» »

Outlook - news - kako hudica!!!!

Outlook - news - kako hudica!!!!

gkovac ::

zdej pa res ne vem... a sem cist poblesavio, al pa je tole samo plod buljenja v ekran in branja kretenskih pomoci pri microsoftovih programih.... :\

1) Kako v Outlooku nastavim NEWS???? pri Outlook Express gre to k po maslu (se presvicu se nisem) pri Outlooku pa bulim v vse skupi ze 2 uri pa nic!

2) Kako v Outlooku nastavim password pri User Profile... zdej je tko, da ce mam recimo dva proifila se lahko drugi "zmoti" in bere maile prvemu... to bi pa jest rad preprecil...

3) Oulook Express ima moznost zaklepanja z passwordom Identete, ampak ma pa drugo finto... ce se ne odlogiras iz identitete potem se drugi uporabnik, ki pride za tabo hladno mrtvo znajde v tvoji identiteti in lepo bere tvoje maile :D

dej nej mi en pomaga prosim... :D

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."
  • spremenil: gkovac ()

TheHijacker ::

Tudi sam sem že iskal kako si narediš pregled news strežnikov s Outlookom. Nič našel. Šel nazaj na Express. Outlook 2k nima profilov(vsaj jaz jih ne najdem). Šel spet nazaj na Express. Glede passwordow pa mislim, da obstaja popravek. Bom probal najti.

Povzetek vsega tega: Še vedno sem uporabnik Outlook Expressa.

Baje pa da je v Office XP, zelo izboljšan Outlook 2002, ki naj bi popravil mnogo stvari, kot so identitete, ipd.
http://www.google.si

simon ::

Identitete se v Outlooku spreminjano v Control Panelu -> Mail (Profili) tam lahko tudi za posamezne mape nastavis geslo. Useneta pa z njim ne bos mogel uporabljati. Sicer pa je dobra odlocitev da ostanes pri expressu, Outlook je res uporaben sele takrat ko imas tudi Exchange streznik, torej kot aplikacija za skupinsko delo. Pri nas v firmi je bil tudi vzrok za vecji del klicev, ki jih dobivamo za tehnicno podporo (pokvarjeni pripetki, obesanje pri pop3...), tako da smo tudi pri prehodu na drugega odjemalca.

Loki ::

Outlook ne podpira news.
Downloadaj si kaksen namenski program, npr. Forte agent, glej tudi moj topic v pomoc in nasveti kaksen mesec nazaj (isci news reader al nekej podobnega).
I left my wallet in El Segundo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266709 (11640) Matko
»

outlook express problemi

Oddelek: Omrežja in internet
92358 (2282) smetko
»

Outlook Express problem

Oddelek: Programska oprema
163908 (3711) darkolord
»

MS Outlook in Gmail

Oddelek: Omrežja in internet
123834 (3662) Jan987
»

outlook express in pošta

Oddelek: Programska oprema
102440 (2332) knesz

Več podobnih tem