» »

Se pripogneš, ATI te pa nategne

Se pripogneš, ATI te pa nategne

1
2
»

killah bee ::

ej kul hvala ti za odgovor;)

kako je šlo pa sporočim jutri verjetno,
mejte se lepo in upam da se bom meu tud jest JUTRI:D

DarwiN ::

Sedaj ko smo se lepo pomenli, povejte :
Realna cena Radeona 9800pro glede na izgled in kvaliteto ki jo ponuja?
25 000 SIT? , morda 30 000?
Ko vidiš tega naprimer Sapphira 9800pro se ti lahko zamegli pred očmi, sploh če za njega v naših trgovinah odšteješ 90k sit. Za taki denar bi lahko vsaj bakrena reberca dali na rame, da o proceserskem hladilniku sploh ne govorim..Je pod rebri sploh kaj paste?...niti tega si nebi upal trdit (pretiravam)
Ni čudno da ima ATI tako velik zaslužek ko pa v tako množičnem številu zadnjice nastavljate :)
Vprašajte se kakšna revolucija je bil Redeon 9000, ali še slabši 9200...Kako se počuti človek ki je prodal svojega TI4200 , doplačal 25 000 SIT in kupil Radeona 9600 ?.....
Nvidio bom raje pustil pri miru , ker bi mi lahko črnila zmanjkalo preden bi jo do konca poblatil.. :)

Trubadur ::

btw
u iber hud naslov topica
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Berite Thomasa!

Poldy ::

Trubadur: sam res, sem tudi pomislil da ima doma probleme s starši (še posebej z atijam)

Darwin: Brez zamere ampak naslov me je res nasmejal

KTr1sk ::

he he Res zanimiv naslov>:D >:D

DarwiN ::

Poldy : none taken
Takšno je pač moje mnenje.Vse skupaj me namreč spominja na scenarij ko na WC-u do konca opraviš veliko potrebo, nakar pa ugotoviš da ni papira ...|O ATI-ja pokličeš ? :O

killah bee ::

To ne morš vrjet,kaj vse se folk spomne
:) :)) :D :D :D :D :D :D

Caligula ::

Sam ta je huda >:D

:D

Tilen ::

topic pa res seka, saj prav zato, da ne rabim gledat kdaj se pripognem, sem pristas NV :)

Malo heca ne skodi :)

lp, Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Caligula ::

Bodi pameten in probaj ne bit pristas katerekoli blagovne znamke. Slepo sledenje firmam je za ovce. Kar razvij lepo kriticen odnos do korporacij in ga sproti prilagajaj njihovemu trenutnemu vedenju. Stvari se skos spreminjajo in pametni niso zvesti ampak takoj zabijejo noz v hrbet, ko niso zadovoljni >:D

To,da pa nisi pristas svojega atija je pa malo zalostno. Sem preprican, da se trudi

:D

Dr_M ::

Bodi pameten in probaj ne bit pristas katerekoli blagovne znamke.

kako lahko ti nekomu neki govoris, kasn nej bo, ce sam ne mores bit tak??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

Res? Jaz sem pristas kake znamke? Katere ze?

Ali se tvoj namig nanasa na moje mnenje da je v trenutnem bednem duopolu ATI manj nadlezen, ker ne goljufa z gonilniki?

No?

Razen ce nisi stekal tistega dela o tem, da bi bil lahko pristas svojega atija. Tistega, ki ga je naredil skupaj z mamico. Ce ze postar ni mel prstov vmes :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Dr_M ::

Juras: tisti takoimenovano "goljufanje" je samo tvoj izgovor, da lohk pluvas po nvidii in hvalis razne radeone...

pa se en lep primer...ucas si hvalu liteone kot da so oh in sploh najboljsi, potem si kupu neca in zdej je liteon najvecji crap, pa nec je bog in batina.

smili se mi tist, ki tebe resno jemle. tak clovek ki res nima pojma, se prime vsake bilke in poslusa najglasnejsega, ceprov ta glasni nima 3 ciste...:\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

TribesMan ::

JEst se strinjam z Dr_M-om... Pač nevem tako se mi zdi...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

-neo- ::

Jep-jst je tud strinjam z Dr_M-om! juras ti si najsibkejsi clen!:D
Prevec tv-ja!

kuglvinkl ::

OK, OK, dost flamea.
Your focus determines your reallity

Caligula ::

Pa dajmo postat malo:

Tribesman in DR M.

