» »

Se pripogneš, ATI te pa nategne

Se pripogneš, ATI te pa nategne

«
1
2

DarwiN ::

Imam grafično kartico Geforce TI4200 in imam v 3DMark2001SE 13000 pik (nenavito). Imel sem čast testirat Radeona 9800pro pri katerem sem dosegel 17000 pik (nenavito).Zdaj pa bi jaz vas vprašal kdo se tu iz koga norca dela????... Ti4200 je kartica stara 3 leta, 9800pro je trenutno druga najboljša kartica na tržišču, med njima pa skoraj ni razlike. Naj samo omenim da pri nas stane 9800pro 100 tisočakov, TI4200 ali radeona8500LE pa se da dobiti za 15 tisoč SIT.
Boste rekli : Kaj pa 3DMark2003? .... Kje so igre ki v celoti podpirajo DX9? Ni jih !!! Pa še jih nekaj mesecev nebo, ko pa bodo pa bo stal 9800pro ali njemu ekvivalentna grafična 3x manj kot sedaj.

Ne me narobe razumet, 9800pro je nekoliko boljša kartica v vseh pogledih, ampak jaz vam vsem vseeno svetujem da se ne pripogibat, če pa boste to storili, pa se prepričajte da za vami ne stoji firma ATI ali NVIDIA !!!!

Caligula ::

1. Test 3Dmark2001 v veliki meri meri zmogljivost samega sistema in se zdalec ne samo kartice.
2.3Dmark2003 meri predvsem graficno kartico.
3.Nvidiin rezultat ni realen, ker Nvidia goljufa in so driverji izdelani tako, da vrze ven kar nekaj vec pik kot bi moralo. ATI tega trenutno ne pocne.
4.Radeon 9800 PRO se najceneje pri nas dobi za 53.000 SIT a ne v trgovini. In to nov. Nov Geforce se dobi za kakih 25.000 SIT kar je le 50% manj.
5.Nvidia 4200 je dobra kartica. Pusti trenutne cene. Ko je bila nova je bila svinjsko draga. Tudi Radeon 9800 PRO ima cedalje nizjo ceno.
6.Vkolikor nimas navade vklapljat antialiasinga,... in nasploh kvaliteta slike ni tvoja glavna skrb, se da ostat na 4200, ki jerelativno hitra, driverji so izdelani tako, da dajejo prednost FPSjem in ne kvaliteti slike,.. predvsem v testih.

Vkolikor si razvajen in imas rad vklopljene razne gladitve robov,.. pa je pac treba seci globje v zep. Pri elektroniki je tako, da cena ne narasca premosorazmerno.

Pa pri 3Dmarku2001 bi bila razlika precej vecja, ce bi imel se zmogljivejsi sistem. Radeona 9800 PRO tvoj sistem zavira, Geforca pa dviga. Tako nekako. Skratka pri Geforcu je ozko grlo Geforce, pri Radeonu pa tvoj racunalnik. To velja za 3Dmark2001.

Trenutno na zalost ni primernega testa, ki bi dejansko realno kazal razliko med Geforcem 4200 in Radeonom 9800 PRO in je tako brezveze piskat glede tega. Se huje, trenutno ni vec testa, ki bi mogocal realno primerjanje med Radeoni in Nvidiami, krivda pa je na Nvidiini strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

DarwiN ::

Imaš v veliki meri prav, ampak še vseeno ostaja veliko dejstev zakaj se ne splača kupiti 9800pro.
Z TI4200 ljudje dosegajo z močnejšimi sistemi tudi čez 20000 pik, čeprav tut sam nimam ravno kavnega mlinčka (XP1700@11x227=2500MHz).
RADEON 9800PRO se pri Pelugi dobi za 45000 SIt....Kvaliteta slike med grafičnima je v windowsih identična (959NF), verjetno je pri igrah(teksture) zanemarljivo boljša pri radeonu 9800PRO.
kljub temu antialiasing in ostale naše razvade še zdaleč niso vredne tega denarja.

