» »

Frontpage pomoč

Frontpage pomoč

pluto1457 ::

Pozdravljeni!

Imam narejeno stran v frontpage-u. Ko jo postavim na strežnik (volja. Net) mi polovico zadev manjka. Probal sm direkt iz programa, pa tud iz ftp-ja. Pa vsakič nardi enako..
Mi je kdo pripravljen pomagati (verjamem v strokovnjake). Stran zasede okrog 9mb prostora, na volja strežniku pa je na voljo prostor 10mb.

Če imate čas.. Poglejte zadevo.. Pa svetujte.
Kdor mi pomaga vzpostavit zadevo, da bo delujoča.. Dobi nagrado..

Http://users. Volja. Net/brunarice
mail: robi_sa@volja. Net

Lp r.
  • polepsal: Primoz ()

webfreak ::

Odgovor pod ZS.

gregy ::

če napišeš malo več kaj ti manjka .. sicer pa kakšna pa je stran 9MB????

root987 ::

with lot of pikčrz :>
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

harvey ::

1. Glavni problem je v tem, da gor ni slik na pravih mestih. Zmeda je precejšna, slikovnega materiala ni malo, zato bi bilo zelo na mestu da bi si v FP, kjer urejaš stran, naredil mapo slike in tja prestavil vse slike. FP bo potem sam popravil linke. Na strežniku mora biti potem ista struktura map ko jo imaš lokalno na svojem disku.

2. Pri imenih datotek ne uporabljajmo vejevja (š, č, ž) in če so imena dolga, namesto presledkov uporabimo podčrtaje _.

lukipuki ::

Žio!

Jest se tud mal ubadam s postavitvijo svoje strani, katero delam v frontpage-u.Me pa zanima sledeče, kako postavim interaktivni gumb za NATISNI in kako ga spravim v tek.

Hvala za odgovore!

Pohvala vsem na forumu ,je prava zakladnica koristnih podatkov!

Lp Luka

b0B3k ::

A si preveril če so vse zadeve z velikimi črkami vredu.
ČE imaš npr kako sliko z imenom "Slika.jpg", kličeš jo pa ..img src="slika.jpg" ... stvar ne bo delovala.

Tody ::

lukipuki če si mislil narest stran ki bi bila tudi tiskanju prijazna se boš mogle zatečt k CSS in media atributu

lukipuki ::

Aha,hvala!

Mal sm že gledu okol pa si ne predstavljam čist kako je tale CSS a tko k HTML,ako ja,kam pišem pol to? A se da že kej spisanega na netu dobit?Media atribut?Kako si pa to lahko predstavljam?

Hvala!

Lp L

Vsi smo se nagi rodili...

root987 ::

"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Tody ::

če se ti ne da brskat in učit (kar se na koncu izkaže kot najboljša opcija) lahko greš na eno tako stran in pogledaš kodo.Jo skopiraš in potem prilagodiš.Kako točno deluje ti ne znam povedat ker se nisem ubadal z tem lahko pa ti rečem da si najprej priskrbi osnovne info da boš vedu kaj skopirat, mesto iskanja ti je že dal root

lukipuki ::

Fino.Hvala!

Dej mam pa še eno vprašanje (sem pač začetnik,velik):( .Npr.naredim interaktivni gumb v flashu,potem pa ga nikakor ne morem prenesti v frontpage oz.dreamweaver.Solucija?

Hvala za odgovore!

Lp Luka

Tody ::

V DW imaš insert --> media--> flash button pa bi zadeva morala delat če je v istem "site"-u kot stran.

lukipuki ::

Lep pozdrav!
Hvala za info!

Me pa spet nekaj zanima.Na svoji strani bi imel tudi nekakšen obrazec za povpraševanje za svojo dejavnost.V fronpageu mi ga je uspelo narediti, vendar me pa zanima kako nekaj različnih polj (form) usposobim da bodo delovali ob kliku na gumb polšlji(submit).

Hvala!

Lp Luka

Tody ::

Sorry ampak ti bom kar prejšni post nalepu, sicer sta uporabna samo dva posta ampak... klikot


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
276267594 (3903) Netrunner
»

Design 3 div okvirjev ?

Oddelek: Izdelava spletišč
71568 (1487) mte
»

ocenite stran

Oddelek: Izdelava spletišč
191947 (1630) Sivina
»

dreamweaver pomoč

Oddelek: Izdelava spletišč
231825 (1490) Tody
»

Sredinsko postavljena tabela (HTML)

Oddelek: Izdelava spletišč
12851 (763) rokpok

Več podobnih tem