» »

SiOL ADSL le za 4 SIT (ni prvoaprilska šala!)

SiOL ADSL le za 4 SIT (ni prvoaprilska šala!)

SiOL - SiOL je na zanimiv datum žačel ponujati ADSL za samo 4 SIT, pogoj pa je, da sklenete naročniško razmerje za vsaj 24 mesecev. Ponudba velja za vse, ki se bodo v mesecu aprilu zanimali za priklop ADSL. ISDN je še vedno predpogoj, koristite pa lahko 20% popust ob naročilu paketa ISDN.101 skupaj z ADSL. Glede na pričanje uporabnika, ki je klical na SiOLovo brezbplačno številko to ni šala, izvedel pa je, da naj bi 4 tolarska priljučnina veljala le za fizične osebe.
Da ne gre za šalo nam dajo misliti skrbno izdelane flash reklame in izjava v ADSL prijavnici:
Vsi, ki se boste za možnost vklopa zanimali v aprilu 2004, boste lahko sodelovali v akciji SiOL ADSL za 4 SIT.

Če ste zadnje čase razmišljali o nabavi ADSL je zagotovo zdaj tapravi trenutek za naročilo.
Take resnične prvoaprilske šale so nam zelo všeč (razen tistim, ki so pred kratim ADSL že naročili). Če pa gre le za šalo starega kova bo marsikdo jezen, morda tudi inšpektorji.

Hopnite na SiOL ADSL domačo stran in se prepričajte sami!

32 komentarjev

Pudding ::

Ce bo res kmalu mozno vzet ADSL brez ISDN, potem le pazite, da se ne zavezete za 24 mesecev, ce se nimate ISDNja.

Senitel ::

Cool se bom "pozanimal o možnosti vklopa" in bom čez 10let, ko se bo vrli Telekom spravil na našem koncu kaj glede tega naredit, plačal 4sit za prazgodovinsko tehnologijo, ki sliši na ime ADSL... :\

Fury ::

Skoda k ni za studente :O

Raw ::

Kje ste vi slisal da NI za studente!?
Itak da je... ne znate brat? Lepo pise "VSI novi narocniki..."
Sem za vsak slucaj se klical in so mi potrdili, da velja - se enkrat - za VSE.

Ne mi tukaj folka strasit, k je 3/4 studentov :)
I am what I am and I do what I can

tx-z ::

Ce bo res kmalu mozno vzet ADSL brez ISDN, potem le pazite, da se ne zavezete za 24 mesecev, ce se nimate ISDNja.


od kje ti to? -da bo adsl možen brez isdn..
tx-z

pivmik ::

Link "ADSL domačo stran" je napačen.

Kaže na http://adsl.siol.net/SiOL
mora pa kazati na: http://adsl.siol.net/
Naj to kak moderator popravi, ker jaz ne morem več spreminjat novice.
LP, Gregor GRE^

Fury ::

zdej je pa ze kr atraktivno :)

LoLek ::

Če je to res, da je adsl priključnina za 4sit, potem sem se zelo zaj***, ker sem včeraj oddal pogodbo. In bom pogodbo razveljavil, če bom moral plačati 30ksit.

Filo ::

hehe lolek

...ne resno...jest sem pomoje ze vidu neko reklamo da je mozn dsl brez isdn prikljucka...zakaj je tudi prišlo do tega...ker bo oziroma je že začel s ponudbo ip-telefonije.

MasterMind ::

zigam: Priključnina na ADSL brez ISDN-ja bo možen enkrat tale leto...

Filo ::

siol

lorenz ::

Kdor zna citat je v prednosti .

goranTNT ::

To je za vse, tudi za studente. Jst sem dons ubodo to stvar.
ADSL 4sit, isdn pa majo tud neki akcijo in sicer je 101-ka z 25.000 spuscena na 19900.
Samo ne vem, mogoce je to blo ze prej.

C_maniak ::

mah, bojo že v teh dveh letih ponudli kej takega, da bo tem žal. kr tak že niso šli tega nardit. :>

BuDi79 ::

no novica na strani adsl.siol.net je

1. aprila bodo vsi novi naročniki, ki se bodo odločili za sklenitev naročniškega razmerja za storitev SiOL ADSL za priključnino plačali le 4 tolarje*.

ne vem od kje vam ostale informacije vpisane v novici

Jaffa ::

www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Microsoft ::

LoLek, če si ti pogodbo oddal leta 72, edini pogoj je, da se boš registriral leta 2004 v aprilu.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

|bLaD3| ::

Ponudba velja samo danes in jutri..

