» »

[MP3] predvajalniki s flash spominom

[MP3] predvajalniki s flash spominom

««
9 / 13
»»

BaRtMaN ::

Kakor sem bral to odpravi nadgraditev firmware-a.

Caligula ::

Jaz sem za MP3je zacel uporabljat kar dlancnik, ker majo Ipaki zelo kvaliteten zvok, SD kartice pa so tudi ze kar poceni.
1 giga za 18k.

BaRtMaN ::

Če maš dlančnik, se to res najbolj splača, samo malo je velik za okoli prenašat v žepu (se mi zdi).

Jaz sem dve uri nazaj dobil MuVota V200 in lahko rečem, da je dober. Malo me skrbi, koliko časa bo zdržal jog wheel, preden se bo razmajal, ampak mislim, da ne bo kritično, glede na to, da gre samo levo desno.

Slušalke so bolj hecne videt, ampak po prvih vtisih je zvok dober.

EDIT: Pravopis. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

zile ::

Dlančnik je prevelik. Pa crkne po 4 urah.

HeMan ::

Samsungov se pa pri nas ne dobi?

mihec87 ::

Ka zdj a mogoce gdo ve kje to nabavit v velenju?

audiofill ::

En 256 MB Samsungov primerek so ravno dobili za pokazati v Mariborskem INTRADE-u, vendar pa ni na prodaj.

Ena izmed opcij je nakup preko spletne strani www.mp3player.de, na kateri imajo ogromno raznoraznih modelov, nekaterih po zelo ugodnih cenah. Pri tem pa je treba izpostavit drago poštnino, saj te za pošiljanje v Slovenijo oderejo kar za 25 eurov.

Preko njih torej 256 MB model z že vključeno poštnino pride 21.300 SIT, 512 MB model 34.800 SIT in 1GB model 38.000 SIT. Prepričan pa sem, da bi se jih z malo vrtanja po tujih spletnih trgovinah sigurno dalo zdreti za kakšnih 5 jurčkov ceneje.

Lep pozdrav!

HeMan ::

Eh pol pa ni dost razlike od iriverja. Zgleda bom kr to uzel :)

HeMan ::

Mi loh en alstnik iriverja pove kok časa zadevca porabi da se popolnoma napolni prek usbja? Govorim o štromu ne mp3jih :)

bili_39 ::

Je mogoče že kdo sprobal Grundigov Mpmaxx 580, ki ga imajo v Merkurju?. Na prvi pogled se mi zdi dobro razmerje med ponujenim in ceno. povezava...

BaRtMaN ::

HeMan: iRiverji s flash pomnilnikom na navadne baterije se ne polejo preko USBja, tudi ostali predvajalniki s flash pomnilnikom se ne. Mogoče se modeli, ki imajo posebno baterijo pa še za te ne verjamem.

HeMan ::

Hehe pa res ja, gor je bil govor o polnejnju z mp3 datotekami, ne s štromom :)

Kako pa je s polnilci batrij potem, je vsak uredu al je treba kej pazt.

BaRtMaN ::

Kolikor sem jaz zbral informacij (bolj malo, se mi zdi), naj bi uporabljal polnilec in baterije ISTEGA proizvajalca.

pingec ::

Ok danes sm mel v roki enega noname 256 plejercka k se prodajajo po 10k po trgovinah in sem ga malo primerjal z mojim muvo 512 mb playerjom in nisem opazil nikakršne prednosti muvota, kvečjemu slabosti, saj se v slušalkah sliši pisk pri muvotu medtem ko je lcd osvetljen, pri ta drugemu pa ne. Pa še veliko več podatkov izpiše tale noname na display(kbits,stevilka pesmi...), kot muvo ostalo pa ima vse enako skoraj...

V glavnem ne vem, zakaj sem dal toliko denarja, ko se mi zdi da bi za 512mb nekega noname playerja odstel kar nekaj manj, ker stbar čist seka...
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingec ()

CaqKa ::

jaz pa vem da sedaj ko so sd kartice tak poceni (1gb 17ksit) se moja diva gem zelo izplača..
bluetooth za pogovor preko telefona samo pripomore..
če odmisliš razne ipode in iriverje ostane edino ta player, ki izstopa iz vseh teh playerjev.
očitno razni sonyji, philipsi, jvcjji, creativi padejo v enak koš kot nonamei za 8-20ksit.
žalost.
moje mnenje je še vedno tako..
do 20ksit si izberi takega ki se ti čimbolj v oko sede za čimmanj denarja. pri razredu 40ksit, je pametno pretehtat med divo ali pa katerim manjšim iriverjem, pri tem se sonyjev in philipsov izognit v velikem loku.
nad 40 ksit pa še samo ipodi ostanejo. ker so preskoki tako majhni, bi jaz priporočal kar 40gb ..
ipod photo 60 giga pa nebi priporočal, ker one slike gor nalagat je mukotrpno opravilo.. pa še baterija drži samo nekje par ur.