Prosim linke do tam kjer sem pljuval Liteona.

DR M veckrat sem napisal, da bi bil Radeon ravno tako gnil, ce bi sel spet v to goljufanje pri driverjih.

Jaz sem mel Nvidio a sem menjal, ker sem videl, da je trenutno Radeon boljsi.
Enkrat sem linkal kakih 10 testov kjer se testerji s tem strinjajo. Predvsem o tem, da je slika bolj kakovostna.

VEDNO napisem kaj je kje prednost in med podobnimi recmi zmaga tista, ki je cenejsa. Ce je NEC trenutno cenejsi in ima tako po testih sodec kakor po mojem skromnem opazanju bolj kvalitetno peko, je to pac trenutno boljsi nakup. Sploh ne vem kaj traumirate glede tega. Pa se novejsi je tako, da ne razmem uzaljenckov. Se vsako stvar enkrat prehiti novejsa stvar.

Liteonov DVD pekac sem mel prvi tukaj in je pac dobra zadeva. Sem pa napisal, da ma NEC sedaj rahlo prednost pa ze piskate. Napisi mi kje sem kurcal Liteona.

Tisti driverji pri Nvidii niso noben izgovor. To je idiotsko pocetje s strani pddjetja, ki sem ga pred tem cenil. Je pa uzitek tezit s tem. Naj se foik zamisli. Ce si ze zvest znamki pa se pozri sranje ki pride z njo . In DR M je pristas Nvidie. Jaz nisem pristas ATIja. Samo trenutno je med borno izbiro manjse zlo.

:D

Jaz se na ATIja poserjem skoraj tako kot na Nvidio. Sem tudi veckrat napisal, da bi blo super ce bi Volariju ratalo kaj skupaj spravit, da bi se resili tega kurcevega duopola.

Spomnim se tudi casov, ko je DR M veselo pljuval cez Liteone pa sem mu razlozil da hudo seka mimo. Takrat se o CD pekacih, ko je sploh pljuval, da Liteon je poceni jajce.

Jaz sem kupil Radeona, ker sem videl, da ma ze 9700 v samih igrah vec surove in uporabne moci in ne niha kakor 5900 LX in se boljso sliko ob tem. (za tiste, ki ne vedo-imel sem Nvidio 5900 LX (celo dve) in sem se je resil in sel na Radeona 9800 SE AIW@ 9800 PRO, ker sem uvidel, da je zadeva boljsa
)
Imel sem Liteona 401s modanega v 811s s katerim sem bil zelo zadovoljen inl sem saltal na NECa 2500, ker sem za modanega 4 mesece starega Liteona 401 z garancijo v Avstriji, dobil 27k in doplacal 3.000 SIT in dobil novega NECa z garancijo v Sloveniji.

Tega sploh nebi sel delat, ce nebi prej lepo pisalo v testih, da pece bolj kvalitetno.
In se buffer mi ne poskakuje vec kakor prej.

Toliko kolikor sem jaz prehvalil in se vedno hvalim Liteon jih tu ni noben. Ravno DR M je tisti, ki je mel pol manj firm kot jaz in dejansko hvali samo tisto kar ima. Ni mel nobenega orenk Radeona ali Nvidie. Ima samo Nvidio in piska kako je samo Nvidia dorba. Nvidio in Liteona. NECa ni imel pa je ves uzaljen, ce v testih pise, da pece bolj kvalitetno jaz pa se s tem strinjam, saj sem imel tudi Liteona. Jaz sem mel moznost probat svasta in imam tisto kar je boljse oz vec za enak denar. Kar je bilo slabse sem pac prodal.

Jaz mam kar imam, ker je bilo boljse. Med Liteonom 811 in NECom 2500 je razlika majhna(NEC je rahlo v prednosti) in se NEC je cenejsi. Torej je bolj smiseln nakup. Ce vi operirate po drugacni logiki pa tudi prav. Samo dajte jo razlozit, ker folk to bere in proba pogruntat kaj se najbolj splaca.
Med Nvidio 5900 LX in Radeonom 9800 pa je razlika precej vecja kot med Liteonom in NECom.

