» »

sovražim ...

sovražim ...

«
1
2

JXS ::

A se še kdo spomne tistega smrkca, ki je vedno govoril: Sovražim ... !!! ? No pa ga še mi posnemajma in napišimo kaj sovražimo:D


Jaz naprimer SOVRAŽIM stalne bralce revije Joker, še posebaj tiste, ki pri pogovorih o rač. svoje trditve podprejo z tem da so to prebral v Jokerju!!

R0K ::

joker je res čist tazadn kar bi prebrav.
Drgač sovražim....ko me fuk** s skejtom pol mam pa čist zjebanne noge pa ne morem hodit s kratkim hlačam okol:D;(

ChiefThunder ::

mater ej, kva mate pa proti jokerju, pomoje modeli tm notr vejo več od vaju, drgač pa ne beri revije, če ti ne paše... pizda, krneki. ;((
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

freezie ::

men se zdi da tale forum lin ni zato da bi sinfali Jokerja ali katerokoli drugo revijo!
.::. RŠT .::.

ahac ::

Ljubim Joker!
Sovražim Telekom, SiOL, Mobitel, Microsoft, ...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

JXS ::

ChiefThunder: ta prvo kar je, jaz jokerja ne berem. drugo kar je, pa sovrašm stalne bralce in ne tiste, ki revijo ustvarjajo. tretje kar pa je, me pa zanima v čem več vejo? vzgajanje budal je vsekakor prvina v kateri tekmujejo s španskimi limonadami, in prvina v kateri sem jaz resnično ne ved.

JXS ::

Namen te debate ni razprava o Jokerju, temveč o tem kaj sovražite!!!

ChiefThunder ::

ROK: kva kr neki nabijaš: Jaz sploh ne vem kdo dela pri jokerju (pa tut tisti ki delajo niso nevem kak smart) ; mislim, da ta izrek ni treba komentirat . Tud ti nisi na mestu, da presojaš katera revija je boljša, kvalitenejša. Mnenje je stvar posameznika, tko, da se probaj vzdržat komentarjev. |O|O

Pa Mrxjs, oprosti, da ti smetim topic, sam sj vidš...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Marjan ::

Mrxjs: sej svoje poste lahko popravlas, zg. desno na postu mas gumbek popravi, tko da.......

-----
btw: i hate telekom

Tomi ::

Jaz pa sovražim zelo malo stvari, samo podražitve in predolge vrste so ena izmed njih..
metrodusa.blogspot.com

OZZY ::

Kaj najbolj sovražim je težko reč. Pač pa je na listi to, da mi mat vsak dan začne kaj o šoli nakladat. Ko da jo nimam v 16 letih tega že dost.
Sovražim tudi folk, ki se dela pametnega ampak v resnici ni. Potem drage račune za telefon in interent (pvm siol in ostali) ter keš pičke in pa tiste čapce, ki težijo brez veze.
Go with the flow.

abcde7 ::

jest pa sovražm telekom (ljubil bom konkurenco), pa cvetn prah>:D

goranTNT ::

Sovrazim Albanijo!:)

Mr.-Viko ::

Sovražim visoke cene komponent v trgovinah, visoke cene Siola, visoke cene itd.
No comment, really

Avenger ::

Sovražim neutemeljene trditve. :|
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

luni ::

sovrazim glupe ljudi...
Artificial Intelligentia

Elemen_T ::

heh robo kako pa veš, da bo konkurenca boljša od telekoma? Povem ti - cenejša ne more biti ;);(

Drugače pa sovražim Keš bječes in tako kot tomi - podražitve 8-)

abcde7 ::

Ja lahko bi pa bila... Kaj pa NE bi nikoli sovražil >>>:)) da bi na arnes klical iz 0880<<<:))

Huey P ::

Sovražim;

1. naciste, skinheade, rasiste
2. nemce
3. angleže
4. ko sem brez keša
5. ko dobim cvek (pogosto)
6. sistem (vlada, zakon,...)
7. kapitalizem
8. Joker revijo (pa brez prepiranja)
9. Quattra (Joker Cream Team)
10. ljudi, ki nimajo pojma o politiki, zgodovini, zakonu,...
11. vse učitelje, profesorje, ravnatelje,...
12. policijo (glej podpis)
...in še in še bi lahko našteval samo potem bi pisal ene dve uri!


