» »

Low budget flash mp3 player

Low budget flash mp3 player

mamamia ::

Vem da je blo ze dosti tem o teh zadevah.. sam vseeno je blo vecinoma govora le o drazjih modelih..

Jaz pa iscem nekaj cenejsega, do 20ksit, 256mb minimalno, ter po moznosti lep dizajn in usb 2.0 (ce se da, tud brez bom prezivel)..

Temu ustreza red sky:

http://www.ac-zeus.si/index.html

Je za ta kes ok?

usb 2.0 ima, diktafon ima.. skoda le da nima radia.. Skratka, je ok zadeva za ta dnar?

Se kak predlog?

Hvala in lp

Dead_slayer ::

JA...za ta kes je ta mp3 predvajalnik OK
Priporocam ga zelo say ga ima moj prijatelj in je zadovoljen pa se baterija zdzi sorazmerno veliko za tak mp3 predvajalnik!!!:D
Death is coming for you........ruuuuuuuuuun

Dissection ::

Zdravo!
Ja mene zanima tut tale mp3 player RED SKY. Ga ima kdo? A je vredu? Kak doug zdrži baterija?
Glede na to, da je 512mb se mi zdi kr pocen 21k.

Stampl ::

jst ga mam...dones sm ga dubu in ima radio...
razen pr en je nekej cudnu, ker se mi kr ugasa al nekej tazga..pesem tece potem pa kr ustav pa sm zelen enkrat pokaze za 10sec pa je spet ql za 3min;(( ;((
in ne vem kaj je narobe...a ve kdo?

crni999 ::

Jaz ga imam tudi pa je ok. Slušalke so pa čist mimo, kabel je prekratek.....drugače pa za ta denar, čisto kul.....

lp

Dissection ::

Kak doug zdrži navadna baterija na red skyu? in če se da premikati po mapah... Kak je zvok? sam to me še zanima predn ga kupm. lp

Dissection ::

Sem ga dobu dans (red sky)... zaenkrat sem zadovoljen... fajn predvajalnik.

e-prodaja ::

Sem ga dobu dans (red sky)... zaenkrat sem zadovoljen... fajn predvajalnik.


Jaz sem tudi z njim zadovoljen. Imam pa tudi "stari" model z 256 MB, ki je tudi super, samo ima malo manj funkcij...

LP
::. http://users.volja.net/topsicom/ .::

Banananjam ::

Mercuryi333 - Tech trade za 21k sit. 256 MB, usb 2.0, radijo, diktafon, razširitev spomina z SD/MMC kartico.

para-site ::

Creative Muvo Micro N200 256MB
za 22900sit, pa maš mir...

bjacky2004 ::

Takole na kratko po 1 dnevu uporabe Red Sky-a:

- prepočasi se premika od kokmada do komada
- gumb, oz. stikalce za naprej,nazaj in potrditev je precej nerodno, poudarek na precej
- malo prevelik (na slikah izgleda manjši)
- slabe možnosti za izbiro komada ( od 20-60 na disku rabiš ogromno časa, predvsem pa ogromno tipkanja )
- z vsakim dotikom katerekoli tipke se spremeni barva osvetlitve, kar mi gre kar malo na živce
- nepregledni meniji
- preslaboten izhodni signal ( v primeru, da ga priklopiš recimo na ojačevalec doma )
- slušalke pa poraz totalni (še od Nokie telefona igrajo 5x boljše)

Drugače dela brez problemov. LP

e-prodaja ::

Živijo,

dobil sem informacijo, da bo RED SKY kmalu ponudil na trg tudi mp3 predvajalnike s kapaciteto 1 GB. Menda bodo na voljo v roku 10 dni ter okvirna cena naj bi bila okoli 29.000 SIT...

Več točnih informacij pa kasneje...

Lep pozdrav,
kostevc
::. http://users.volja.net/topsicom/ .::


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175623 (31321) M.B.
»

[MP3] predvajlaniki s trdim diskom

Oddelek: Zvok in slika
364281 (2670) kapca81
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
282386 (1944) OSA
»

Nakup miniCD playerja

Oddelek: Kaj kupiti
171610 (1465) cvetko666
»

Mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
71072 (883) No. 1

Več podobnih tem