» »

ali je že kdo nakupoval preko netonneta

ali je že kdo nakupoval preko netonneta

zarja ::

Pozdravljeni! ali je že kdo nakupaval prek Netonneta? Kako to izgleda? Na kakšen način dobiš račun in kako plačaš? Ali lahko uveljavljaš garancijo (zanima me nakup canon digitalca in panasoniceve kamere) in kje? Ali je to sploh zanesljivo?

uffff polno vprašanj upam da ima kakšne izkušnje na tem področju?
lp zarja:)
Tam nekje je zlata roža pa ne vem še, kje cvete. Sred poljane jo veter boža, a ne znam poti do nje. Pa bom ptičico poprosil, naj pred mano poleti pa bo veter ptičko nosil tja, kjer roža se zlati.

Tody ::

Zarja da ne boš rekla zakaj ti noben ne odgovori ti povem da si nekak falila oddelek, probaj to vprašat v loži ali pa Kaj kupiti ;) ;)

kuglvinkl ::

V bistvu se ne mrdnem iz naslonjača za nakup PC robe.

Pozdravljeni! ali je že kdo nakupaval prek Netonneta? Kako to izgleda? Na kakšen način dobiš račun in kako plačaš? Ali lahko uveljavljaš garancijo (zanima me nakup canon digitalca in panasoniceve kamere) in kje? Ali je to sploh zanesljivo?.

Običajno izberem plačilo ob prevzemu. Vse dobiš v paketu, z računom vred, garancijskimi listi... Jasno, da lahko uveljavljaš garancijo. Zakaj si pa mislila, da ne?
Your focus determines your reallity

Tic ::

Sem nakazal denar prejšen petek gor. (cca 1300 evrov) Na internetu lahko spremljas posljko, kje in kako je. Pričakujem, da bo tukaj v torek. Saj bi bila prej, pa imajo prednovoletno nakupovalno krizo :>
persona civitas ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zavrnitev stvarne napake

Oddelek: Mobilne tehnologije
244351 (3657) Diogenes
»

Eksplozija V Napajalniku, Sedaj še Problem Z Matično!

Oddelek: Pomoč in nasveti
241946 (1443) ST-777
»

Okvara nove TV Panasonic Plazme - postopek

Oddelek: Zvok in slika
216088 (4516) vrossi46
»

Še po zadnje ugodne nakupe v Avstrijo....

Oddelek: Kaj kupiti
406815 (5588) Vice
»

Nakup v Avstriji - carina?

Oddelek: Kaj kupiti
382095 (1385) antonija

Več podobnih tem