» »

Naviti celerona 1000

Naviti celerona 1000

1
2
»

TribesMan ::

Če imaš kolikor toliko spodoben hladlilnik tudi 2.4V ni noben problem... Celeroni se ne grejejo bogvekaj...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Tilc ::

Sam mislim, da čez 1.95v s takim povečevanjem napetosti ne morem.


lp
Tilen

Jonnyy ::

@Tilc a maš kkšno sliko ker se mi tut sanja ne kako vezat pa to. Skratka sliko pliz al pa na datashetu naris.

Tilc ::

Donzy tukaj imaš vidiš glavne pine, ki so obarvani rdeče.
Ti moraš povezati VID2 in VID3 da dobiš 1.95V.
Upam da boš imel več sreče kot jaz.




Jonnyy ::

A to sam eno žičko dam umes???

Tilc ::

Ja. Še lažje pa bo, če vsak pin povežeš posebej in napelješ žico izven socketa in tam zvežeš skupaj.


lp
Tilen

Jonnyy ::

A pa nč ni treba na molex konektor prklopt???

Jonnyy ::

A ni treba na molex vezat? :\

Zgodovina sprememb…

Tilc ::

Ti samo zveži tako kot sem napisal.
Pri meni je delalo.

Jonnyy ::

Brez molexa. OK?

Zhupa ::

Tilc in Dzony: Kako kaj napredujeta.

Dragi ::

najbrž sta skurila kej, ne vidiš, da ju ni nič gor:D
LOOOOl:D
Ne resno, upam da nista nič, da jima/vama dela.

Tilc ::

Kot sem že napisal sem zadelo sprobal, vendar fsb-ja ne morem dvignit. Napetost sem povišal celo na 1.95v vendar fsb ne gre. Verjetno so krivi rami.


lp
Tilen

Zhupa ::

Jah Dzony ga je pa zgleda skuru al ga pa ni dost v hlacah, al si je pa samo uzel cajt da nau kej ***ebu.

Tilc:
Ce mas 133 ram pol nebi smel bit problem, lahk pa se zmer je.Ce mas moznost ga sprobat na kakem kompu na katermu bo delal na 133, jo izkoristi. Lahk je kej napajalc kriv, lahk je pa recimo proc bolj u bad-u, pa kak bios update bi sedu ce obstaja novejsi.

Tilc ::

Ja sm ravno razmišljav o napajalniku. Najbrš je to krivo. Bom probal še z boljšim napajalnikom, kakih 400W ta je samo 300.
Pa še nekej mi prosm povejte, zakaj se mi zdej približno že en teden comp kar sam od sebe resetera. Največkrat pri večjih obremenitvah.

lp
Tilen

Jonnyy ::

@mIhaz ne ne ne nism ga skuru mal sm si cajta uzeu da ne bom zajebov:D :D :D . Počas se pa bom spravu to nardit8-) . Sam to mi ni blo jasn kuko da samo povežeš nek sm vidu da so 5 voltov iz molexa gor veza:\ l. Jest bom samo en mejhn konc žice not dau med pina pa bo kr bo.>:D :D :))

Pa še volt mod grafične se morem spravt delat (sam še hladilnik kupm pa potenciometre:D )

Dragi ::

@tilc, jst mam isto sranje z reebotanjem, ko mam sedaj proc navit iz 166fsb na 195fsb na množilniku 12.5 in sem imel voltažo proca samo na 1,775V, pa še napajalc je bad, tak da je blo na procu samo 1.740V, ko pa sem dal na 1.800v, je pa vse delal, sam pr teb se mi to ne zdi glih verjetno, ker 1.95V???
lahko maš pa tud ram zdej na prenizki voltaži, ampak to je vse mogoče, ker ne vem, če ti je uspelo dvgnit fsb.

@dzoni, točno tako, lepo počasi, pa na vse ali pa nič, če crkne, pa pač crkne

offtopic Katero grafo boš voltmodnu?

Jonnyy ::

Volt-modov bom mojo Leadtek Winfast Geforce 4 Ti4200 128Mb>:D >:D >:D >:D :D :D :D :D 8-) 8-) 8-) 8-)

Dragi ::

V 4600 predvidevam?>:D ,:D

Tilc ::

Ne procesorja mi ni uspelo naviti, na 133 ne gre. Proc pa zdaj dela na default 1.75V

lp
Tilen

Pyr0Beast ::

Jst sm zdej navil celerona 600 na 900MHz pri 100Mhz FSB, če dam na 103 mi ob padcu napetosti zmrune. Na 100 je pa rockstabile. Brez spremembe štroma.

Zdej sm navijal na Trascend ave-3 me pa zanima če bi šlo kej bolj na BH6?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tualatin celeron wire-trick

Oddelek: Navijanje
151375 (1050) subby
»

ga-7n400l-FSB?

Oddelek: Navijanje
371487 (1178) killah bee
»

Rabim pomoč-voltmod na CPU-ju

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
51326 (1222) Blisk
»

Tualatin mod dela!!!

Oddelek: Navijanje
222280 (1728) GTi
»

zima je zakon za podirat oc rekorde

Oddelek: Navijanje
382112 (1205) schurda

Več podobnih tem