» »

Seti gate

Seti gate

Tomi ::

Ker mi je šlo na živce, da sem bil brez WU-jev, sem si naložil Seti gate ( imam pač grafično verzijo ), sedaj pa imam problem..
Ko Seti konča s paketom, noče prevzeti naslednjega paketa, na autoconnect pa naj ne bil nastanvljen, ker potem se poveže na strežnik ( vsaj tako piše na FAQ Seti gata ).
Kaj naj sedaj naredim, da mi bo sam potegnil naslednji paket Seti gata, ker se mi ponavadi ne da ravno vstajati sredi noči?
metrodusa.blogspot.com

Boky ::

V Seti@home client-u pod settings->preferences odkljukaj pod "Network Connection" tisto drugo opcijo (connect automatiaclly....". Pol naprej pod "Proxy Server" odkljukaj "Connect via HTTP.....", pod port nuber pa vtipkaj 5001. Pri SetiGateu pa pri "options" pod "Local Port" tudi nastavi na 5001. Ce ti po vsem tem stvar ne bo laufala(vsaj meni ni), zbrisi vse pakete (mislim da je samo eden), ki se nahajajo v direktoriju od Seti@home client-a.
Po vsem tem je meni client zacel vlecti pakete iz SetiGate-a. Upam, da bo tebi tudi.

DOLF ::

Seti gate ne deluje z grafično verzijo!!!
Delati moraš s text verzijo.
Setigate ne računa ampak samo manipulira z WU!!
Autoconnect ne potrebuješ, ampak si dolpobereš 50 WU pa imaš za cel teden!!!
Potem pod setigate postaviš clienta in mu pod nastavitve poveš od kje črpa WU-je
1. daš mu ime
2. poveš kje je cmd******.exe
3. aktiviraš ga
4. nastaviš v command line:-proxy localhost:5001
5. autostart ( ne pa tudi hide console , da vidiš če deluje)

Predhodno pa z računalnika zbriši kar je cmd****.exe predhodno naredil.

Pa še to: Računalnik oziroma winsi morajo biti inštalirani z network options! To predvsem velja za mašine, ki niso na netu, pa nanj instaliras setigate.

Pa veselo na delo!!! A si v slo-tech ekipi? Kakšen nick pa imaš?
....I have seen things you people wouldn't belive.....

Tomi ::

BB: hvala.. Sicer sem potem sam to naredil, preden sem to prebral, in je res delalo, ker je delal danes zjutraj nov paket:D
Dolf: Seti gate deluje z grafično verzijo, paketov imam pa tako ali tako dosti, ker sem si jih naložil. Problem je bil samo v tem, da mi klient ni vlekel paketov od Seti gata.
Sicer sem pa v Slo-tech teamu, sicer samo z okoli 30 paketi, ampak bo kmalu bolje, ko kupim še notebooka, tako da bosta dva računalnika delala. Sem pa kar pod istim nickom kot tule.
metrodusa.blogspot.com

Loki ::

SETIGate lahko cacha paketke za graficno in text. verzijo za vse platforme (Win, linux...), dokler je en comp v mrezi z winsi (doh), ker dela prek http proxy.
I left my wallet in El Segundo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SETI@Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1258323 (6076) d0rK
»

Seti (cas obdleve vedno vecji)

Oddelek: Programska oprema
111294 (1070) JLP
»

SETI Gate

Oddelek: Pomoč in nasveti
131271 (1114) Loki
»

Slo-Tech SETI Team

Oddelek: Novice / Obvestila
131511 (1511) Binji
»

SETI (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
877060 (5085) Loki

Več podobnih tem