» »

Ebay vprašanje

Ebay vprašanje

nintakiu ::

Kupil sem nek izdelek na Ebayu.Pol pa mi tip piše po enem tednu da so stroški poštnine v tujino večji,čeprav mi je poslal že mail da morem toliko in toliko nakazat.Zanima me,če vidi prodajalec komu je prodal,oz.če se vidi kupčev naslov.Poslal sem mu tudi že mail da potrebujem njegov IBAN in BIC,ker se bo artikel pošiljal v tujino,seveda preden je tip napisal ta mail.Model zahteva naj mu nakažem še to razliko,ki je nastala v poštnini.
Ali mu morem nakazat razliko ali ne?

bastadu ::

Ja prej bi mu moral povedat, da si iz SLO... Drugače je pa kr tečno še enkrat nakazovat razlike, ker imaš zraven še provizije banke, ki kar hitro znašajo več kot samo nakazilo:|
Pomoje je boljše, da mu nakažeš (ali ceneje in manj varna varianta je tudi pismo), drugač ti ne bo poslal sploh:\

nintakiu ::

Mislim da je blo dovolj da sem mu 3 maile poslal da rabim njegov IBAN in BIC,ker se bo pošiljalo v tujino.

bastadu ::

Aja, ti mu še nisi nič poslal? Sem mislil, da si mu že poslal denar, potem pa je hotel imet še več za poštnino... Ja brez IBAN-a in BIC-a pač ne moreš nič8-)

igor0203 ::

ja najprej ti mora dat IBAN pa SWIFT/BIC številko pa njegove podatke, da lahko nakažeš denar. na banki ti pol 2k zaračunajo, npr. če ti plačaš 20k za neki, boš moru pol še 2k plačat za njihovo storitev.... tko sm jst predkratkim naredu in sm v 1 tednu dubu rame. poštnina me je pa pršla 23$ se mi zdi al neki tazga. model je pa poslou prek USPSa, tko da mu reč da ti pošle prek te pošte, k kšni pošlejo prek druge pa te pol pride poštnina dost dražje......

gonilnik ::

Če si kje blizu avstrijske meje ti priporočam da greš v avstrijo na pošto in plačaš tam (nakazilo stane 2 evra = 480 sit)
Pa tudi paket se da pošiljati v avstiji na pošto (poštnoležeče) kar te stane 1 evro.Razlika v poštnini je včasih kar velika.recimo paket iz nemčije v avstrijo stane 16 evrov v slovenijo pa 25
paket iz avstrije v avstrijo stane 5.82-7.82 (odvisno od teže) v slovenijo min 15
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mylemon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13450105 (2735) forplan
»

ebay.de način plačila

Oddelek: Loža
4612712 (4312) vilonja
»

On-line nakup iz Nemčije pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
252780 (1435) carzany
»

Plačilo v tujino

Oddelek: Loža
4411337 (8788) Tilen
»

Nakupi na Ebayu

Oddelek: Kaj kupiti
183097 (2618) bastadu

Več podobnih tem