Caligula ::

Saj ves kako je s tem. Tako kot jaz rad igram, mi 4200 nebi vec mogla slediti. Jaz sem vedno za price/quality.

Imam 9800 SE AIW@9800 PRO za 60.000 SIT in uporabljam VSEEEE kar mi nudi in sem zelo zadovoljen.
To je bila res zgornja meja za graficnol.
Za 9800 PRO bi res se dal tistih 50.000 SIT kolikor je zdaj,..

Samo, ce tis tvari, ki jih ti delas dobro laufajo na 4200 oz te se ne moti je menjava se brez smisla.

Jaz sem ravno kolega preprical, da naj menja 4200 za 9800 PRO in jo prodaja. Se pa malo bojim, da mu nebi blo zal :D
Ceprav ga zadnje case napeljujem na spile pr katerih je razlika ze res nepredstavljiva.

Pa nasploh, zdrav folk ne kupuje graficne zarad testov

>:D

Sele ko tis teka tam ko res rabis se gres kesirat.

S-Master ::

PS: Juras jst menjam svojga r9800 za ti4200 :D
traktor ti matr jebal !!

Zheegec ::

S-master: Prosim brez kletvic, upam da se znaš normalno pogovarjati!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

-neo- ::

Dj no spider,ups s-master umiri se malo, mislim titaniumka vsaj prikaze sliko spodobno ne kot tvoj radeon:-), saj je splosno znano, da je radeon 9800 zakon,..
Juras,no saj si ze tecen s tem goljufanjem v 3d marku???!!!!! v igrcah se ne da goljfat,zgleda da si mau prevec obseden!>:D

Caligula ::

Neo, siten sm namerno. Naj se folk malo zamisli. Jebes firme k zaljo inteligenco potrosnikov.
To je kmetija. Bi mel rad o Nvidii spet dobro mnenje pa gnojijo.

A to ti je normalno, da se sabotir edine realne teste za primerjavo s konkurenco?

To naredi sam pi.... od pi.... k ma kej za skrivat.

Tezenje je skratka namerno.

Pa itak, da je brezveze piskat o tem kaj je bols, se pa jz ze kr resno postavim na stran nakupa 9800 PRO zdaj ko se ga dobi ze tako poceni.
Sej po svoje 9800 PRO zdej postaja tist kar je 4200 vedno bla. Surova moc za ne razmeroma razumen denar.

Bi to reku za 5900 XT pa ne mormo bit ziher zdej k se je ne da vec primerjat z nicemr razen z Nvidiami :D >:D

Pa ne ratvat zolcni okol graficnih. Sej ni k da bi se o svojih zenskah pogovarjal 0:)

Poldy ::

Čist enostavn: Če si že lastnik Geforce TI4200 se ti sigurno ne splača kupovat radeona9800. Še ni dost velikih razlik.

Pa še neki
Če si pa kdo že res želi AA pa motion blur, mu svetujem da en teden na 5cm tv gleda da se mu mal dioptrija poslabša, pol pa sploh ne rabš dx9, AA pa je zagotovljen povsod.

tiborrr ::

S-Master: Bi rad bil bannan? Tic in VASkO sta dobila obvestila.. :|
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

kuglvinkl ::

S-master. Zaradi steka kršitev 2. člena Pravil dodeljen naziv persona rudis. Pritožbe.
Your focus determines your reallity

billy ::

Vietcong.

Far cry demo.

Dva špila ki meni porazno slabo delata na Ti4200, verjamem da bi jih kaka dx9 kartica z lahkoto prebavila.

boštjan ::

poskusi še deus-ex:invisible war,mislim,da ti bo tudi štekalo.
kaj pa če daš na 800x600

Wox ::

boštjan: Ja pa res. Kaj je s tem Deus Ex-om 2. Meni na navitem Radeonu 9800Pro ta zadeva komajda zadovoljivo laufa. Pa grafika sploh ni neki posebnega, kr neki no.

