» »

Mp3 predvajalnik

Mp3 predvajalnik

lsadar ::

Kupujem mp3 predvajalnik, pa ne vem za kaj naj se odločim. V izboru prednjači ipod mini, ampak bi vseeno prej še malo pogledal okoli pa me zanim, če kdo ve za kakšne teste mp3 predvajalnikov? :\

gigaherz ::

V enem Monitorju je bil test MP3 predvajalnikov, sam ne vem kdaj.
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

BlackHole ::

Odvisno kakoliko prostore potrebuješ. Če ti je dovolj 256 ali 512 Mb, ti priporočam Muvo-ta od Creative. Ga imam sam in sem totalno zadovoljen z njim. Velik je za 2 AA6 bateriji (deluje na eno) in skoraj brez teže, ima dovolj funkcij (več načinov play mode, custom EQ, record voice,...) in USB 2.0 priključek.

Bobb ::

Kako si pa zadovoljen z zvokom? Ali si dokupil boljše slušalke?

nodrim ::

če bi kdo mel MP3 predvajalnik za manj kot 20.000 SIT z 256 MB pomnilnika.. naj me kontaktira na mejl nodrim@email.si

gre pa za neko kao ne preveč name zadevo, ki se jo da uporabit tudi kot USB disk

več podatkov dobite na tem linku

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie...

- ne bo kupljen tukaj.. gre pa za isti model... barv žal ne moremo kaj posebej izbirat...
- na voljo bojo pa kaki 2-3 komadi... cena nekje med 15-20 jurjev (naročeni so iz Hong Konga in pridejo čez kak teden ali dva)

BlackHole ::

S slušalkami sem zadovoljen, edino kar je, ne smeš preveč glave obračat, ker ti ven padejo. To je pa itak neizbežno pri teh, ki se samo vtaknejo v uho.

gigaherz ::

Muvo je kul, ker je ful majhen, drugače pa mislim, da bo Ipod-mini prišel v Evropo avgusta. Jaz premišljujem o nakupu navadnega Ipod-a, sam se nisem še odločil.
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

No. 1 ::

Vsi iPod-i so "že" v SLO!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175637 (31335) M.B.
»

Prenosni mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
222318 (1390) dragoonka
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
282387 (1945) OSA
»

Mp3 Predvajalnik [15-20 GB] - USB Host

Oddelek: Kaj kupiti
71454 (1340) __luka__
»

mp3 predv. z vhodom za USB Key?

Oddelek: Zvok in slika
61119 (1009) Avian

Več podobnih tem