» »

Nvu 0.2

Nvu 0.2

Slashdot - Izšla je nova različica samostojnega programa za oblikovanje spletnih strani, Nvu 0.2. Nova različica se od prejšnje razlikuje po tem, da izvira iz najnovejše razvojne različice Mozille, 1.7b, in odpravlja številne pomanjkljivosti in hrošče različice 0.1. Med drugim novi Nvu vsebuje orodje za upravljanje predlog (.mzt), ki jih lahko ustvarjamo in nalagamo, izboljšav pa je bila deležna tudi podpora CSS. Klik!

13 komentarjev

CaqKa ::

hmm.. a je zadeva bolj uporabna kot pa composer iz starega 4.7 netscapea?
dvomim.

mathjazz ::

Hm, ne vem. Ali pa, mogoče. Eh, itak da se ne splača probati. Ziher je slabši. Ni kaj. Itak je čisto normalno, da je vsaka naslednja različica programa slabša. Kako sem lahko prej sploh pomislil, da je boljši?

jao ............................
www.getfirefox.com

hanibal ::

Ha, ha matjazz, ne se sekirat tako zgodaj.
Moraš CaqKa zastopit.
On uporablja tisti OS v katerem ni čist samoumevn, da je nova različica programja boljša od prejšnje.
Je pa samoumevn, da jo moraš plačat. :D
Axis of Evil - M$, SCO, RIAA, MPAA

AtaStrumf ::

Jaz sem zanč s composerjem iz mozille komaj spacal eno stran skup, tako da upam, da ima Nvu kaj manj bugov. DL-jal sem ga pa bom malo sprobal.

Zanima me če ima kdo kak link do .mzt predlog, ker sem včeraj malo iskal pa popolnoma nič najdel.

ghaefb ::

Kar nekaj časa uporabljam Nvu verzijo 0.17, je kr cool, sam
ma še preveč buggov pa tud sesuje se včasih, upam da bo 0.2
kaj izboljšav..
_ghaefb

Ales ::

mathjazz: hvala za obvestilo... imaš pa v novički napako - ni verzija 2.0 ampak 0.2.

Če bi vsaj bila že 2.0... :)

|SNap| ::

Meni je pa ful vsec zadeva!

hruske ::

Zadeva je precej zanimiva, vse deluje na klikni-in-nategni, samo skoda, da ne deluje se vse notri po menijih... nekako meni kar nič noče prijet. :D
Razvijal bojo še...
Pogrešam morda kako stransko vrstico za nastavljat, bi bilo včasih bolje od dodatnih menijev.

Gandalfar ::

nvu je overhpyed .. morte sprobat novo Quanto .. to je hudo :)

CaqKa ::

recimo da bom sedaj oboje instaliral pa malo potestiral :)


u vredi vredi.. quanta je zgleda samo za linux.. super.. manj testiranja.

hruske ::

pri kvanti mi ni vsec, da nima graficnega... to je res en huuuud minus.

CaqKa ::

hmm tale nvu se je kr nekaj obešal ko sem htel več fajlov odpret kar iz ftpja... čudno tole...
in ma kdo kake tutoriale za nvu?

mathjazz ::

Qanta nima grafičnega kaj? WYSIWYG ima, sicer pa po tem ne slovi (še), ker je to ena izmed novitet. Nasploh pa je Quanta Plus verjetno najboljši HTML (tekstovni) editor na svetu, pa če primerjamo vse programe na vseh sistemih.
www.getfirefox.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NVU

Oddelek: Izdelava spletišč
82781 (2428) c0br4
»

Odprtokodna mobilizacija za uporabnike okolja Windows

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
72900 (2523) CaqKa
»

Novi SuSE 9.2

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
62580 (2580) MasterMind
»

Nvu 0.2

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
133185 (3185) mathjazz
»

Nvu 0.1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
82961 (2961) BSD-jas

Več podobnih tem