» »

Digifot- kje je finta???

Digifot- kje je finta???

Phoebus ::

A ima kdo izkušnje z "digifot"-om? (http://www.enaa.com/oddelki/tiskanjeFot... ne mislim na program, ampak na fotografije- je kvaliteta v redu? Je storitev v redu? Kako jim rata za tako nizko ceno (50 sit 13x19, 35sit 10x15)?
Torej- a je to res in OK, ali je tu kaka finta?

T(he) Boss ::

Jaz sem ze 2x narocil pri njih in so bile slike ok. Priporocam.

OnTheMic ::

Čisto na kratko: NI FINTE! Pač so dobri in poceni.

Preizkusil sem kar precej podjetij, ki ponujajo izdelavo digitalnih fotk in moram reči, da sem bil navdušen samo nad njihovimi slikami. Pravzaprav sem bil zelo presenečen, kako lahko ena in ista slika pri nekaterih foto-studijih izpade popolnoma drugače, kot bi morala (manjka ostrine, barve niso prave, presvetle, pretemne...). Tako že kar precej časa izdelujem slike samo pri Digifotu... do sedaj me še niso razočarali (po okoli 1000 izdelanih fotkah). So tudi zelo hitri, če slike pošlješ recimo v ponedeljek zvečer, bo v sredo zjutraj pred vrati že stal kurir s slikami.

Glede nizke cene, so pač vedno korak pred konkurenco. Že pred letom in pol so prvi ponudili 10x15 za 50 SIT. Nato se jim je konkurenca v ceni pribljižala, sedaj pa so spet spustili na 35 SIT. Imajo pač taktiko, ki bi jo morala imeti vsa podjetja: raje ceneje in več prometa, kot pa dražje in manj prometa. Če tej taktiki dodaš še kvaliteto, dobiš Digifot:D

LP:)

fat boy slim ::

Se podpišem pod komentar od OnTheMic-a!

alfarulz ::

Tudi jaz sem bil navdušen nad njihovo storitvijo. Hitro, kvalitetno in poceni.

pegaso ::

Tudi jaz sem preizkusil večino internetnih foto podjetij, pa mi je najboljše rezultate dal Digifot, potem Mixi...seveda sem dal osvetlit enake slike, da je bila primerjava realna. Trenutno najboljša izbira. Priporočam.

danielka84 ::

Na kaksen papir pa si date naredit fotografije?
Namrec jst sem tam izbral navaden svetlec papir in ko jih primes se pozna odtis prsta in ne izgine, pri fotografijah z analognim pa tega ni!

Mogoce bi moral naslednjic tam izbrati "mat" papir, ki pa ni svetlec. ?

drugace pa so super, hitro dostavijo in slike so fenomenalne, ...razen tega z prstnimi odtisi:\

nodrim ::

blblblblbl ... slik se ne prijema .. :D

takoj jih daš v album ali pa jih prijemaj ob robovih .. tako kot najbrž delaš s CD-ji :))

OnTheMic ::

@ PuLpKeKs

Fotopapir AGFA Sensatis je uporablja tudi za analogne fotke in prstni odtisi se poznajo več ali manj pri vseh svetlečih slikah - odvisno od kosila, malice ali karkoli že je namastilo tvoje prste:\ Ne glede na to, ali je fotka digitalna, ali analogna.

Kot je rekel že NODRIM, slike so za v album, itak ga dobiš zastonj zravn. V nasprotnem primeru se prijemajo izključno na robovih, razen če želiš voditi dnevnik prehrane svojih znancev in ostalih "gledalcev" tvojih slik.

LP:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

slikanje za potni list

Oddelek: Loža
4011113 (1022) Pac-Man
»

Bi rajši profi slike ali vam zadošča DM, Hofer...

Oddelek: Loža
4910677 (9080) jype
»

Razvijanje fotografij?

Oddelek: Zvok in slika
158607 (5292) lebang1
»

Razvijanje digitalnih fotografij

Oddelek: Kaj kupiti
204926 (4411) Mr_Globus
»

izdelava fotografij

Oddelek: Pomoč in nasveti
51075 (1009) ali3n

Več podobnih tem