..::DOOM III: The Legacy::..

Kaiser ::

SOvrazim, da me vsi najdajo kolk izpitov mam se do konca pa kdaj jih mislim naredit pa kdaj diplomirat, argrghhhhh!!! ;((;(:|

Lunik ::

Sovražim mojga cimra (totaln debil, ustaja že ob 6.30..), pa zabite ljudi, k jim moreš eno stvar trikrat povedat.

Binji ::

Sovrazim: prfoksa od mate (citiram: Ce kdo ne bo znal pravilno resevat ulomkov, ga bom za njegovo dobro vrgel na popravni izpit.), teste od mate, nalogo od mate, in pa budilko:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

trillian ::

sovrazim zaostale nazore in povelicevanje le teh samo zato, ker so vcasih delovali.

love, trillian
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Thomas ::

Človek ima tendeco, da sovraži tisto, česar se boji.

Kdor se ničesar ne boji - ničesar ne sovraži.

Tout comprendre c'est tout pardonner

8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

NiggerBob ::

...definitivno NIKOLI NE sovražim ničesar ali nikogar, saj to enostavno zahteva preveč energije...
Predmet, dogodek, človeka, itd. enostavno poskušam obdelat z vseh možnih zornih kotov in če mi ne ugaja, enostavno prezrem in ignoriram. Definitivno ni vredno trošit energije in neprestano mislit na to...
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

NiggerBob ::

ROTFL! Thomas, celo sekundo si me prehitel:D
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Koci ::

sovražim če me nedko sili v nekaj kaj mi gre na jetra

whatson ::

se strinjam s Thomasom...

je pa res da sovažim glupe ljudi... njih se mi ni treba bat:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

kuzifix ::

Thomas, odlicno povedano.
Ceprav kot prvo, bi bilo pametno definirati besedo sovraziti ;).
Kajti jaz zase nism sigurn, so stvari ki mi niso vsec in ki jih ne maram ... Nisem pa siguren da sploh kaj sovrazim :|. Sam glede na to da je ze mal pozn in se mi dons nekam rola grem rajs spat .. Pa prijeten vecer se naprej.
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

Thomas ::

whatson motiš se. Velik zajcev pasja smrt.:'(
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

frudi ::

druge osebe nobene ne sovražim... ne morem.
sovražiti karkoli druga, kot človeka, je pa itak nesmisel...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

g0Run7 ::

I LOVE JOKER, I LOVE EVERYBODY :))

dizel ::

Sovražim zahrbtne, hinavske, egoistične vase zagledane ljudi, ki vsem ostalim privoščijo le najslabše;((
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

modelizer ::

>:Dsovražim sovraženje>:D
...........fly, robin fly........up, up to the sky

`DoC ::

Jst pa ne sovražim prav nobenega in ničesar. Vse kar jim/nam gre bomo itak dobili nazaj po naravni poti in v to verjamem. No mogoč sovražim smrkce>:D>:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Huey P ::

Binji;

Isto kot nemška prasice pri nas. Prvi dan je rekla; Aha, že vidim katerih pet jih ne bo prišlo v tretji letnik!
..::DOOM III: The Legacy::..

Yohan del Sud ::

Pis brother, here have my sister.

JXS ::

SOVRAŽIM ZVEZDICE NA SLO-TECHU!!!!

R0K ::

potem pa zaprosi da bi rad bi owca.kr neki

JXS ::

jaz sem sato da vsi neb mel zvezdic, ne sam jaz!!

