» »

Winamp problem

Winamp problem

GaS ::

Vsakic ko laufam winamp, postane procesor 100% obremenjen. Vendar le ce das pavzo ali stop. Ce se komadi vrtijo, je ql. Sej me ne moti toliko, sam ko pride recimo do konca playlista, se zadeva ustavi, in proc ma kr naenkrat 53 stopinj in se vec, brez da bi karkoli delal.


Kaksne namig?

SebaR ::

kater procesor imaš? :\
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Brainstorm ::

Tut men se je začelo dogajat da če en čas premikam drsnik na winampu za komad naprej ali nazaj začne winamp uporabljat vso procesorsko moč in se sistem neha odzivat in pomaga še samo reset.
Winamp mam tazadn, procesor je amd64 3200+, 1Gb Ram
Če pa komade normalno poslušam brez previjanja pa sistem ne zašteka, ka bi kej bil to vzrok?

SebaR ::

Probita ga vreč dol, pa naložit tazadnjega 5.093 ;)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Brainstorm ::

Sej pravim da mam tazadnega naloženga, bom pa res sprobu enga starga kakih deset verzij nazaj, pol bomo pa vidli ka bo dalo.

Brainstorm ::

Dans je pršla nova verzija ven 5.094 in piše da je odstranjen bug pri seekingu ki pri določenih userjih povzroči system freeze, tok da sem ga naložu in zaenkrat dela BP.

nokia6310 ::

Men pa se dogaja da ko ustavim en komad pa to že zadnjih nekaj verzij in grem na čik in pridem čez kakih 10 min nazaj in ko dam play mi zadnji komad ponavlja sigurno desetkrat pa nimam repeat vklopljen če grem potem ročno naprej mi uspe nekako rešit zadevo med vrtenjem dela vse kot mora samo nastane spet problem ko ga ustavim ali dam na pauzo kaj bi to bilo?
Je kje mogoče še kakšna nastavitev ali bom moral res starejšo verzijo dol potegnit?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrača se WinAmp (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
10222800 (5095) zavajon
»

Po 15 letih konec Winampa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13526864 (17841) Hayabusa
»

Winamp 2 + Winamp 3 = Winamp 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
597337 (7337) Avalonis
»

Nova verzija vs stara verzija

Oddelek: Loža
241730 (1422) ahac
»

Winamp 2.81

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
222749 (2749) CaqKa

Več podobnih tem