» »

Igre in radeon x600

Igre in radeon x600

Lostje ::

Mam comp konfiguracije Intel P4 3200 mhz, 512 MB ram, 360 GB disk, Radeon X600, Asus P5GD1 PRO matično ploščo,... Mislil sem da bodo na tem compu vsi špili delali kot je treba, pa ne. Ko igram Wolfenstein Enemy Territory ali Painkillerja mi comp enostavno zamrzne. Ni druge varjante kot hard reset. Recimo Half Life 2 pa UT 2004, Doom 3 pa delajo brez težav, brez kakršnega koli zatikanja. Mam pa instalirane zadnje ATI-jeve driverje 4.9 varianta mislm da.

Prosil bi za pomoč, saj mi ta problem že res najeda živce.

LP:\
Live Long and Prosper!
  • spremenil: Lostje ()

korpi ::

ATi-jevi driverji imajo probleme z igrami, ki uporabljajo Punkbuster. Sploh pri RTCW:ET je bila panika. Nisem pa 100%, da bi lahko bilo to.
Nabavi si zadnje driverje. Pa bo (verjetno) problem rešen. (mislim da so 4.12 beta zadnji....).

LP KORpi

pviran3 ::

Meni pa pri 9600xt iz duma 3 itd vn meče, a so mogoče tut gonilniki ali kaj? Mam originalne

korpi ::

Hmm.. glede Dooma 3 ne bi točno vedel. Kar orginalne? Igre?
Eden od možnih vzrokov:
Ati-jevi (originalni catalysti od 4.10 dalje?) se ne marajo s punkbusterjem. Ob igranju iger, ki imajo tehnologijo Punkbuster te vrže ven. Običajno sploh ne na začetku, ampak ko igraš cca 2-10 min.
Popravljeni gonilniki naj bi bili 4.12 beta (tudi originalni ATI-jevi).

Poskusi z drugimi gonilniki, zmanjšaj detajle...
A pri drugih zahtevnih igrah ne dela tako kot bi moralo...?

LP KORPi

pviran3 ::

Bom probu gonilnike, zanimivo pa je, da mi doom dela na 9200 "normalno" - hja, vsaj vn ne meče:D

brandy ::

izklopi fastwrite, agp daj na 4x, izklopi vpu recover...nekaj od tega je 100%....sem imel enak problem z r9600pro...mislim da bo ze zadosti izklop fastwrita, ampak v biosu in v control panelu
lp Brandy

pviran3 ::

Bl, k ne bo fastwrite, ker tut če sem dal na 9200 na enable, se je računalu sfukalo. Vendar z sp2 in novimi gonilniki sedaj dela vse vredu, bom poskusil tudi z 9600!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nVidiini gonilniki težavni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
7519096 (16970) dukenukem
»

AMD prevzel Ati (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
11113902 (9471) Quikee
»

radeon 9600...AGP stalno off????

Oddelek: Pomoč in nasveti
51158 (1052) jurchi
»

ATI gonilniki

Oddelek: Programska oprema
242368 (1757) Tilen
»

problemi z 3d mark 2001SE

Oddelek: Navijanje
481569 (1232) boštjan

Več podobnih tem