» »

Hočete zastonj računalnik? Metronomy ga podari!!!

Hočete zastonj računalnik? Metronomy ga podari!!!

Slashdot - Angleško podjetje Metronomy ponuja zastonj IBM računalnike vsem gospodinstvom, ki jih želijo in so pripravljena prenašati kakšen oglasek tu in tam. Računalnik, ki ga ponujajo, niti ni tako slabo opremljen - Celeron 2.4Ghz, 256mb pomnilnika, 40Gb disk, vgrajena 64mb grafična kartica, DVD-rom, 56K modem, vgrajena zvočna kartica, Windows XP, zaslon in še vse ostalo, kar spada zraven - resda vse to ne spada pod najnovejšo opremo, a za internetno brskanje je kar zadovoljivo.

Ampak, kot že omenjeno, je tu še tista mala napakica, ki smo jo že omenili - predvajanje oglasov. Vsakih 20 minut se vam bo na zaslonu pokazalo sporočilce, ki vas bo opomnilo, da je potrebno pogledati eno minutno oglasno sporočilo, poleg tega pa je potrebno računalnik uporabljati najmanj 30 ur na mesec. O vašem napredku pa bo sistem seveda vsak mesec poročal. Tako, da kar pozabite na nameščanje Linuxa ali česar koli drugega. Klik! in Klik! tu če vas je ponudba morda zamikala.

Ne vem zakaj, vendar me ta računalnik nekako spominja na tiste Top Shopove...

27 komentarjev

C_maniak ::

mah, če bi meu še kak PII, bi ga bil vseen vesel. sam ne zastopim, kak lhk to pogledaš, če te ni...
edino špile bi težko špilal, ker bi verjetno vn metalo.
sicer bojo pa keri tk urihtal, da jih bo blokiral, pa bojo mel.:)

Zoidberg ::

Samo če podjetje ne dobi nazaj informacij ti vzame računalnik
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

C_maniak ::

bi pa pošiljali fejk podatke nazaj. :)

Thomas ::

Ja, ja - ko sem pa razlagal o prihajajoči give away ekonomiji, so me pa čukast gledal. Oziroma so se mi vsi bedaki kar jih hodi na Slotech sladko smejali. ;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tic ::

Za Folding@Home v kotu se ga ne bi branu. Je kdo pomislu na to?

[potem bi jim zmankal oglasov in bi bila nuja da je pc ugansnen najmanj 30ur na mesec]
persona civitas ;>

flipflop ::

Raj mam svojega brez omejitev in oglasov.

Rippy ::

Ok dost ljudi tukaj formatira disk 2x na mesec :) ce smo iskreni, usaj men ne zdržijo wins preko 4 mesce, čene druzga formatiram da nimam tok brezveznih stvari v registrih in tako razsekan disk, defragmacija ne reši use. Hehe za folding se pa strinjam :D

chucki ::

hm js razmisljam da bi si ga res umislu :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

frenk ::

kva pa če maš comp prižgan 24/7? ...in kako je s pošiljanjem nazaj, če ne izpolniš zahtev...morš pošiljat na svoje stroške...sicer bi pa lahko mel enga tazga za naše domače:)...a je slovenija slučajno izključena?

Tic ::

btw, a slovenijo poslijajo? :)
persona civitas ;>

Hehe ::

ideja je zanimiva :)

p.s.:
rippy: nespo :) winsi so čist ql. razn če skos neki drkaš in pol ne znaš popravt :))))

pivmik ::

Verjetno po koncu ogleda oglasa bo blo kakšno človeško vprašanje tipa:

Kdo je predsednik USA?
Pol pa boš mogu napisat Bush oz oizbrat tapravo opcijo.
LP, Gregor GRE^

Tic ::

Ah sej se bo najdu kakšen crack na netu :)
persona civitas ;>

matter ::

Hehe crackerji pa veselo na delo :)

TBit ::

Pa kva tako paniko zganjate, sej je samo za UK :(
No lahko samo ugibate kdaj bo kako domače podjetje to nardilo.:\

Dr_M ::

brez skrbi, tut za ksno zascito proti goljufanju bodo poskrbel :) :) se povsot so :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Marjan ::

Res hudo 8-O

Kdaj bo kej podobnega pri nas!?!