Thomas ::

No Mrxjs ... jest jih v začetku tud nisem maral. Zdej so mi pa že všeč. A misliš da je kakšna korelacija z njihovim številom? :D

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

JurijTurnsek ::

sovražim jokerja, ker je glupa revija!!!
pa siol, ker so itak sami debili v vodstvu pa tak naprej
pa telekom, ker zadevo z adslom preveč vleče...
pa še kaj bi se našlo...
http://www.slatnaskejta.com

LuiIII ::

Kljub temu, da čustva dostikrat premagajo razum, lahko rečem, da nisem sposoben sovražiti. Tako kot je bilo že napisano: "Sovražiti pomeni se bati".

Lui

luni ::

long time no c Lui :)
Artificial Intelligentia

LuiIII ::

Francija. Provansa pa to! Kombi! Luštno.

Lui

Avenger ::

Thomas: Praviš da ima človek tendeco, da sovraži tisto, česar se boji. Morda, vendar še zdaleč ni to pravilo. Jaz recimo sovražm bebavo nakladanje ljudi, ki se imajo za pametne, pa to niso. Pa se jih čist nč ne bojim. Pa ne prosm zdej reč da izjema potrjuje pravilo.

Kdor se ničesar ne boji - ničesar ne sovraži? Jaz sem mogu krepko pomislt kaj sovražm... hm.. in tkole mi je prletel še neki. Sovražm neugoden splet okoliščin. Zdej a se tega bojim.. mislm da ne. Pač se zgodi, in ko se zgodi (u pi*** **** k********!!) je neprijetno.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Thomas ::

To, da izjema potrjuje pravilo je ena velika bedarija, ki jo od mene ne boš slišal - brez skrbi.

Je pa zanimivo kako je nastala. Iz pregovora, da izjema spodbija pravilo - kar je res - so začeli takole neumno parafrazirat. Ker se jim je zdelo fino in ker je prišlo v modo. :'(:(;(
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

trillian ::

ok.. razmisljala sem.
sovraziti .. nasprotje je ljubiti.. tako vsaj pravijo.
in, ce je ljubiti tako cisto custvo, mora sovraziti biti prav tako. ampak, ce je sprozeno s strahom, je se vedno tako cisto.. kaj potem sprozi ljubezen?
mogoce prevec razmisljam.

love, trilian
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

TESKAn ::

Sovražim ljudi, ki se obračajo po vetru. Sovražim ljudi, ki se jim ne da nič dopovedat (to leti na enga mojga soseda...vrjemte, na mojem mestu bi mislili isto...). Hm, pa profokse, k te j**** v fris do konca...pa to, da profoksi ocenjujejo glede na to, kok si pridn al pa glede na tvoje ocene pri drugih predmetih...ko tako razmišljaš, opaziš, da sovražiš kar dosti stvari.
Aja, Thomas, spet ti morem nasprotovat (pa brez zamere), ampak po mojem mnenju so edini ljudje, ki ničesar ne sovražijo tisti, ki so se odrekli vsemu posvetnemu, ti pa temu profilu nekako ne ustrezaš...
Lp
TESKAn
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Avenger ::

Trillian, tud jaz sem to pomislu. Sovraštva večinoma ne sproži strah, to je gotovo. Kaj pa sproži ljubezen? Ljubezen sproži mešanica: nagona, strahu (da bi ostali samo, da bi nas kdo prehitel, da nas nihče ne bo maral) in egoizma, vse skupaj pa lepo godljasto pomešano ter zavito v svetleč celofan in povezano z lepo barvasto mašnico v katero je vpletena lepa rožica, in ljudje nato temu rečemo ljubezen.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

9 Countries That Hate America Most - Slovenija 7.

Oddelek: Problemi človeštva
344892 (3600) jest10
»

Kdo še jemlje kritike resno?

Oddelek: Igre
142444 (1834) Berserker
»

Naredite boljši Slo-Tech!

Oddelek: Novice / Obvestila
262436 (2436) poweroff
»

Prispevki v časopisih o Slo-Techu

Oddelek: Slo-Tech
231407 (948) Tomi
»

Bill Gates baraba?

Oddelek: Loža
461863 (1096) tha_man

Več podobnih tem