DR M, ko bos mel Radeona, Nvidio, NECa in Liteona in bos lahko vse to primerjal bos lahko piskal. Do takrat zavezi. Kaj mene broga kaj se tebi na pamet zdi. Jaz zaupam obcutku folka, ki ima dostop do opreme in jo je veliko pretestiral. Kaksnemu Morphlingu verjamem, ce rece, da ma obcutek da je nekaj boljse, ker je dejansko mel izkusnje. Nimam razloga, da bi tezzil za linke, ker nimam razloga, da bi mislil, da naklada.
Ce pa piska ekso, ki ni mel stika s temi stvarmi pa je to povsem drugace.

DR M Liteona si pljuval dokler ga nisi kupil.
Jaz Liteona se nisem kurcal, lahko pa veselo nalimas linke.

Nvidio bom pa pljuval in scal po njej dokler bodo sabotirali edine teste s katerimi se jo da realno primerjat s konkurenco.

Mercedeza bi poscali vsi, ce bi Mercedes sabotiral vse teste kjer bi jih primerjali z BMWji in drugimi.

Jebes tako firmo. Ko pa bodo nehali se bomo pa lahko naprej pogovarjali. Al pa ko bodo dal na trg grafo, ki je boljsa in cenejsa.
Jaz sem permiskuiteten pri tem :D
Lahko jo pljuvam, jo bom pa kupil, ko bo ponudba boljsa od ATIjeve v rangu, ki ga kupujem.

Zdaj bi vaju pa s Tribesmanom prosil za nekaj linkov kjer sem pljuval po Liteonu.
Predvsem od Tribesmana. Se mi zdi bolj nagnjen h dejstvom. DR M nima toliko izkusenj z hardwerom, da bi pricakoval, da bo lahko primerjal Drazje Radeone in Nvidie,... pa na Nvidio je custveno navezan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Dr_M ::

Spomnim se tudi casov, ko je DR M veselo pljuval cez Liteone pa sem mu razlozil da hudo seka mimo. Takrat se o CD pekacih, ko je sploh pljuval, da Liteon je poceni jajce.

dobr ves, da sm to pisu ze ko sem posedoval enega liteona.


DR M nima toliko izkusenj z hardwerom,

do kolen mi ne dosezes...

aja, pa ce bi ti kdaj meu gffx v roki sploh, nebi takih gluposti pisal...

pa glede liteona...ko si neki casa s pic**, ugotovis kako hocejo neki povedat med vrsticami, tako kot ti to delas ucasih. za liteona pravis - sej je dobr, ampak ubistvu so usi ostali boljsi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Caligula ::

Dr M.

Kje so linki?
Po celem forumu kjer je govora o Liteonih mam same lepe besede.
Rad bi se zalotil pri pljuvanju cez Liteona pa mi pri tem pomagaj.

Mene briga kaj si ti pocel s prastarimi sistemi pa leta 2 pa 3.
Ce si zaljubljen v Nvidio se iz casov praveka si ravno tak sucker kot kdo, ki je iz istih razlogov zaljubljen v ATIje.

Imas Radeona 9800?
Imas Nvidio 5900 LX?
Ne?

Potem zavezi. Ko bos mel moznost direkt primerjat gobcaj.
Moje mnenje je jasno.

Med 5900 LX in 9800 PRO po prakticno isti ceni je 9800 PRO edina logicna izbira.
Med Liteonom 811s in NECom 2500 je razlika majhna a je NEC cenejsi in rahlo boljsi in zato bolj primeren nakup za vsakogar, ki ne potrebuje ze dane sbitsettinga in nima ohisja, ki nujno rabi cimmmanjsi pekac.

Se enkrat. Rad bi videl linke.

Tudi tistega kjer sem med vrsticami dal vedeti, da je dober a so vsi ostali boljsi.
Samo NEC je boljsi in se to ne veliko. JE pa ob tem se cenejsi. Torej? A pol je vseen Liteon trenutno boljsi nakup?
Mogoce se bom pol se sam potrudil in dodal tistega kjer sem napisal, da se bom poscal po ATIju tisti moment, ko bodo sli tudi sami spet v kako goljufanje pri driverjih.

