» »

Winamp 2 + Winamp 3 = Winamp 5

Winamp 2 + Winamp 3 = Winamp 5

vir: Winamp
Winamp - Nullsoft je danes izdal naslednjo različico enega najboljših in zagotovo enega najbolj priljubljenih predvajalnikov glasbe in filmov. Dame in gospodje, Winamp 5! Po tem ko je večina ljudi, ki je winamp 3 celo preizkusila, ugotovila da to ni več winamp kot so ga poznali, so se avtorji tokrat spravili skupaj in združili najboljše lastnosti winamp 2 in 3. Od 2 so vzeli predvsem hitrost(ki je v 3 ni bilo), iz 3 pa predvsem veliko število funkcij. Za natančen seznam poglejte sem, za dolpoteg pa odklikajte semle. Prav tako so izdali različico Pro, ki omogoča luščenje zgoščenk ter pečenje le teh. Cena sitnica je okroglih 14.95 dolarjev.

Na novico sta nas opozorila še CCMbrother in Tody

59 komentarjev

«
1
2

OZZY ::

uh...to je pa že kr dva al tri tedne stara novica. Scer je zdej pred parimi dnevi prišla ven posodobljena različica 5 samo vseeno.
Go with the flow.

Edelweiss ::

Tako je ! Winamp 5 je res zakon. Bil sem lasnik tega Winampa že pred dvema tednoma (dobil na neki nemški strani),tako da sem ga sprobal in res fantastično.Nastaviš na modern skin nato pa imaš colour sheme in ga lahko izbereš po barvi,ki pa niso glih najbolj uspele. Najbolje je "Default".
Komaj čakam na več skinov,ki bodo boljši kot pa tile,ki so sedaj na voljo.
Super je, čeprav nič ni tako dobro,da ne bi moglo biti še boljše.

salesky ::

Edino kar mi manjka (ali nevem kako nardit) je to da lahko označiš ker komad bo naslednji. Ker premetavat komadov po playlisti mi ni všeč. A kdo ve rešitev?

ledo ::

Ja novica je prišla ven pred tednom morda manj. Jaz sem jo pred dnevi zasledil v reviji Monitor.. Upam ,da bo WinAmp5 res tisto kar so nam avtorji obljubili.

Lp.

Ledo:D

Frgazor ::

novica je ze bla, o betah jasno... winamp 5 pa je final in uradno na voljo za dl sele od danes.

NoUse4AName ::

Totalno seka.

Jux ::

men je všeč
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Edelweiss ::

Ja Frgazor na Winamp.com je stvar komaj danes na raspolago.Pred nekaj dnevi še ni bila saj sem prejšnji teden začel z iskanjem Skinov za ta novi Winamp 5.

SALESKY: Preveril sem in to ni možno. Možno kot verjetno veš si je narediti "Play list" in pa tako določati vrstni red,kot si omenil,da z miško vlečeš komade ter jim tako določiš vrstni red igranja.Vsaj jaz tega nisem uspel,kar si vprašal.
To pomeni,da še vseeno nekaj manjka.

lp :)

smash ::

ne ponuja nič več kot windows media player (pa tuki ne govorim o barvnih shemah) ...razočaranje do konca

Tr0n ::

Bom ostal pri dobri, stari dvojki.

tha_man ::

Zadnji mesec sem se igral z beta verzijo, pa mi je res všeč. Že downloadam final.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

C_maniak ::

ej, petka res seka.
to urejanje playlists mi je všeč, interni radio (in TV), skratka vse. :) edino zvok si morm še porihtat, kr kdaj prov čudno izpade vse skupi...:|

Marjan ::

Bingo :))

Tody ::

windows medija player za mp3 ? ne hvala... Sploh še zmeri ne znam play liste naret :)

BigWhale ::

> Od 2 so zveli predvsem hitrost

In novica ne bi bila novica, ce ne bi vsebovala vsaj ene slovnicne napake...

;)

pivmik ::

Winamp 5 caruje!
Od vedno je bila na moji mašini dvojka, zdej pa bo petka naprej!
Default skin tudi SEKA!