VanGog ::

@Cacka: a ta DIVA GEM potrebuje poseben software za prenos mp3-jev na disk, pa koliko je hitrost prenosa?

Hvala,

Matek ::

A ma kdo tegale sonyja?

Zdi se mi izredno všečen na pogled, ima izjemen battery life in je tudi zelo glasen, glede na reviewje je šibka točka predvsem sonyjev software, ker ne pustijo dragndrop nalaganja glasbe. Sicer pa mi zgleda zelo luštkano, tudi priložene slušalkice so (predvidevam) malo boljše od kakih tajvanskih, pa še drag ni (presenetljivo za sonyja...).
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

CaqKa ::

ne potrebuje posebnega softwarea..
prenos iz naprave na računalnik je usb 1 (1MB/s) prenos na napravo pa je obupen.. zato priporčam sd kartico in čitalec za sd kartico.. si dosti prej fertig

Herr Flick ::

Že kdo ve, kdaj pride sony NW-E507 v slovenijo? Kje ste ga pa dobili tisti, ki ste ga šli iskat v tujino?

Goodspeed ::

Če ma kdo tega naj pove kaj več o njem ker se zanimam zanj!
Verjetno je malo dnara malo muzike samo je vseeno med najbolj ugodnimi zato ga bom verjetno vzel :)

LP

Mr_Globus ::

Ta je kul. samo bala ker nima unih slušalk za okoli vrata. Jih bom mogu pri mami sfehtat :D

5r ::

Za vse ki kupujete boljše playerje-zunaj so novi modeli iRiver-jev:

T10 (AA bat., barvni lcd, gledanje slik formata BMP) http://www.iriver.com/html/product/prpa...

T20 (integr. bat. ki zdrži do 14h) http://www.iriver.com/html/product/prpa...

T30 (AAA bat.) http://www.iriver.com/html/product/prpa...

Vse modele imajo pri nas-glej: http://www.eventus.si/komponente.asp?ID...

BaRtMaN ::

Matr, bi počakal dva tedna z MuVotom pa bi zdajle lahko užival z T30. :|

Ampak sej tud MuVo ni slab.

MI5Ek- ::

Sem že iskal a nisem nič našel, katere slušalke za mp3 player (WMG USB Flash MP3 256MB iz ComShop-a) priporočate?

thunjadi ::

Pozdrvavljeni,

Mam nekaj malega vprašanj:

Se da kjerkoli (v Sloveniji) kupit mp3 predvajalnik "iRiver iFP-899" z 1 Gb spomina? (vsepovsod majo samo z 256 mb al pa 512 mb :( )

Lahko na omenjenem mp3 predvajalniku prenašaš podatke brez dodatnega programa (torej da deluje kot USB ključ)? (vem da mp3-je lahko nalagaš le z njim)

Še je katerikoli player enako kakovosten kot iRiver in ima tudi 1Gb spomina?

Hvala za odgovore!

LP

Tugo ::

iFP-899

lp, T.

thunjadi ::

Hvala za trud ...samo vseeno ko na linku prebereš opis opaziš naslednje:

...
Zaloga/Dobavljivost: trenutno nedobavljivo
...


LP

Roadkill ::

Podatke se sigurno da dajat gor breu dodatnega softwara (tako kot na vse ostale mp3 playerje - brez izjem).
Glede dodajanja muzike pa poglej za novejšimi firmwari, kjer imajo to mensezdi spremenjeno in lahko tudi glasbo dodajš brez softwara. Ne me pa držat za besedo.

Drugače je pa moje skromno mnenje, da se iriver-flash playerjev ne splača kupovat, ker so konkretno precenjeni. Raje kupi Maxfielda, MuVota ali kaj tega cenovnega ranga. MuVo je recimo na mimorste 35k sit, kar je očitno ceneje, s tem da je celo malo manjši in ponuja vse, kar ponuja iriver.

Pa ne me narobe razumet. iRiver playerji so zakon in imam tudi sam iriverja (h320), ampak od iriverja se splačajo samo predvajalniki z diskom. To je seveda samo moje mnenje.