Jaz do blagovnih znamk ne cutim nobenih simpatij. Meni se gre samo za to, da se za cimmanj dobi cimvec.

Ti mas drugacno logiko. Nvidia all the way.8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Dr_M ::

a ti je mal bad, da je tut tebe ATI nategnu, zdej pa svoje frustracije prenanas na druge firme in na nas??

radeonov in gffxov sm testiru pr kolegih, zato tut kr dobr vem kasne so razlike...
kje dubis ti gffx 5900lx in r9800pro po isti ceni? aja..eno iz slo in eno iz AT?? super... a bi limono al tramvaj?

kje mas ti dokaz, da si sprobu gffx in radeona9800? teb se to kr zdi samoumnevno, da nihce ni tega od bliz vidu, ker si jih pac ti??

dokler bom meu vec izkusenj s hardwerom od tebe, lohk gobcam kar hocem in ti mi ne mores nic.

jest nikakor ne navijam za nvidio, sam ne prenesem otrok z novo igracko, ki z enim idiotskim razlogom pluva po konkurencni stvari...

lp
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kuglvinkl ::

Ve se kam pes taco moli. Šlo je predaleč. Bang.
Your focus determines your reallity

Caligula ::

Zaradi idiotski razlogov pljuvas ti. Jaz sem svoje vedno anvedel in se noben ni bil idiotski.

9800 PRO se dobi za 54.000 SIT. V Mb lahko pa tudi v LJ.
5900 LX se dobi za 56.000 SIT. Ce pa si hendikepiran in se tezko gibljes lahko oboje dobis tudi po posti.

Kolikor se meni zdi in berem ti nimas bas nekaj veliko izkusenj zz trenutno omembe vrednim hardwerom. Lepo pa, da se imas za samooklicano avtoriteto. Imas prav, ti laho gobcas kolikor hoces.

Jaz imam racune za oba 5900 LX in za Radeona. Ce kdo, ki se mi zdi vreden truda zeli to videt se da to tudi slikat in mailat.
Imam se nekaj posnetih JPGjev z testov z Nvidio... sam ne vem zakaj je to na Slo-Techu tok tezko postat...
Bi mel res lahk kej za direktno attachat slike.

DR M, jaz se najmanj verjamem najbolj nezaupljivemu folku. So ponavadi taki zaradi lastnosti, ki se ji rece projekcija.
Ti je premores kar nekaj. Z hardwerom o katerem se pogovarjamo mi imas izkusnje le s tisto polovico, ki jo imas sam in potem meni ocitas, da jaz hvalim tisto kar imam sam. Jaz sem imel za razliko od tebe oboje. Tko da WTF?!?

Saj lepo, da mas izkusnje z celeroni izpred par let samo ze to, da reces, da nikoli nebi dal za procesor vec kakor 30.000 SIT meni pove, da si skrt (kar je prav, ker sem sam tudi), da pa nisi nekdo, ki bi ga sel sprasevat o nakupu izdelkov srednje in visje klase.

Skratka ko se gre za kaj kupiti nebi vprasal tebe. Ker je zate dejansko dobro samo tisto kar imas.

Jaz imam AMDja a hvalim Pentiuma.
Imam NECa a hvalim Liteona in NECa
Imam Radeona, ki sem ga sel iskat, da zamenjam glasno in neprepricljivo Nvidio 5900 LX...

Skratka ne vem kako meni ocitas, da hvalim samo kar imam.
Samo eno rdeco nit lahko vidis pri mojih postih. Hvalim kar je dobro in poceni oz veliko ali raje kar najvec za tisti denar.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafične-dilema (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
1598081 (5851) strictom
»

Katero grafično do nekje 60kSIT?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
985582 (3714) Dr_M
»

Nakup nove grafične kartice... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
503806 (2900) Caligula
»

FX 5900 ali 9800XT ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
643379 (2470) boštjan
»

leadtek 5900 LX ali Hercules 9800 se

Oddelek: Kaj kupiti
361796 (1285) vudy

Več podobnih tem