Slikici pa bi lahko dwli v novico:
LP, Gregor GRE^

mazy ::

2.91 in nič več ne potrebujem

boom-bar ::

FUL je bugasto vse skup.
Legalizirajte mehke droge!!!

tx-z ::

hmm..mislm da bi tole lahk že pred kakšnim mescem objavl..čeprav na začetku mi ni bil všeč..sam pol k sm nazaj dl ta osnovn skin..je pa ql :)
tx-z

njok ::

Kako WMP spravis v tray?

CCMbrother ::

Večina vas prodaja zgodbice, da je novica stara. V zadnjem mesecu je bilo izdanih več kandidatov za izdajo (nazadnje je bil to RC666), danes pa je na voljo končna, dokončna, ... različica tega predvajalnika. In novica le opozarja beta testerje, da si lahko končno poinštalirajo končni izdelek iz Nullsofta. :D

w3780y ::

tudi tisti ki ste zapriseženi na dvojko dajte gor petko, ker lahko iz petke vklopite dvojko, pravzaprav isto stvar kot je 2.91, funkcije in vse kar pripada, greste samo pod options->skins->classic

kockish ::

foobar2000 je superioren winampu5 v vsem, razen v skinih.

p.s. tudi dolocanje, kateri komad bo naslednji ima.

w3780y ::

pa daj foobar, grdoba na četrto, nek soliden izgled pa se za multym predvajalnik že spodobi

salesky ::

lordkocka: kje in kako se da nastavit?

bf4ed ::

Pa brez MAD plugina za winamp se ne da. Izboljša zvok za 50%. Preberite si razlago na njihovi strani.:D

Lee_Nover ::

izboljsa zvok lol
zihr so tvoji genius dekstop speakerji veseli k uklops MAD plugin :D

kockish ::

salesky: foobar predvaja tisti komad, ki je oznacen. Ce je order default, gre na komad, ki je oznacen oz. na naslednji komad, ce se koncuje oznaceni komad.
bah zabluzu... v glavnem, samo kliknes na komad, ki bo naslednji in to je to.

kockish ::

MAD plugin se pozna le pri uporabi 24/32bit outputa, ki ga winamp po defaultu nima.

Wad@ ::

Tdaj bo treba le še en skin za winamp5 narest, pa bo res ql...še boljšga kot za dvojko>:D

bf4ed ::

Ne motaj če ne sprobaš. In pozna se tudi na 16 bitni kartici.In ne nimam pc zvočnikov.Samo sprobavaj tak da skopiraš wav z cdja potem pa napravi mp3 različnih kvalitet in opazil boš da z MAD pluginom je zvok čist kot wav z originalnem pa ne.;((

Magic1 ::

I like it, for now

pivmik ::

ček diz skin out:
LP, Gregor GRE^

bodom ::

kako se nardi pa tisto, kot v 2.xx; si dal winamp v system tray, pol pa k si kliknu nanj, se je pokazal, ikona ostala tam pa se spodaj v opravilni vrstici je blo. tega pa tule v tem ni, tistega v opravilni vrstici. torej ga lahko minimiras v sys tray samo z min v samem winampu, ne mors ga pa s klikom v opravilni vrstici, ker ga tm ni :(
a kdo ve ce to tule obstaja? thx.

Cuoresportivo ::

winamp 2 je zakon. sicer sem probal 5 beta, pa imam ful slab vtis glede programa. Glede na to , da mam winamp res samo za mp3, je 2ka kar ql. mogoče probam 5ko.
lep pozdrav(best regards)

pivmik ::

Cuoresportivo: provaj , po moje boš ostal na njem.

bodom: poglej v nastavitve, če se da nastavit.


salesky:
Edino kar mi manjka (ali nevem kako nardit) je to da lahko označiš ker komad bo naslednji. Ker premetavat komadov po playlisti mi ni všeč. A kdo ve rešitev?
Je tudi to!
SHIFT+ENTER
ali pa Desni klik na pesem in izbereš ENQUEUE, to je to!
WinVamp je caarski.

Zdej pa sem opazil da ima en VELIK BUG:
Koli kurac ti rabi PlayList če pa imaš Media library v katerem imaš tudi playliste???
LP, Gregor GRE^

Roadkill ::

Nekateri ne rabimo media library... just plain playlist and shuffle.
Je 5tka čist zakon ja.
Pomojem najboljša funkcija je "Globlay Hotkeys"... Ne rabim več plugina. Kdor še ne uporablja tega naj si zadevo priklopi.. postaneš odvisen. :)

pivmik ::

Pa bi vsaj lahko naredili pri media library isto funkcijnalnost kot pri Playlistu. MedialLibrary ne označi trenutno predvajane pesmi,...

