» »

kako uporabiti tv tuner

kako uporabiti tv tuner

anime freak ::

mene samo zanima kaj potrebujes za tv tuner mam kartico terratec mam pa se en cuden kabelcek in en nastavek kako uporabiti to

BoBi ::

Potrebuješ samo še računalnik.

Šimpanz ::

Pa anteno oziroma priključek za kabelsko televizijo bi blo tudi dobro imeti:D .

anime freak ::

ne sej mam jst to ze vgrajeno v racunalnik

a to je samo za kabelsko al tud za navadna anteno

BlackHole ::

Tuner je tuner, tako kot v TV ali radiu. Normalno da deluje tudi na navadno anteno, samo ne pričakuj, da ti bo našlo veliko postaj.
LP Marko

K0K0 ::

Jest sm mojmu kolegu montiru leadteka pa mu lovi bolš kot z tvjom. Prklop na anteno pol pa mal poglej sej si zihr kej programske opreme zravn dubu pa kaka knjigca z navodili je tud verjetn zravn.

anime freak ::

hm a to samo priklopim in zazenem program in to je to al morm se kj naredit

K0K0 ::

To naj bi bla vsa umetnost ja. Probaj pa boš vidu sej ne grize >:D, če te bo kej zezal pa kar upraš.

anime freak ::

hm men pa napise tole No supported video device found pol pa se .please check if the drivr is properly instaled

anime freak ::

hm fantje jst sem to zrihtu samo kako pa zdej povezt z zvocniki da bo zvok

OnTheMic ::

Najprej moraš inštalirat ustrezne driverje. Če jih nimaš zravn, jih potegni dol TULE. Predvidevam, da tip kartice poznaš (TerraTV, Cinergy XX...), torej z iskanjem pravih driverjev na linku ne bo težav. Ko namestiš vse driverje, inštaliraj še software za TV (če ga nimaš ga prav tako dobiš TULE). Za zvok boš moral še povezati Audio OUT na tunerju z vhodom Line IN na zvočni kartici... to pa je tudi vse.

LP:)

anime freak ::

hvala sam zdej pa zvoka ni normalno na windows media player

kitarist ::

A je mozno delovanje racunalnika z 2 graficnima karticama? Imam R9800pro in Ati rage pro All in wonder. Na racunalniku bi rad gledal tudi TV. zanima me ali je mozno imet noter obe graficni kartici (kot naprimer primarno in sekundarno)? All in wonder bi imel samo za gledanje TV


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918857 (11897) Izi
»

TV Tuner - TV Kartica! Katera je najbolša!

Oddelek: Kaj kupiti
172348 (1870) nadzorni
»

TV TUNER

Oddelek: Kaj kupiti
252001 (1487) All
»

Tv na računalniku!

Oddelek: Zvok in slika
61023 (912) Trancedeejay
»

TV - Tuner - mnenja na enem mestu prosim

Oddelek: Kaj kupiti
283099 (2141) borutz

Več podobnih tem