» »

Nori winchester se navija sam

Nori winchester se navija sam

flisko ::

Med delom moj winchester kar ponori,pa ne vem kaj je narobe.Gufy bo prilepu sliko

Slika se bol slabo vidi
  • spremenil: GUFY ()

Zheegec ::

"ponori"?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

moi ::

Hmm a zacne kr skakati naokoli ? :P
oh no its alive

GUFY ::

Slika je prilimana.

ZaFo ::

Poglejte core center :)

Zheegec ::

LOL, pa govorijo da se Winchester dobro navija ;)

IMHO je tole kakšna napaka, poglej še s kakšnim drugim programom, ker pri default napetosti ne more delovati na takšni frekvenci. Nemogoče. Pa še noro bi se grel.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MEDENA ::

100000000000000000000000000000000000000000% NAPAKA.

dej dej 100x overclockarji z izkupnjami in - 100°c sistemi dosežejo 3Ghz+- 100mhz. MORDA

TribesMan ::

MEDENA ja sej ti imas tle najvec izkusenj...

Dej pejt se raje igrat v peskovnik, ce nimas nic bolj pametnega pocek, kot pisat glupe komentarje.

flisko: A imas mogoce MSI plato? Ker te plate imajo neke moznosti, da se comp sam navija glede na trenutne potrebe CPUja... in frekvenca pol skace gor pa dol...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

flisko ::

Ja to je msi plata z core cell tehnologijo,to se mi dogaja ko delam demux iz ide na raid disk,konstano mi skače na take nore cifre,včasih pa se tudi obesi,pol pa sam reset pomaga.Nevem kaj bi bilo narobe,sem že kontaktiru msi,pa so mi sam poslal en bios čisto novi.

Zheegec ::

Kot rečeno, takšne frekvence za recimo A64 3500+ so nemogoče, rabil bi jako haljenje in precej veliko večjo napetost jedra (na sliki se slabo vidi, koliko je VCore) od default, pa še vedno bi težko prišel do 3GHz. Dejansko poizkusi s kakšnim drugim programom spremljati frekvenco.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

GUFY ::

Kakor jaz fliskota razumem se mu frekvenca oziroma FSB kar sama od sebe spreminja kadar kopira iz ide diska na raid.

TribesMan ::

flisko izklopi D.O.T. (dynamic overclokcing technology). To bi pomojem moralo resiti problem...

Aja pa mogoce bi blo pametno, ce mas kak SATA disk na portih 1 in 2, premaknit na porte 3 in 4. Ali pa vsaj probaj kej prevekslat diske... Ker un zunanji cip za dodatna 2 diska na NF3 je katastrofa...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Exilian ::

ALIEN3001: program nima veze, saj samo izpisuje to kar dobi od biosa (preko winapi callov).. zatorej je log. sklepati da bios sporoči napačen mhz.
It's not the opensource i hate.
It's the fanclub I cannot stand.

flisko ::

dot je izklopljen,pa seveda uporabljam sata 3 in 4 ker na 1 in 2 ne dela agp/pci lock.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

So tile poceni Apacer RAMi pri PC-DOMu za kaj? Se kaj navijajo?

Oddelek: Kaj kupiti
261641 (985) OZZY
»

sem ubil r9800? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
815407 (2889) Tilen
»

Naviti celerona 1000 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
703657 (2986) Pyr0Beast
»

A64 - osnovna plošča

Oddelek: Kaj kupiti
311351 (952) Tic
»

DFI Infinity že pri nas? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
753577 (2572) Tilen

Več podobnih tem