» »

Uvoz Ameriškega avtomobila

Uvoz Ameriškega avtomobila

Sambrosa ::

lep

zanima me nekaj ,nekaj sem selišal če hočeš uvoziti ameriski avto ,(gre za jeepa grand cheroke)
da je neki dražji pa da se ga ne da uvozit al kako. če mi lahko kdo kej pojani glede uvoza takih avtomobilov. Lahko mi pa poveste kam naj pokličem da se bolje informiram. V mislim imam teh. pregled v katerem narediš homologacijo avtomobila ki si ga pripeljal iz tujine.


tnx

stromar ::

Poglej na www.avto.net, kjer jih je precej, morda boš našel kaj pametnega

||_^_|| ::

Če boš individualno uvozil avto iz ZDA boš imel brez vez zelo hude probleme pri homologaciji. Stekla, svetlobna telesa, ...nič ne ustreza EU.

Sambrosa ::

ne jst sem mislil da se avto pripelje iz nemčije ker imam eno zelo ugodno varijanto. pa me zanima ker baje ne dajo al neki druzga morš plačevat. sam ne vem dost

madmitch ::

grand cherokee iz nemčije je tako ali tako "narejen" v avstriji, nič bat.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Avenger ::

No ja, menda naj bi bilo možno, ampak nedolgo nazaj sem bral članek v Nedeljskem, kako en model že 3 mesece čaka, da se bojo fantje na tehničnem zmenili med sabo. Zaenkrat še na nobenem forumu nisem zasledil, da bi nekdo uvozil avtomobil. Lepo bi bilo, če bi bil zraven napisan cel postopek, čas, stroški, etc.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Loki ::

lahko ga prek kaksnega posrednika, npr. Americars v crnucah, ce se obstajajo.

Asgard ::

Vse lepo in prav samo od kje ti bo pa za bencin ka busmanski avti pijejo kot moj frend :D
We hate Duplicators !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koga za uvoz? Broker - Do Avta - Carline itd.

Oddelek: Na cesti
3913673 (4455) chrush
»

Uvoz avtomobila iz tujine

Oddelek: Na cesti
4524353 (4424) benjaminp
»

Najem mehanika za prisostvovanje pri nakupu rabljenega avtomobila v Lj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11015063 (11411) solatko
»

Uvoz avtomobila iz Irske (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14817614 (11604) martincek1
»

Uvoz avtomobila - Mint avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6220059 (11036) connel

Več podobnih tem