T0RN4D0 ::

pa od kje teb sam za dans in jutr?


hm... me mal mika, sam mogoč bo pa kej brez ADSLja, pa počasnejši paketki pocen...

sumljivo je mal tole :\
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Gandalfar ::

ponudba velja cel april... adsl.siol.net .. go read

mrTwelveTrees ::

SIOL S*X !!!

jaz pa sem mogu plačat 50.000 sit !!!

preklete pi*** !

;((

keber ::

Raj plačam 30jurjev za priključnino, pa mam pol cenejšo mesečno naročnino. Ker tega ni, tud adsl-ja pr men še ne bo (te 4 tolarje so komaj 3 mesečne naročnine). Evo v Nemčiji je bila do konca marca akcija: Arcor flatrate za 1,5 MB/s downloada za 25 evrov na mesec. TO pa je že bolje. Se vidi, kaj dela konkurenca.

C_maniak ::

to niti ni tak malo. triera ma recimo tolk.

BSD-jas ::

Kolk pa stane priključnina in naročnina za ISDN, da lahk sploh prideš do ADSL?

pivmik ::

ISDN.101 + ADSL = ~20.000,00 SIT + 4,00 SIT
Aja, SiOL pravi, da tudi študenti lahko koristijo to akcijo, torej velja tudi za študentsko naročnino.
LP, Gregor GRE^

roko22 ::

BRAVO!!!!!!! Ostali internetni ponudniki se bodo moral pa klečeplazit do novih naročnikov. Seveda inšpektorji tega ne vidijo in vse je lepo in prav. Se že kažejo posledice menjanja taglavnih na Siolu in Telekomu.

C_maniak ::

kaj bi pa mogli inšpektorji videt?

Lion25 ::

kolko pa o potem narocnina?

swar ::

Kok ste glupi eni majkemi sej jest sm tut kupu radeona tralalaa ko je vn prsu za 160k a nej zdej jebem prodajalcu mater ker je dans pod 80k?Matr je folk glup ce hoces "novo" tehnologijo bos pac placal zanjo tok kokr hocejo ce ne pa caki da zastari.Medtem bomo mi ze na vdsl >:D

humanoid ::

Se strinjam s swar-om. Nekateri ste res čudni, najprej hočete imet vse kar pride na trg, plačate kolikor pač iščejo se važite pred kolegi kakšen DL in UL imate in kaj vse pobirate imate strežnike,... ko zadevo ponudijo za nižjo ceno vam ni prav in bi takoj denar nazaj. FUCK U, to ne gre tako. Če ste takrat hoteli, ste plačali in sedaj imate, zato samo tiho. Mi greste taki ljudje na qrac, opice zabite. Kaj ko kupite avto in naslednje leto vidite nižje cene za stare modele greste tudi težit??? Pa za sok, ki ga kupite in je naslednji dan na akciji zahtevate denar nazaj????
Bi počakali in bi imeli ceneje, kar je je. NORCI!!!

C_maniak ::

pri teh stareh, ki jih naštevaš cene padajo non-stop in smo tega že navajeni. tu pa kr naenkrat gre cena za 100% dol. zdej pa reči, da se ne bi pizdu, če bi ti čez en tedn dali nov avto zastonj, ti si dal pa 6 milijonov? ha?!

res pa je seveda, da če samo čakaš, da cena pade, ne boš nikoli mel ničesar novega, ker te bo čas povozu.

humanoid ::

Kaj se imaš za pizdit??? Če hočeš nekaj imet, plačaš tolikokolikor stane. Se mi je že zgodilo, da sem kupil kakšno stvar, ki je bila zelo drga čez 2 dni pa je bila cena za 50% cenejša, pa sem si rekel: Pizda, če bi počakal 2 dni. Nisem se pa jezil na trgovce.

Če so pa vzeli ADSL pred 1 tednom so pa res čudni, ker je toliko govora o ADSL brez ISDN, da je bilo kaj takega za predvidet. Ampak, ko se mudi, se mudi, in če bi počakali 1 teden...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL vprašanja :)

Oddelek: Omrežja in internet
261731 (1059) Mr. Wally DJ
»

ADSL za 4 tolarje! Navali narode! :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
716704 (4260) clemmy
»

SiOL ADSL le za 4 SIT (ni prvoaprilska šala!)

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
324843 (4843) humanoid
»

Kebelski internet ali Adsl

Oddelek: Omrežja in internet
182215 (1938) flipflop
»

pogodba za ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
191893 (1458) NiggerBob

Več podobnih tem