Caligula ::

Sem probal. Prej mi je normalo laufal. Pol sem nekaj delal in pol restartal, zdej mi pa steka malo. Mam pa res vse AA,... je nasponane. A je to kaj z driverji al je spil tok v p... da ob popolnoma brezvezni grafiki tolk jiuca rabi?

Govorim o Deus EX.

Me ma zdele, da bi ga zlo hitr pobrisu.

Mam pa tud 9800 PRO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

cole-22 ::

Glede Deus EX 2 je tko!No saj pr men je blo!
Ce se se spomnete je blo treba pri demo verziji popravlat DEFAULT.INI fajle,ce si hotel,da je delalo normalo!
Potem,ko je izsel cel spil je bil isti problem kot pri demu, (saj pri meni je bilo tko) da ni delal tekoce niti na 800×600!potem sem dal popravljeno datoteko DEFAULT.INI in se sam sem jo malo popravil in je spil delal glatko tako kot je treba!

boštjan ::

glede deus ex2.špilo z 9500pro in 5900SP in pri obeh kartah sem se počuto kot da plavam,ko sem miško premikal.sem pol na na mega games najdo popravek,samo še nisem sprobal če zdaj dela ok.
pač lenoba me daje:D in seveda včasih ni blo cajta(špil sem odinštaliro,še preden sem popravek dol povleko)

tiborrr ::

Far Cry bi se na mnogo mocnejsi kartici stekal kot prase 0:).
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Caligula ::

Samo to pove marsikaj o sposobnosti razvijalcev iger.
Mater kaksen MAx Payne 2 ma res hudo grafiko (detajli) pa llaufa nesramno lepo vse pr kakih garah od spilov pa rabs res svasta od racunalnika.

Koga briga za razvijalce, k ne znajo normalnega spila narest ne da bi bil za brezveze pozresen. to so pol jetra od spila.

cole-22 ::

Mah s temi zahtevami pri spilih ze prou pretiravajo!
Npr:pri Painkiller demo,ko sm ga igral in sem mal pogledal kaksne so zahteve priporocajo graficno saj FX5800 ali boljso8-O 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cole-22 ()

T(he) Boss ::

Emm, radeon 9800pro za 50 jurjev? :\ Kje to?

Caligula ::

Tukaj samo pri takih stvareh se dogovori za osebni prevzem.
Ravno narocam enega za kolega.
Bomo videli kako bo.

Cena je pa 224 Evrov.

Pa Painkiller demo na 9800 PRO ful lepo pa gladko laufa-vsaj meni, en posran Deus Ex pa kr neki,... [:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

boštjan ::

Pa Painkiller demo na 9800 PRO ful lepo pa gladko laufa-vsaj meni, en posran Deus Ex pa kr neki,...

PK tudi lepo na 5900 in 9500pro laufa,za DE pa popravek

cole-22 ::

Bostjan kolk FPSjov imas pri painkillerju na 9800Pro na high pa multisampling na 6,sky na high?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cole-22 ()

Caligula ::

Se pravi je spil dobro narejen, ker je grafika dobra. Res zanimivo kok kake firme ne znajo spodobno spila narest.

boštjan ::

cole-22,misliš 9500pro,no tega ma zdaj punca,kolko FPS ma pa ne vem,ker ni merla,rekla je samo da lepo dela.

cole-22 ::

No tuki mate najnovejsi popravek za Deus Ex2!! http://www.gamershell.com/download_4549...

