» »

Voodoo 3 in Win XP in 3Dfx tools :)

Voodoo 3 in Win XP in 3Dfx tools :)

PRiMoZ- ::

Okej prvo inštaliram te tools za win 2000, potem zapelem čez sam driverje za kartico, za win XP in zadeva dela.
Potem grem v 3dfx tools in nasatvim TV out, ker po pomoti spremenim izhod v S-video, mi izigine slika na monitorju in TVju. Hudiča!:(
Resetam in potem problem, monitor je names TVja(640x480 @ 50 Hz), grem v nastavitve za TVout, toda ko pritisnem na jeziček mi izgine slika. :'(

Dam nazaj driverje, ki so zraven XPjev in potem mi dela, sam ne GLide OpenGL in TVouta ne morem štimat.

Kaj mi je storiti???

Tassador ::

Povej mi peosim kater driverje si dal cez tiste k so bli u toolsih.Pa kje se jih dobi.8-O

PRiMoZ- ::

Driverje sem dobu tukaj.

So pa že modificirani, tako da ni treba še enkrat dat novih čez, smao ko ti neko napako vrže, moraš dat ignore, potem pa še enkrat inštaliraš in daš repair pol pa bi moglo delat, saj meni je, dokler se nisem s TVoutom igral. :)

Tr0n ::

Tisti drajveri na zerosignull niso dobri oz. imajo ene buge. Na http://3dfx4xp.cjb.net/ imajo boljse.

PRiMoZ- ::

Okej tudi tistem sem sprobal in mi vse dela, ni problema, samo ne morem več nazaj nastavit TV-outa, to me najbolj muči, ker ko dam TVout mi zmanka slike, prej pa že imam monitor kot TV, ker neki jebe! :(

Tr0n ::

To pac ne dela v XP, ker 3dfx-a vec ni. nVidia pa tudi ne bo vec podpirala 3dfx userjev, kaj sele, da bi dala ven source, da si bi lahko uporabniki sami napisali gonilnike.

XP + 3dfx = a big NO-NO.

PRiMoZ- ::

TrOn, 3dfx pa XP dela čist vredu, za nezahtevnega userja.

V bistvu pa mi ni problem v samih driverjih ampak v izklopu TVouta. Očitno me noben ne razume.
Men je vse delalo, tudi TVout, toda prestavu sem izhod iz avto na s-video, zde je pa monitor namest TVja, slike na TVju pa ni! Zdej pa ne morem več nazaj na avto naredit oz. izklopit tvouta. Tudi če driverje zbrišem in potem spet na novo naložim, so nastavitve shranjene.

Jz bi sam TV-out nastavitve nazaj na default rad naredu.
:)

Marjan ::

Primoz: mal poglej na temu pagu, ki si dal link pise da je model naredu tud za tv-out in da dela, poglej si:

"Drivers: The XP voodoo drivers should work for all voodoo series based cards. They suport Glide, OpenGL and Direct3d. the tv out on voodoo 3 3000 cards is also enabled and works. Complex is a excelent way to test these new drivers for full screen and windows mode performance."


Drugac pa winXP + 3dfx itak RULA - hocem rect da vse dela, le nastimat je treba znat.

abcde7 ::

Men use dela, sm naložu s 3dfxfiles.com!:\

PRiMoZ- ::

Jz bi sam TV-out nastavitve nazaj na default rad naredu!!!

Sj mi dela oz. je delalo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem alternativo vuduju

Oddelek: Kaj kupiti
121753 (1517) Arthur
»

Voodoo3 v WinXP?

Oddelek: Zvok in slika
91220 (1003) Alec999
»

Nujno rabim drivere !!!!!

Oddelek: Programska oprema
51114 (1015) Eagle

Aalchemy (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
636007 (5245) Senitel
»

Voodoo2 driverji za win 2000

Oddelek: Zvok in slika
61736 (1662) NoUse4AName

Več podobnih tem