» »

Mobilni telefoni najbolj osovraženi

Mobilni telefoni najbolj osovraženi

The Register - Ko je v naše življenje začelo vstopati vse več naprav, večinoma elektronskih, ki so nas opozarjale na čas, sestanek ali nek drug dogodek, so se le-te naprave sčasoma spremenile v ene izmed najbolj osovraženih predmetov na Zemlji. Slednje naj bi potrjevala tudi študija, ki jo je na drugi strani Atlantika opravil Lemelson-MIT, ki je v svoji raziskavi prišel do ugotovitve, da vsak tretji Američan mobilne telefone sovraži, a ga enostavno mora imeti zaradi službe. Mobilnikom sledijo budilke, ki jih sovraži četrtina ljudi, ter televizija, ki je ne mara vsak peti. Na lestvici pa so se znašli tudi računalniki, mikrovalovne pečice in drugi danes "popularni" predmeti. Klik!

Zanima me, če bi tudi v Sloveniji prišli do podobnih ugotovitev ...

15 komentarjev

RisPo ::

zanimivo. Čudno, da ni računalnik na višjem mestu. Men gre osebno rač. bolj na živce kot GSM :D :D :D :D

nojus ::

men gre tud gsm na k.... ker me ponavadi zbudijo, al pa skoz neki sikajo (men pa racunalnik ne dela,...).
sovražim Gargamela.

Roadkill ::

Če že moram izbrati kaj mi gre najbolj... Printer.. al pa mogoče ATM, ker imam vedno prazen račun. :D

goku :) ::

Zanima me, če bi tudi v Sloveniji prišli do podobnih ugotovitev ...

Se mi zdi da bi bili rezultati povsem drugačni. Ne svoražimo mobilnikov, ker ga ne uporabljamo samo v poslovne namena ampak bolj za zabavo in pogovor z željeno osebo
Navijanje je kamen modrosti

nsignific ::

goku, kako lahko to trdis? Ne sodi po sebi.

Sklepam, da nimas sluzbe.

speed machine ::

Manj ko vidim mobitel, rajs ga mam. Ker ponavadi zvonijo ko ga najmanj rabis, pa se to takrat, ko kdo drug kej rabi. Tak da po moje se rezultati ne bi kaj velikega razlikoval.

Sami ::

Jah, men gredo mobilci tud včasih zlo na živce, cel folk te kliče in kaj zahteva od tebe...včasih čisto ob nepravem času. Drugače pa je GSM še kr uporabna zadevca, še posebej takrat, ko z ljubljeno osebo govoriš kjer koli:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Legend(SLO) ::

Jah pr men bi pršu mobitel na prvo mesto samo po zaslugi vanga vgrajene budilke. Tko, da bi bla to verjetn kr budilka kar je najbl osovražen.
krneki

iso2000 ::

Meni pa pride mobitel zagotovo na najbolj osovraženo mesto. Najboljša funkcija je off. Predvsem mi gre na živce to, da ljudje ne razumejo, da kdaj človek pač ni pri volji razlagati kje kdaj zakaj kako (ni)si... Takrat pač izklopim in je mir, pa naj se vsi požrejo zaradi živčnosti! 8-)

Roadkill ::

Ko te kdo brutalno zbudi v soboto ob 9ih mu pač poveš nej pokliče čez 6ur, ko boš buden in deMačkozeran. :)
Men se zdi mobitel prov fajn, ker ga imam zato, da mi lajša veliiko stvari... ne zato, ker bi ga moral imeti.
Če ti kaj ni všeč se ne odlasiš ali ha izklopiš.

matter ::

Telefon me ne moti, če nočem bit dosegljiv dam diskreten profil, če pa pozabim pa že zvoni pa daš utišaj :) Bolj moteče je zvonenje na kakem avtobusu al pa na javnem mestu kjer se to ne spodobi :)

keber ::

Mobitel je res koristna stvar. Ampak zato, ker ga imamo vsi. Če ga ne bi mel nobeden, bi še vedno lahko naredil isto kot danes. Ampak to je cena razvoja, biti moten povsod in zmeraj.

Jeebs ::

Mene telefon sploh več ne moti, ker sta v življenju samo 2 človeka, k sm jima dejansko zmeri na razpolago, ostale pač utišam.>:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Kaboom ::

hvala bogu se ne rabim javljat poslovno in nujno, torej mi je telefon prednost, se javim kadar hočem in sem dosegljiv kadar hočem.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Freelancer ::

Meni gre pa najbolj na zivce pri mobitelih tole: Zaslisim, da mi zvoni mobitel. Potem se moram spomnit, kje sem ga pustil in laufat cez polovico bajte do njega. Ko ga dobim v roke, pa neha zvonit (po moznosti prekine ravno takrat, ko se oglasim).
Drugac pa na splosno se lahko steje v minus, da nikoli nimas miru, ce ga imas recimo za sluzbo. Vcasih se sel ven in te pac ni bilo, zdej je pa drugac :D
Ampak sej zato imamo pa tiho delovanje / OFF ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osmocom-TETRA (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15042479 (3878) hipertija
»

Delavnice programiranja in elektronike za otroke - ideje

Oddelek: Loža
354520 (3058) WizzardOfOZ
»

Vsi z Vegove(SSER)! (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
9128068 (3028) Pimoz
»

sovražim ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
563825 (3259) 3LeR.
»

ccc.. vsi s težavami z M§ WinME

Oddelek: Programska oprema
221139 (945) lordgreg

Več podobnih tem