Caligula ::

Sem ze brisal spil. Mi je slo na jetra, ker se mi igralnost in grafika tudi nasploh nista zdela vredna casa. Zdej bomo probal Enter the Matrix. :D

tiborrr ::

Decki, zasli ste iz teme...
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

ČIP 008 ::

Zdaj pa mi ni nič jasno glede Radeona 9800 pro.Tudi sam imam od leta 2002 ti 4200 Abit Siluro za katero sem takrat odštel 56000 sit in do zdaj mi je res služila odlično.Vendar čas naredi svoje in odločil sem se za nakup nove grafične do 60000sit in sicer Radeon 9800pro ali WinFast A350 TDH.Predvsem JURASA bi vprašal ali je bistvena razlika pri igranju iger z Radeonom 9800 pro in 4200?Jaz sem prve težave opazil COLIN MCRALLY 4 kjer mi pri 1024x768 rahlo ampak res komaj opazno štekne medtem ko mi GRAND PRIX 4 1280X1024 dela res breshibno LCD ekran.Torej gre predvem za igranje iger , 9800pro ali A350 WinFast ali pa še naprej stari dobri SILURO 4200?LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ČIP 008 ()

-neo- ::

Grafo ne se menjat do poletja, ne rabis!!!!
takrat padejo cene!

VASkO ::

fora je v tem, kaj definiras pod pojmom "stekne". ali je to to, da se ti igra zatika ali pa da ti tece pocasi?

to sta dva razlicna pojma. za zatikanje je krivo premalo sistemskega RAMa, za pocasnost pa presvoh graficna. dostikrat ljudje, ki se jim igre "zatikajo", kupujejo nove in hitrejse graficne kartice pa potem pravijo, da je isto sranje in da nova grafika ni nic hitrejsa. seveda, ce pa se jim zatika zaradi premalo RAMa.

Caligula ::

Jah takole je.

Itak mors met defragmentiran disk, pociscen spyware,.. pa mas RAMa povsem dovolj pri 512 Mb.
Meni vedno v ozadju med igrami laufa firewall, antivirus, DC'++ in stekanja ni, razen, ce bi recimo res kdaj vleklo dol 500 kb/s, ko pac disk zacne malo zategovat.

Vsekakor mi je Radeon precej boljsi v igrah kot 5900.
Je pa tako. Tisti, ki mate 4200 ponavadi niti ne veste, da vam kaj steka po malem. Ko pridem h komu na obisk imam obcutek kot, da gledajo diapozitive, pa zatrjujejo, da je vse tekoce,... :D Skratka clovek se tudi na marsikaj navadi.

Skratka ti si tudi malo vajen pa se ti niti ne zdi, da kje steka, ko bi se meni razvajenemu ze ne dalo vec igrat,..

Mislim ,da je za Radeona 9800 PRO dobrih 50.000 SIT ze zelo sprejemljiva cena in bi verjetno predolgo cakal, da bi cena padla potem za tistih 5.000 SIT... OK, ce gres sam v Avstrijo,.. te pride 44.000 SIT,.. ampak meni se ne da zafrkavat recimo. Skratka to je kar dobra cena. Pa glede na to, da sem prijatelja pripravil, da je svojo 4200 prodal, da si bo zdaj kupil 9800 PRO je moje mnenje jasno. Ampak to se splaca res, ce igre pac igras. Njemu rihtam nove in dobre igre in se mu tako splaca. Ce pa bi igral same stare igre smisla nebi bilo.


Je tudi nekaj cisto drugega, ko v igrah vklopis antialiasing in podobne zadeve, ker je razlika kar opazna in meni kvaliteta slike veliko pomeni.
In osebno meni 5900 ni enakovredna radeonu 9800. Ne po kvaliteti slike in ne kot po nalozbi, ki naj bi zagotavljala, da bi igre lahko igral cimdlje brez stekanja. Po tem kar sem sam videl in kar je videl folk, katerih mnenje spostujem, 5900ki hudo zmanjka moci pri zahtevnih scenah, Radeon pa je tam bolj trpezen in FPSji ne padejo toliko. Skratka ce bi bil to motor od avta, bi mel Radeon zelo konstanten navor, pri Nvidii 5900 pa bi zelo nihal. In pri spodnjih vrednostih se stvari zatikajo in bo tako 5900 prej stekal. 5900 LX je bila odlicen nakup za 55.000 SIT ampak tudi zato, ker je bil Radeon 9800 precej drazji. Ko se cena izenaci sploh ni vec za razmisljat. Samo Radeona vzami.