Če si pa pripravljen dat ~50k za nakup mp3playerja, ti pa priporočam, da malo resneje premisliš o ipod miniju in Zen Microtu. Micro je 50k (5gb) mini pa 52k (4gb). Oba sta pa odlična palyerja.
Ü

u3nena7 ::

Dosti sem že prebral na teh straneh, pa se še vedno ne morem prav odločit, kaj bi kupil. Res se večina pojavljajo modeli MUVO, CANYON, iRIVER, a sam sem našel še tri, o katerih še ni bilo govora in me zanima, ali ima kdo kake izkušnje. Gre za modele: Zling , AIGO in MPIO.
Prosim za komentar.

nero1 ::

Mene pa zanima kaj si mislite o tem predvajalniku, saj ga v tej temi se nisem zasledila: http://www.bof.si/product.cp2?guid=6896... Zanimiv se mi zdi ker ima tudi moznost napajanja preko 220V. Vsako mnenje bo dobrodoslo. LP

gumby ::

ravno gledam iRiver U10 in se mi zdi prevec fancy (poceni tud ni)...
a ima se kak player OGG podporo in vgrajen radio?

5r ::

hja poglej še iRiver-je T10, T20, T30... k so cenej!

gumby ::

t10-t30 nima radia...

Roadkill ::

Radio kupi samo, če ga res poslušaš in si ga želiš.
Ker je radio en bolj nesmiselnih dodatkov na mp3 playerju. No vsaj na playerjih z večjo kapaciteto, ker če imaš 15gb svoje najljubše muske, potem radia res ne rabiš.. :)
Ü

Nebomgabiksa ::

V sloveniji so novi tudi HYUNDAI MP3 predvajalniki. Imajo čisto osnovne, pa take z SD slotom in tudi hude z OLED in LiIon baterijo...

http://www.kadarkoli.com/searchnew.asp?...

PS: tisti z SD slotom je sedaj v Leclercu malo čez 13K SIT

Lp,
Andrej

5r ::

A pa so teli Hyundai mp3 predvajalniki za kej? Mislm predvsem na zvok, diktofon! Ali ima lastno baterijo ali standardno (AA) ali (AAA)?

BaRtMaN ::

Vsekakor si moraš druge slušalke omislit.

lolish ::

Mene pa zanima (sm prebral skor use strani pa se še nism odloču) kr mp3 player bi men priporočl. Glavno je da mora met režo za SD kartice (kr mam doma 512mb kartico), integriran spomin ni važn. Pa cena nekje do 20k. Sam sm mislu na tega:



oz.


Podatki:

AUDIOVOX MP4128 MP3 PREDVAJALNIK

- predvaja MP3 in WMA glasbene datoteke
- 128 MB vgrajenega spomina,razširljiv s
SD karticami do 1 GB
- 1,8" osvetljen zaslon z ID3 funkcijo
- do 15 ur z eno AAA baterijo
- izenačevalnik zvoka z 5 nastavitvami

12.990 SIT

Majo ga pa u big bangu. Ka vi mislite, mel ga je kolega (kupu pred enimi tremi meseci pa dal 23k, zej je 13k) pa mu je bil ful dobr pa use (dokler mu ni padu na ekran pa ekran poknu). Lahka tud kej druga priporočate, čeprav sm vidu že skor use tu ...

Mulh ::

Kaj pa pravite o tem predvajalniku: link ma kdo kašne iskušnje ?

lp

Nebomgabiksa ::

lolish: Tole je zate Hyundai MP-320 (256MB+SD)

Zivcek: za 3 jurje več dobiš že 1GB, Hyundai MP-525RO (prav tako Litijev baterija in OLED) in 2 leti garancije

Kar pa se slušalk tiče pa so pri večini najbolj cheap, ki stanejo $0.5. Zakaj ne reskirajo še tistega $1 zraven?! ;((

Zgodovina sprememb…

Mulh ::

Dj mi svetujete kaj naj kupim. Želim dober predvajalnik, z dobrim zvokom, ter možnost urejanja map, 512mb bi mi bilo dovolj, a če bi bilo 1gb bi bilo še boljše, dal bi do 30k, če bi se res splačalo malo več ?

Hvala, lp

girisan ::

A slučajn že kdo ma tegale Hyundaia MP-525RO? Me zanima kako se kej obnese...

