» »

Nujno

Nujno

Dami ::

Pred neki cajta sn ze na eni temi pisal o problemih z mojim monitorjem. Ta je včeraj po 'hudi bolezni' preminil :O. Mam sony 200gst, kupljen 9.7.98. Garancijski list sn zgubil (račun še mam) in me zanima kak dolgo garancijo majo ti stari monitorji (če ma kdo podobnega naj mi plis čimprej sporoči). Pa še neki; kupu sn ga v firmi MDM Store d.o.o. iz Maribora, ki na starem naslovu ne obstaja več. A ve kdo za to firmo in kje se zdaj nahaja. Če je garancija 3 leta pol mam dobr tedn cajta, zatorej vas prosim da mi čimprej pomagate.
Hvala.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Elemen_T ::

Kolikor se spomnim so imeli takrat monitorji cca 2leta garancije. 3 leta zelo redki.
Pa tudi ce nimas garancije ni kej.
Potem pa je se odvsno ali nisi morda napake povzrocil ti...in garancija v tem primeru nikoli nebi bila uveljavljena...

No, poskusi vseeno.

roscha ::

No,no, ni take panike. Moja Nokia je pred ene pol leta "napol" crknila. Peljem na servis, nimam ne računa ne garancije, pa so bili na servisu tako prijazni da so pri prodajalcu poizvedele kdaj je bil monitor prodan in so mi priznali garancijo. Vse pohvale vredno. Aja garancija je veljala 3 leta. Sploh pa ponavadi zahtevjo za uveljavitev garancije (tudi) original račun.

by!

[t502] ::

MDM Store je zdaj Alarix se mi zdi.

Poklici pa vprasaj.

[t502]

tropinovec ::

ja , definitivno je ta firma sedaj ALARIX, imajo pa telefon 330 43 00:\

zlickon ::

sej ti ga bodo verjento vzel tud brez garancije, glavno, da imaš račun zanj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri HP servis?

Oddelek: Kaj kupiti
285582 (2198) bobby
»

garancijsko zamenjani izdelek (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
869413 (7278) medenko
»

nakup nove baterije za HP Elitebook

Oddelek: Kaj kupiti
293253 (2707) T-Majo
»

Neostra slika na monitorju

Oddelek: Strojna oprema
111486 (1251) mato22
»

Uveljavljanje garancije

Oddelek: Kaj kupiti
171812 (1415) lopov

Več podobnih tem