» »

Dodatki za dlančnike

Dodatki za dlančnike

4DFX ::

Zanima me, kje bi se dalo nabavit kakšne dodatke za dlančnike (natančneje HP iPAQ RX3000 series).
Dodatke kot so npr. tipkovnica (vesel bi bil bluetooth/brezžične tipkovnice), zunanja WiFi antena (za wardriving >:D )...
Če kdo ve, bi ga prosil za informacije. Ni nujno da gre za kakšno slovensko trgovino, le da se zadevo da naročiti sem...

Hvala,
4DFX

[SkA] ::

Eden večjih ponudnikov dlančnikov in dodatne opreme proizvajalca HP v Sloveniji je podjetje DISS d.o.o. Najprej pokliči tja, pa vprašaj če se nova wireless tipkovnica sploh dobi. Oni ti sicer ne bodo prodali, ker (kolikor vem) imajo zgolj za nadalno prodajo, ampak verjetno ne bo težko najti kakšnega prodajalca, ki bo od njih kupil in ti prodal.

Kar se tiče tvoje znanje antene, za wardriving :\ . Kam točno bi pa ti to antenco rad vtaknil? :\

Skratka, wardriving.. sori ne najdem smajlija, ki se krohota po tleh od smeha. Najprej se dodobra nauči googledriving, tam boš sigurno našel kakšno internetno trgovino, ki pošilja robo tudi v slovenijo. :P

[SkA] ::

Še malo ti bom pomagal. Tule je seznam podjetji, pa malo pokliči.

4DFX ::

Najprej najlepša hvala za pomoč.
Bom malo klical naokoli, da vidim če imajo kaj zame :)

Vem da se glede antene sliši čudno.
Še bolj čudno pa zgleda ko to vidiš na sliki:
Slika1, Slika2
Kaj šele, ko opaziš vse možne "antene" ipd.
(Slike sem vzel iz WiFiFoFum.org galerije)

Googledriving še nekako obvladam, ampak imam slabe izkušnje s tujimi trgovinami, ker ponavadi komaj da vejo za slovenijo, kaj šele da bi tja kaj poslali...

[SkA] ::

Ja, vse lepo in prav glede antene, ampak kolikor jaz vidim, so le-te priključene na externo WIFI kartico, kajne?

Torej bi bilo pravilnejše vprašanje:
a) kje kupiti WIFI kartico (SDIO ali CF, oziroma v primeru prve slike PCCARD)), ki omogoča priklop externe antene
in
b) kje najti externo anteno za tovrstno kartico (verjetno pri samem proizvajalcu kartice), ali raje kako jo narediti sam.

Še vedno trdim, da externe antene v integirano WIFI mrežno kartico v iPAQu nimaš kam vtakniti. :)

Na sliki je ena kartica proizvajalca Lucient Techn. Poizkusi tam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup dlančnika/gsm/gps

Oddelek: Mobilne tehnologije
101786 (1591) bluesman
»

Programi za dlancnik

Oddelek: Programska oprema
61124 (1060) JOKER
»

WLAN - problemi z dometom..

Oddelek: Omrežja in internet
81507 (1404) CCfly
»

Dlančniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
905020 (4212) Caligula
»

wireless mreža (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10412370 (8924) pujsek_

Več podobnih tem