» »

Praske na CD-romu

Praske na CD-romu

geronimux ::

Pred dnevi sem frendu posodil igro TW2005 (na 3h cd-jih!)...in ker sem medtem formatiral comp sem jo hotel na novo naložit. Tipo mi seveda zagotavlja, da je njemu vse delal in ni nič naredil,jaz pa sem probal večkrat in vedno mi comp zmrzne pri drugem CD-ju na točno 67%! Ko sem CD pregledal sem opazil nekaj drobnih prask za katere sumim da so vzrok temu! OK... vprašanje, ali obstaja kakšen trik kako te manjše praske zamaskirat, da jih bo pogon prebral... ker sem to nekoč že nekje slišal pa pozabil. Oz. če to ne, s katerim programom bi lahko CD prepekel in bi mogoče vseeno to ignoriral? Poizkusil sem že z nerom (samo copy CD) pa se isto ustavi pri 67%. Da ne bi uničil preveč CD-jev in poizkušal še s Clonom ipd.!:| ;(

Jeebs ::

Poskusi z CD-RW pa bo a ne. Drugače pa mislm, da obstaja neka mašinca, v katero rukneš CD in ga ''obnovi''. Nisem pa prepričan.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Dead_Eye ::

Poskusi prekopirat s kakim programom,npr. bad copy pro, če so sektorji neberljivi jih zamenja z 0, če ni nič kritičnega zna stvar celo delat....
The one and only

pviran3 ::

Poskusi obrisati cd z robckom za ocala - unim ta finim. Mi je ze pomagalo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pviran3 ()

geronimux ::

Sem že zrihtal.:)) Veste kaj pomaga? Polirna pasta za krom avtomobile!:P Brez heca! Dve kapljici na CD-rom,potem pa nežno obrisat z vato, počakat, da se posuši in še enkrat z vato!

ripmork ::

malce pozno opazil temo-še en zelo preprost način je
-poliranje z zobno pasto...preverjeno

Quikee ::

Jap.. za zobno pasto sem bral nekje da se uporablja.. in da isti efekt kot da kupis kaki set za poliranje =) ce je dobro za zobe je dobro tudi za CD-je ;)

Jeebs ::

Am... Polirna pasta bi še razumel, kako učinkuje, da CD boljše deluje, ampak ZOBNA pasta???8-O
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Quikee ::

Ja zakaj pa ne.. glej zobna pasta je zelo fina, da si pri poliranju zob jih ne poskodujes..

Dzonson ::

kaj pa tiste zobne paste, ki imajo v sebi majhne zelene delcke? >:D

gzibret ::

V vsaki zobni pasti imaš ful fino zdrobljene koščke stekla (poglejte na tubo pod silikaXY). To je isto, kot polirna pasta.

Zeleni delčki pa so zato, da pasta bolje izgleda.
Vse je za neki dobr!

Jeebs ::

Hm... Jst pa razmišljam mal drugače. Polirna pasta je recimo kot lak, ki ostane na površini in zapolni tudi najmanjše luknjice (zato je površina gladka). Zobna pasta pa je na nek način čistilo, torej razjeda? Zato mi ni najbolj jasno.:\
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Quikee ::

Heh.. bo treba en poskus naredit ;) pa zobna pasta nic ne razjeda =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Quikee ()

CCfly ::

@Jeebs: koliko zob še imaš ? >:D
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

cbelica ::

lol, pol mas pa se zraven listek, da lahko primerjas 'belino' po 3 tednih redne uporabe:D

98% of the teenage population does or has tried smoking pot.
If you're one of the 2% who hasn't, copy & paste this in your Signature

Jeebs ::

CCfly: En mi pa res manjka, po lastni neumnosti.:\ Am... Če bi bila zobna pasta tako nedolžna, potem tudi zobnih oblog nebi odstranila?>:D Men še vedno ni jasno tole z polirno pasto pa pasto za zobe.8-)
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

ripmork ::

poglej:pasta za zobe ima poleg svežega daha in blabla še eno funkcijo:polira zobe,kar ne pomeni da se ti svetijo kot špegli ampak zapolni mikro praske in razpoke,ki bi lahko sčasoma prerasle v velike črne luknje...torej zelo podoben princip kot polirna pasta.

Sicer pa sem sam sprobal pasto na sončnih očalih:dol so mi padle in se opraskale,namazal z colgate-om pa fejst zglancal potem(v krožnih gibih) in učinkovalo je 100%...seveda pa ne moreš popravit večjih prask.

Jeebs ::

Hehe, ok pol, če je res tko kot praviš.:D Jst sm vedno imel predstavo, da zobna pasta deluje bolj kot kakšno čistilo.:\ No ja, ampak še zmeri se mi zdi polirna pasta boljša rešitev.>:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poliranje vetrobranskega stekla

Oddelek: Na cesti
4724408 (10206) Smartydug
»

Kje popravijo spraskan DVD?

Oddelek: Pomoč in nasveti
203539 (1311) filip007
»

Poliranje stekel na žarometih (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7725428 (19914) RED_line
»

Poliranje žarometov z zbono pasto

Oddelek: Na cesti
1226807 (26198) Vikking
»

Poliranje "shimov"

Oddelek: Pomoč in nasveti
142278 (2110) ali3n

Več podobnih tem