Skratka pri 5900 bodo prej stekale kake zadeve. Precej prej po mojem mnenju.

Ce mislis kupit graficno se za trenutno osnovno plosco naj bo 9800 PRO. Drugace pa pocakaj, da bos mel enkrat ze plato z PCI express,.. pa pol kupis tudi graficno z PCI expressom. To se ti splaca pocakat recimo, ce mas namen poleti ali kasneje resno prenoviti racunalnik. Ce mas pa relativno dober sistem pa kar vzami Radeona.

Je pa radeon tisji in nasploh osebno bolj zaupam Radeonu trenutno, ker svoje inzenirje uporablja, da bi driverje izboljsali za igre in ne za teste, kakor se trenutno dogaja pri Nvidii. Stevilo inzenirjev v firmi je omejeno in raje vidim da delajo na igrah.

To je moje osebno mnenje.

Dr_M ::

Juras: ti pa tko govoris kot da bo r9800pro za vecno, fx5900 pa bi biu zastarel in prepocasen ze pred 2 leti...dej mal razmisl prej, predn take bedarije govoris. men se nekak ne zdi, da bi ti obe kartici dejansko sploh vidu od bliz, kaj sele da bi jih testiru.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

Dragi Dr M.

Obe kartici sem prestrudlal od glave do pet. Noben ni rekel, da je 5900 slaba. Ce pa postavis eno ob drugo, pa vzamem 9800 PRO brez pomisleka.
Saj bo se kdo svoje mnenje podal. Je mel ze marsikdo obe.

Moje mnenje je tako.

5900 OK, 9800 PRO boljse.
Jaz bi 5900 bolj za Radeonom 9700 primerjal.
Pa se takrat je 9700 name naredil vecji vtis.

V primerjavi mi je 5900 delovala bolj zastarelo.
Vec nihanja, glasna, .... pac. Pa meni je bila slika v igrah boljsa na Radeou pa se gre lahko folk zarad mene slikat :D

Se bo pa naslo nekaj nasprotnikov in naj se oni povedo svoje. Samo naj se ogfasijo taki, ki so imeli priloznost primerjat v igrah in ne nekih screenshotov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

mungl ::

Kva pa če bi imel na voljo dve R 9800pro in
R9800XT kva bi vzeu?

Caligula ::

Ce bi bila cena enaka, 9800 XT :D
Cim pa bi bil XT za recimo vec kot 10.000 SIT drazji pa bi vzel samo 9800 PRO. Pa se to ne zaradi samega sistema XT ampak zato, ker je teoreticno mozno, da so cipi in RAMi na XTju za kak odstotek boljsi gor.

Drugace pa itak v 5 sekundah 9800 PROja navijes k sus, ko pride potreba po tem.

mungl ::

Ja sej maš prov. Tut ni velke razlike pr tem. Jst bi
po mojem vzeu R9800pro, XT pa sam če ne bi bil dost dražji.

Caligula ::

Aja, sm mislu, da mas konkretno kako fajn opcijo. Tko pa kr 9800 PRO.
Zanimivo ,da je pr Pelugi 5900 clo drazja. Sapphire je orenk akcijo udaru.

Skratka jaz niti slucajno v takem casu nebi nabavljal kakih 9600, 9600 PRO,XT, 5700, 5900,..variacij. Raj se malo stegnes pa mas preverjeno hudo kartico za soliden denar.
Samo res se ne za take stvari po posti ment. To je kr velik dnar in to se daje iz rok v roke.

Mavrik ::

Jaz bi pritrdil Jurasu da je r9800 pro kar dobra naložba v prihodnost, ker se zaenkrat na tem področju ne kaže nič drastičnih sprememb. Pa tudi lahko pogledaš 9700pro ki je že kako stara in še vedno ena najboljših kartic.
The truth is rarely pure and never simple.