Ma ki pri PlayListu ne moreš niti po Avtorju, po Številu predvajanj, Po letnicah, Po žanru, po svojem ratuigu, po dolžini velikostim... praktično NIČ

Pri ML narediš to Z ENIM KLIKOM.

Res škoda da niso integrirali PlayList(ki bi imel polno funkcionalnost MLja) v MEDIA library.
iTunes ima to zelo lepo izvršeno!

Res ŠKODA ŠKODA!
LP, Gregor GRE^

Uporabnik ::

Bugasto, men ne dela seek na 87 min mp3-ju

Exilian ::

winamp je vsaj men bedn ratu, prevec so dal na lepoto in premalo na pameten vmesnik,drugac je pa foobar2000 kul, vsaj ni enak kokr vsi ostali :)
It's not the opensource i hate.
It's the fanclub I cannot stand.

BSD-jas ::

OK, folk, če spregledamo šminkanje, kaj ima tale Winamp, česar nima mpg123?

Lee_Nover ::

b4f3d dej ne bluzi .. ti si en izmed unih k 'krneki slisjo'
pa zihr uporabljas tut EQ ane .. da je zvok lepsi .. pff
zvoka ne mors met bolsga kokr je zakodiran .. karkol bos cez vrgu bo sam se slabs
no ja .. ce je teb zvok lepsi zarad parih popacenj zravn tut prow .. sam rajs poslusam zvok cist naravn tko kot so si ga zamisll producenti

mirkuma ::

Lep skin, vendar se v Win98 sesuva in to tako da potegne winse za seboj...jao jao...V dveh dneh si mi je najmanj 4-kart sesul...Ostajam pri: Quintessential Player-ju in skinu Corona zanj!

CWIZO ::

Wow, ti še kar uporabljaš win98 8-O

Sorry, sam to sem pa res mislil da so zdej že vsi vsaj na ME prešli ...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

BigWhale ::

> http://download.nullsoft.com/winamp/cli... -- 404 Not Found
> Not Found
> The requested URL /winamp/client/winamp50_full.exe was not found on this server.

Ah ja...

:P

Cuoresportivo ::

picnik: kot sem rekel bom probal. no sem probal in zadeva mi samo v eni stvari ne ugaja oz me moti. Winamp mam naret da ga lahko krmilim preko ir daljinca. V 2ki ko sem kaj naredil preko daljinca ni nič štekalo oz zvok se ni prekinjal.

Da ti vidiš kaj v 5ki dela, cel winamp se zaustavi, zvok prekine. Probal se bom malo še pohecat z kaki nastavitvami.

Osebno gledam na stvar tak: zakaj bi nekaj menjaval, če pa o zelo dobro služi svojemu namenu. Torej 2ka zelo dobro služi predvajanju mp3jev in predvanaju glasbe nas ploh.
lep pozdrav(best regards)

Cuoresportivo ::

@cwizo: to je šele slab predlog da na ME preideš. A ne veš da so win me the worst win ever made. Te naj ma raje gor 98 se, je bolje. Še bolje pa da da 2000 gor, če ma kolikor toliko dober računalnik. samo win me ne tišat gor.
lep pozdrav(best regards)

Jeronimo ::

CWIZO - nimamo vsi nove računalnike. men ME ne bi laufal na P150 :)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

CaqKa ::

gandalfar: tale "obskuren" player... ja.. 49 komentarjev že do sedaj na tole novico...
glede mpg123... skip, pauza, crossfade... na drugi strani pa mpg123 ponuja playanje v obratno smer... pa hitrost se da štelat.. za kar rabiš plugin pri winampu.. eh.. winamp je pač vredi player.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Winamp problem

Oddelek: Programska oprema
61201 (1028) nokia6310
»

Winamp 5.06

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
352373 (2373) tha_man
»

Varnostna luknja v Winampu

Oddelek: Novice / Varnost
433103 (3103) bono
»

Winamp 5 ne deluje tako kot winamp 3

Oddelek: Programska oprema
71423 (1086) m_z
»

Winamp 2 + Winamp 3 = Winamp 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
597120 (7120) Avalonis

Več podobnih tem