Iztok Smolic ::

Mene zanima kako se obnese tole:
BTC mp3 predvajalnik 3GB - 33k

Kaj mi se priporočate da ima malo več prostora, 256 se mi zdi cisto premalo ...

hvala in lp
-----------/------------

Mulh ::

ne vem kašne kvalitete pomoje ni, jst bi in sm raj kupu manj spomina pa da je kvaliteta višja, pač mi pomeni to veliko, bom pa opisal v prihodnjih dneh mojega philipsa...

Bi pa vprašal še kateri program bi mi omogočal narediti mp3-je in wma-je bolj glasne, ker je malo potiho vse skupi, in se men odmori v šoli pa v hrupu ne sliši dobro ?

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mulh ()

Nebomgabiksa ::

Jaz imam samo en pomislek pri teh MP3-jih s HDD. Vračamo se nazaj v dobo "moving parts". In potem če dobro pogledaš dobiš za bistveno manj denarja, ne bistveno večji miniCD MP3 predvajlnik (P: verbatim mini CD predvajalnik >:D ) Guenstinger.de. Nov pride cca. €40...

Na en mini CD spraviš 210MB, stanejo pa po 120 SIT (10 na osi)

fic ::

hja že, toda za spomin 1GB potem s seboj prenasas tiste ploscke - zelo nepirocno - poleg tega nimajo niti problizno toliko funkcij kot dobri mp3playerji.

osebno sem mnenja da raje dam 20% vec sedaj pa imam res hudo zadevo ki je vredna svojega denarja...
leve korejske zadeve so res da poceni, vendar proizvajalci kot so iRiver (moj najljubsi) Apple, Sony, Creativelabs, mogoce se kaksni Samsung in Philips (ki sicer nimata na tem pordocju velikega trznega deleza ampak vseeno).

trenutno si lastim mp3player iFP-899 (1GB) in moram reci da je izdelek vreden vsakega tolarja! zvok preseneca vsakic ko poslusa glasbo, nastavitev na pretek, radio (kar se mi zdi nujno za mp3 player) itd. na kratko receno VREDEN nakupa.
Edini problem je ta da mi je velikost spomina 1GB sedaj premalo in nameravam kupiti min 4GB, vendar kot sem omenil ne maram t.i. cipsita, kot je recimo mp3 player z kapaciteto 1GB za ceno recimo 25-30k. Odlocam se namrec med iRiverjem H10 (6GB), iPod nano (4GB). obe zadevi imata kar precej spomina in barvni displej. cena obeh naj bi bila trenutno cca 65oooSIT, vendar pricakujem pocenitve artiklov v roku meseca dni.

lp:P :P :P
Fic

Fukomuko ::

Js se vedno bolj nagibam k MuVo-tu. Na vseh testih so ga opisali, da je odličen predvajalnik (kar veliko testov sem prebral, ja), na nekaterih da je celo najboljši glede na svojo ceno, pa še dokaj poceni je. Iriver je sicer še boljši in glasnejši, ampak kar veliko držaji. Najraje bi imel 1gb verzijo, ampak niso tako poceni (33k). A prodaja kdo rabljenega? Na bolhi je samo eden, ampak je predrag. Zanima me tudi, če kdo ve vse razlike med verzijami V200, TX FM in N. Vem, da je N malo manjši od TX in V, naj bi imel malo boljše slušalke, ampak je treba podatke prenašati preko USB kabla, kar pa meni ne odgovarja najbolj. TX in V sta si pa zelo podobna, mislim da je razlika samo v obliki (če se motim me naj kdo popravi). Kje se pa drugače najbolj splača kupiti novega? 1gb TX verzije nikjer nisem zasledil v Sloveniji. Se splača iz tujine vzet?

bbobst ::

Mene pa zanima ali vsi ti plajerji podpirajo VBR ali samo CBR ?

Roadkill ::

Velika večina oboje.
Ü

Rok Balboa ::

Tale big bangova ponudba me je kar navdusila. Ima ze kdo izkusnje s tem playerjem? Koliko je canyon zanesljiv? Nekdo mi je rekel, da ima predvajalnik tudi FM radio, je to res? A sploh lahko vrzem stran teh 11k s tem nakupom??
lp Rok

dodano: Vrag tehta 100g.:O

Zgodovina sprememb…

««
9 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223962 (3003) zuzek
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343616 (2821) w3t80y
»

Prenosni mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
222318 (1390) dragoonka
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
282386 (1944) OSA
»

Mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
61772 (1602) PARTyZAN

Več podobnih tem