Mr.B ::

Kolikor je meni jasno, pridejo od Nivide kot tudi od ATI-ja v slabih dveh mesecih, nove generacije grafičnih kartic ven.Cene trenurnih, se samo odražajo s praznenjem zalog v pričakovanju novih serij kartic. Uprašanje je, če se komu sploh splača kupovati danes novo grafično, saj se kompletno menja interface oz. Pci express, kar pomeni AGP ravno ne paše notri, čeprav naj bi bili neki čudni kloni, ki bi omogočali AGP priklop, ampak čas tranzicije. V tem trenutku si raje šparajte za kompleten novi sistem, če si lahko čakanje privoščite, jaz bom sicer nov sistem nabavil šele čez dve leti, ko bodo prve generacije PCIExpresa ter ostalih novih bugao odpravljenih, sklepam da bo tudi SATA2 bil že nekaj časa uzunaj, nekateri boste morali pa reskirati že prej. Sicer pred dobrim letom in pol sem jaz nabavil R9700PRO za malo več kot 94.000 sit, res je bila una cena, ampak je bil nakup vreden, ker mi bo vsaj še najmanj dve leti služil, menjat se mi ga pa v nobenem primeru ne splača, saj zanjo nebi dobil nič, je pa kak XT 10% hitrejši. Nove igre, ki prihajajo ven, bodo tekle brez bombončkov in detaljev enako hitro kot na močnejših karticah tipa R9800pro itd, saj če sedaj trdite da je 4200 tako hiter kot R9800, potem tudi takrat ne boste opazili razlike. Kar počakajte konec leta, pa si omislite nov sistem , ki bo poleg Pciexpresa zahteval vsaj novo ohišje, in podobne nevšečnosti...

Kolikor se kakšne novejše teste prebere, še vedno priporočajo R9800 XT kot pa kakšnega nividinega paradnega konja, je pa z nividino 5700 ravno obratno v svojem razredu, odločitev je vaša. Jaz bi raje kupil srednij razred kartic nove generacije, ki bo stala nekako toliko kot R9800pro danes..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Dr_M ::

graficne se kupuje za dons, ne za jutr. ker v tisti prihodnosti, za katero vi kupujete graficne, tut r9800 ne bo vec sposoben gonit spilov v najvicji kvaliteti...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

Zato sem mu pa napisal, da ce ma soliden racunalnik se mu splaca. Ce pa bo kmalu menjal pa naj pocaka na PCI express.

Bodo pa verjetno te zadeve na zacetku vse precenjene, prepredene s kakimi napakami (upajmo da cimmanj), novi RAMi bodo svinjsko dragi,..in glede na to, da trenutni Athloni, Bartoni in Inteli se lepo delajo in ne kaze, da se bo letos tu kaj splacalo menjat, se takim, ki imajo to solidno nakup take kartice splaca. Ce ma pa jetrca od racunalnika pa naj pocaka.

Sam sej to je blo jasno napisano. 0:)

ČIP 008 ::

Hvala Juras za obsežno in precej jasno razlago.Najbrž bom kar pristopil v Radeonov tabor 9800 pro , odločitev je pač na moji strani.Glede štekanja Vasko pa nebi bil siguren da je za to 2x256 Corsair XMS ddr 400 dual cenel,XP 2400-2250,NF-S 200fsb in 3D Mark 01 brez extremnega navijanja 13250 bilo krivo.Po moje bo zato kriv prav gospod SILURO.LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ČIP 008 ()

Caligula ::

Pol mas nekak tko mocn comp k jz in se ti splaca to vzet. Jz sploh nimam namena prou hmal menjat(sistema), ker je se dost zmogljiv pa ne bo ga tok hitr zmankal.

Pa domnevam ,da za Silurota dobis kakih 20.000 SIT tako, da udarec po zepu ne bo smrtonosen :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

killah bee ::

Kul tema,sam mene pa zanima kako je s gigabyte 9800 PRO ali je kaj slabši kot pa recimo saphire in podobne in če kdo ve ali se dobro navija

hvala

Caligula ::

Slab ze ne more biti. Boljsi skoraj zagotovo ni, ker Herculesov in Sapphirov veljata za najboljsa.
Je pa verjetno kar enakovreden. Vsaj sam ne verjamem, da bi Gigabyte mocno zaostajal, bi pa znal biti drag.
O kaksni ceni pa se gre?

