» »

HELP, driver

HELP, driver

mkonci ::

Se opravičujem, ker za to odpiram novo temo, ampak že dlje časa iščem kak driver za mojo grafo RADEON 9800 PRO. Imam problem, vse mi šteka, NFS, COD kej druzga skor ne verjamem če bi lahko bilo!
Imam naslednjo konfiguracijo:

System Manufacturer: NVIDIA
BIOS: Phoenix - AwardBIOS v6.00PG
Processor: AMD Athlon(tm) XP 2500+, ~1.9GHz
Memory: 1024MB RAM
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
Card name: RADEON 9800 PRO (Omega 2.5.97)
Manufacturer: ATI Technologies Inc. (Omega 2.5.97)
Chip type: RADEON 9800 AGP (0x4E48)
DAC type: Internal DAC(400MHz

Mi lahko kdo pomaga rešit te težave?

Kateri driver naj bi uporabu?

Hvala za vaš trud IN SREČNO 2005!!!:))

mojsterleo ::

Hm napisal si da ti vse šteka naštel pa si samo 2 špila. Kako točno ti šteka? Ti igra zmrzuje/se sesuva?

Sam imam tudi 9800pro(istega kot ti - 4e48 Sapphire) in mi CoD šteka ker igra avtomatsko vklopi ATI Truform, neko glupo tehnologijo ki naj bi izboljšala kvaliteto prikaza, vse kar naredi pa je štekanje na kvadrat. V konzoli nastavi vse truform settinge iz "cubic" na "linear", izklopi FSAA in bi moglo delat brez štekanja. ATI pač ne zna narest OpenGL driverja. Mogoče je kriv Omega driver, ker optimizira settinge za grafo, in mogoče katera tvoji karti ni povšeči? Za NFS nimam pojma ker nimam igre.

Pa drugič napiši celo konfiguracijo!

-- Leo

mkonci ::

ja si me kr razveselil, da je se en tak ,ki se mal spozna na to, ja na serverju mam recimo pinga 100 - 120, samo to ne bi smel tako stekat, kot steka, recimo ko ustrelim, se zabliska sele kako sekundo kasneje, in tudi pok zaostaja. Mi lahko malo bol podrobno napises kje naj spremenim te nastavitve, pa se kaksen driver uporablas ti?

Če si za pa ti na zasebno sporocilo poslem naslov od mojega MSN-ja da se tam zmenma

HVALA
:))

flashek ::

chipset driverje si naložil?
AMD Athlon 64 3000+ ; 2x512 MB ; Radeon X700 pro ; ASUS A8N-SLI Deluxe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

star PC - katero grafično kartico kupiti???

Oddelek: Pomoč in nasveti
191806 (1466) sejmon
»

Graficna z TV tunerjem

Oddelek: Kaj kupiti
101312 (1029) Jan987

Se pripogneš, ATI te pa nategne (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
714818 (3263) Caligula
»

FX 5900 ali 9800XT ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
643379 (2470) boštjan

Več podobnih tem