:\ :)

`ripper` ::

skoda k je zadeva UK only...mojmu fotru bi prov fino fajn prsu (zato da bi mojga pr mer pustu ;)) tistih 30 ur bi na kartah nabutu, reklamo.. pa lahk tud monitor pa zvocnike ugasnes za ta cajt
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

NecroMan ::

Jaz se spomnim, ko sem bil pred enimi tremi leti v Avstriji in sem začudeno gledal, kako tam mobitele prodajajo za malo denarja ali pa zastonj. Pa poglejte kaj se zdej godi v Sloveniji.

Mogoče bo tudi to finto kdo pobral in jo začel prakticirati v Sloveniji, nikoli se ne ve :D

ashi ::

dej povej NecroMan: kje ze v slovenijij ponujajo poceni ali zastonj mobitele?

nuclear ::

ashi: tam kjer moraš kupit instant riž za 20k...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Xplicit ::

Ja pa a ti to oglasujejo dokler mas racunalnik al je tko recimo omejen na nekaj let?

sej drugac bi pa lahko pustu laufat racunalnik non stop ene 2 dni v mescu za ostale dni pa mas namescen alternativni OS - ce bi slo, ce ni ksne 'zascite'

IceIceBaby ::

js sm se naroču, bomo vidl kaj bojo rekl. Nikjer nisem zasledil da bi blo tole UK only, pa državo lahko tut poljubno vpišeš. Upam da bojo poslal, še en računalnik pr hiš nemore škodit :)

Btw...a mobiteli po 1 tolar in 5 tolarjev niso zastonj ? Pa tisti do 10k niso poceni ?

Tic ::

Dear Matic,

This offer currently only applies to UK residents, we hope to be able to supply Europe in the near future.

Should you have any further queries, please do not hesitate to contact us.

Kind regards,

Customer Services
Metronomy Desktop Marketing Limited
www.metronomy.com
Customer Enquiries 08717 50 50 40

No ja, prijazni pa so :)
persona civitas ;>

IceIceBaby ::

oooo...škoda. Sem že mislu da bom računalnik dobil zastonj :)

antonija ::

Ce hocete zastonj telefone pridte v Svico. Sam delcek ponudbe:

Nokia 5100 - 0CHF
Nokia 6100 - 0CHF
Nokia 6610 - 0CHF
Nokia 7250i - 0CHF

In seznam se nadaljuje prek ostalih proizvajalcev... Je treba pa za Nokia 6600 placat 300CHF, kar je okol 45kSIT. Pa vse cene veljajo za 24 mesecno sklenitev/podaljsanje pogodbe...

Pr nas je treba za 3100 placat 15kSIT, tle ga pa se komi dobis ker zgleda "ni dost dober" da bi ga zastonj talal...

Ingoo ::

en je vprašal kje v sloveniji dobiš zastonj telefon.... TUKI!!!

ps. kdor prej pride prej melje... meljejo pa vsi;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zunanji disk z enim terabajtom

Oddelek: Novice / Diski
125847 (5154) aljazh
»

Konec z iPodi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
668677 (6512) Nejc Pintar
»

Microsoft Windows AntiSpyware Beta1

Oddelek: Operacijski sistemi
374654 (2603) Myth
»

Postaviti wireless tocke po ljubljani in jih povezati skupaj - uporaba brezplacna

Oddelek: Omrežja in internet
382999 (2071) poweroff
»

Abit IC7-MAX3 - revolucija ali nateg?

Oddelek: Novice / Matične plošče
82338 (2338) ender

Več podobnih tem