Bos pa lazje na Googlu nasel kak test z njim.
Mislim, da jih na forumu tukaj ni veliko.

VASkO ::

to s stekanjem sem tudi zato napisal, ker sem bil zadnjic pri enem kolegu pa je pravil da mu steka en spil in da rabi novo graficno. pa zazene spil in se je vsaki dve sekundi zataknilo medtem pa teklo gladko ko suza. graficna tu ni bla nic kriva...

itak pa da ce se na novejsih graficnih ne uporablja AA in AF, pol je brezveze se stegovat pa dajat mastne denarce za njih.

killah bee ::

75k v trgovini v ljubljani,sam ni druge alternative in bom verjetno moral menjati ker denarja verjetno ne bom dobil nazaj,mam pa hercules 9800se aiw@9800 pro vendar ne čisto uspešno ker se v nekaterih špilih pojavijo artefakti,zelo majhni kot pikicein ne povsod tud v 3dmarku01 se pojavijo samo na očalih v 2 testu in v 03 tud v 2 testu na puški kot črne pike v drugih testih pa tega ni
,vzel sem ga pa v četrtek,tak da menjal bi lahko sam denarja pa pomojem ne bodo dali nazaj
čeprav po zakonu bi ga morali saj bral sem tako,
vendar je šans da dobim money nazaj 15%;( ,
mogoče bi poskusil tudi z drugo kartico sam se bojim da bo isto čene še slabše:\ ker mi je kul ker je aiw:) ,sam kako lahko oglašujejo da se ga da pretvorit v pro če se pa ne;(( tko da bi verjetno doplačal in vzel gigabyta za 75k če ga imajo na zalogi,
če bi pa dobil denar nazaj kar ne verjamem bi pa pri dinotu vzel za 224 EURA,

še neki mi povej bi se lahko skliceval na njihovo oglaševanje glede odklepa,kar se pri meni ni zgodilo 100%(recimo 95% uspešno) da zahtevam na podlagi tega denar nazaj,
ali obstaja kaka druga alternativa,odločiti pa se moram jutri ali obdržim ,ali zamenjam za enako in poskusim še enkrat srečo,ali doplačam še 9k in vzamem gigabyta9800PRO,ali probam dobiti denar nazaj in pol Dino

kaj ti misliš glede tega:\

TNX

Caligula ::

Reci jim, da si iz oglasa predpostavljal, da je zadeva garantirana in te ni nihce opozoril, da ni. Zelo nepremisljeno so se odlocili to oglasevat. L E P O clovesko mu reci, da bi pac rad tako, ki se dobro odklene in da ti lepo to popedenajo. Skratka dogovori se za tako ,da bo lepo delovala modana. Pol bos mel boljso zadevo koktr je ta Sapphire. AIW je huda zadeva in jz uporabljam vse kar je zraven.

Skratka lepo jim reci, da pricakujes, da ti zrihtajo eno, ki se lepo moda, pa se namigni jim ,da se tudi ta moda tako, da kakega kupca, ki i tako pedanten verjetno ne bo motilo.

Tebe pa da moti. Ker pricakujes od take graficne ravno antialiasing,..

Moras vedet, da so se z oglasevanjem kar posteno zavezali.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafične-dilema (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
1598081 (5851) strictom
»

Katero grafično do nekje 60kSIT?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
985582 (3714) Dr_M
»

Nakup nove grafične kartice... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
503807 (2901) Caligula
»

FX 5900 ali 9800XT ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
643379 (2470) boštjan
»

leadtek 5900 LX ali Hercules 9800 se

Oddelek: Kaj kupiti
361796 (1285) vudy

Več podobnih tem