» »

kdo se spozna na cene sintisajzerjev

kdo se spozna na cene sintisajzerjev

dolenska ::

jst bi pa prodal en sintisajzer Yamaha psr 4000 pa me zanima če kdo ve kakšne približne cene takega sintisajzerja.
zraven dam še stojalo, pedal nekaj disket z musko pa kovček, pa knjigo z navodili.
nov je bil zlo drag, saj je ta synti višjega ranga star je pa 5let.
prosim če mi lahko kdo ki se pozna na te stvari mal objasni približno ceno ker jst nimam pojma.

hvala
  • spremenilo: bastadu ()

Spajky ::

Ja, khm; s temi zadevami je zadnja leta ko s kompi (glede padca cen in rast možnosti) ali vsaj analogično s padci cen avtov (rabljenih), ker tehnologija ful šiba naprej. Kaj jest vem, izpod sto čukov nima smisla prodajat, nove klaviature s podobnimi karakteristikami pa danes ne spadajo več v high class in so temu primerne tudi nižje cene že za nove v trgovini.

Če boš dobil za rabljeno (5let!) tretjino cene, ki si jo za zadevo dal, lahko skačeš do stropa; podobni kompleti se prodajajo okoli po Web-u celo za samo 400€, ma če res ne rabiš in bi se je rad znebil, bi bla po moje cena okoli 500€ za komplet kar Ok in če najdeš hitro kupca za ta dnar, prodaj če že misliš prodat, lahko pa napišeš dodatno tvoj mejl ali telefon, če že ne boš dal med oglase, če slučajno kdo preko iskanja bi rabil kaj takega in pade na slučajno ta post, nikol se ne ve ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

dolenska ::

no sej to se je tut men zdel da bi jo prodal za tam okol 120.000sit samo nisem vedel kaksne so realne cene.

za hight class jst štejem tut recimo psr1000 al pa zdej psr1500.
prodajam pa zaradi tega ker rabm nujno dnar.
drgač pa hvala lepa za pojasnilo

aja na moj email lahko kdo povpraša če bi nabavu ta synti

mskuse@mail386.com

nicnevem ::

..samo zanima me kolko oktav ima omenjeni sint?

Sprašujem za eno prjatlco ;)

štrudl ::

ja dobu boš za eno švoh frajtonarco denarja:)

dolenska ::

ja ta synti ima 5 oktav pa disketni pogon, pa vse ma kr češ.

tle maš pa sliko tega sytija

dolenska ::

ja štrudl res je ampak začetek pa je kajne, danes pridem v lj po enkrat zvečer tulk da veš

hokuto ::

Zgolj informativno:

tole ni synthesizer, tako kot tudi noben drugi iz Yamahine serije PSR ni, ampak klaviatura oziroma keyboard. Poudarjam pa to zato, ker sta namen in uporaba synthesizerjev ter keyboardov zelo razlicna in se za njih posledicno zanimajo ljudje s precej razlicnimi potrebami/interesi. Verjetno tudi za golfa ne bi dal oglas v rubriki poltovornjak, ceprav ima tako kot poltovornjak stiri kolesa in motor.
doke!

MadMax ::

Če mi midi ne zameri, bi kar tu vprašal, da ne odpiram nove teme ;)

Yamaha PSR-520, navodila (tudi SLO), torba, stojalo. Kolk bi bilo kaj realno tole vredno?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

dolenska ::

itak da ne zamerim sem pa mal na ebay pogledal pa stane tvoja klaviatura s stojalom
GBP 68.70
(Approximately US $132.23)

na ebay sem pogledal

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi...


hokuto: teb pa hvala za pojasnilo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V živo: dan D za Twitter

Oddelek: Novice / Rezultati
128354 (6303) frke
»

Nakup baterijskega vrtalnika - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8922867 (16196) T0RN4D0
»

Nakup računalnika za okoli 1000€?!

Oddelek: Kaj kupiti
321807 (1058) White&Nerdy
»

Klaviature in oktave??

Oddelek: Sedem umetnosti
104429 (4298) Spajky
»

Ima kdo Yamaha synthesizer in USB kabel za povezavo - ena prošnja....

Oddelek: Pomoč in nasveti
51048 (1003) tha_man

Več podobnih tem