» »

glupa vprašanja

glupa vprašanja

silvek ::

- a tile zvočniki dobro igrajo?
- a je to dobra stvar?
- kok je pa to kaj glasno?
- a to naglas igra?

mislim, wtf, vsak drugi ko pride v trgovino pride s takimi vprašanji. dajte mal razmišljat kaj vprašate, ker je dosadno cel dan odgovarjat na taka vprašanja. Ko pa stranki odgovoriš, ti pa zabrusi: ja, ja, to pravite, ker vi to prodajate. :\

saj ni problema, ampak se naveličaš (trgovci veste o čem govorim)

[ Uporabnike opozarjamo, da so njihovi problemi, tezave, slaba volja in vsesplosne frustracije v glavnem njihovi osebni problemi. Ne problemi clovestva. Hvala. -- BigW ]
  • spremenil: BigWhale ()

Phil ::

Kaj je problem? Stranka, ki nima toliko tehnicnega znanja kot ti, te vprasa za tvoje mnenje. Ga mogoce nimas? Ne poznas izdelka, ki ga prodajas? Daj pac odgovor IMO so tile zvocniki slabi ker......., ali tile so IMO boljsi od teh.....
Ce si navelican strank in odgovarjanja vprasanj, potem je mogoce cas da si najdes drugo sluzbo.
LP

drejc ::

Stranka je prijatelj, po tanovem.

Prej je bla pa kralj(ica).

Tody ::

Stranka je lahko tudi suženj... pač odvisno od prodajalca, če nima hrbtenice potem jeba >:D Jest sem pa enkrat dobil šut pri slovi ker smo mogl pisat na tako temo... 2 leti kasneje pa že v učbenikih piše take zadeve... :\ Tako kot je Cman reku... vedit moreš kaj prodajat in stranko podučit da se zvočniki razlikujejo v tem in tem in ne kako glasno igraj... Če ti gre pa to na kurac pa res zamenjaj službo :) ali pa prosi da te dajo na drug oddelke :D

drejc ::

Pomoje majo prevelke osnovne plače pa premejhno variablo tile prodajalci, drgač se nebi prtožval da "morejo" delat to kar delajo. 0:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: drejc ()

BigWhale ::

Tee hee hee, bo ze drzalo... ;)

Eschelon ::

LOL. Ja - zdaj naj se pa še zdravniki pritožujejo, da vsi, ki pridejo k njim so - ..... bolni!!!?!?!
Pač so stranke - zabite. Zato jih pa izobražuj, če se le pustijo.
Hujši so tisti, ki pridejo v trgovino in že vse vejo (se pridejo večinoma samo kregat, potem, ko se dodobra skregajo (ta hudi se skregajo z vsemi, ki so jim na 5 metrov), grejo pa nazaj domov (olajšani) - jasno, da ne nič ne kupijo - ugodna psihoterapija za njih - in ... izgubljen čas za prodajalca - takih pa res ne rabimo.) :P

(Recimo, da je analogija temu - stare mamce pri zdravniku, ko se pridejo mal pojokcat (ne govorim o tistih, ki so bolne, ampak o tistih, ki so v zdravstvenem domu parkrat na teden), ane. Za take stvari so boljši - župniki.
Vedeti, razumeti, znati.

cryptozaver ::

Ja saj zadnje cajte mam res obcutek da gremo kupci nekaterim prodajalcem na jetra. Razlogi?

Osebne tezave?
Prevec obremenjeni?
Prevec strank?
Navelicanst?
Nemotiviranost?


Pojma nimam. To kar pise Silvek je ce ze drugega ne - neprofesionalnost. Mogoce bi si vzel malo dopusta, si poiskal kako boljso sluzbo, ce je lastnik zaposlil koga ki ZNA?

Hvala kurcu da obstaja konkurenca. TO je odgovor na tvoje vprasanje ;((

BigWhale ::

Mene je zadnjic frizer, ko sem vstopil v salon, vprasal, ce sem se prisel strizt... Pa sem mu rekel, da bi rad kilo kruha in dve zemljici... Me je malo cudno gledal... :P

Jst ::

Aroganten prodajalec me takoj odvrne od nakupa in grem h konkurenci, četudi je ta dražja.

Trgovcni niste najpametnejši in če nekaj razložim trgovcu o stvari, ki jo kupujem, in če stvar sprejme in ponudi svoje mnenje o tem, dobi en plus in vsem, ki potrebujejo to stvar, ga (trgovca) priporočim kolegu.

Tudi če se motim jaz in mi trgovec to argumentirano razloži, je stvar ista in sem mu hvaležen.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

username ::

Mene je zadnjic frizer, ko sem vstopil v salon, vprasal, ce sem se prisel strizt... Pa sem mu rekel, da bi rad kilo kruha in dve zemljici... Me je malo cudno gledal... :P
Haha, tole me je spomnilo na prizor v knjigi Trije možje se klatijo (avtor Jerome Klapka Jerome):
trije modeli so testirali potovalne/jezikoslovne vodiče neke firme, ker so se odpravljali na pohajkovanje po Nemčiji. Za test so vzeli priročnik, namenjen nemškim turistom v Angliji in ga preizkusili v domačem Londonu, pri čemer so "glumili Švabe". Med drugim so šli k nekemu čevljarju in ga po navodilih iz priročnika vprašali "Ali prodajate čevlje?" .. Oni jim je pa natrosil kup sarkastičnih odgovorov ("ne, samo rad imam čevlje in jih duham..") In pazi, to je tip napisal konec 19. stoletja...
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

bedarija ::

bom tu vprašal da teme ne odpiram.
na stebriček moram nataknit palco in jo potem zavarovat z žico ki gre skozi stebriček (na sliki rdeče) kako se tej rdeči žici reče, ima kako specialno ime al je to navadna žica. moram kupit v bauhausu pa ne vem kaj. pa to žico bi zakrivil na vsaki strani luknje
https://imgur.com/a/fYBuGpU

PacificBlue ::

varovalna ali varnostna sponka

TheBlueOne ::

Napaka.. :)

Zgodovina sprememb…

mallard ::

bedarija je izjavil:

bom tu vprašal da teme ne odpiram.
na stebriček moram nataknit palco in jo potem zavarovat z žico ki gre skozi stebriček (na sliki rdeče) kako se tej rdeči žici reče, ima kako specialno ime al je to navadna žica. moram kupit v bauhausu pa ne vem kaj. pa to žico bi zakrivil na vsaki strani luknje
https://imgur.com/a/fYBuGpU


Razcepka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mallard ()

Likalnik ::

BigWhale je izjavil:

Mene je zadnjic frizer, ko sem vstopil v salon, vprasal, ce sem se prisel strizt... Pa sem mu rekel, da bi rad kilo kruha in dve zemljici... Me je malo cudno gledal... :P


očitno še ni bilo potrebe po striženju in frizerju pač ni bilo jasno po kaj si prišel...v mojem primeru se kej takega ne more zgoditi...ker, ko pridem do frizerja je vsem kristalno jasno po kaj sem prišel...ker sem ves zarašen....lahko se mi celo zgodi, da ko pridem v trgovino po kruh, da mi ponudi frizerske storitve:)

GupeM ::

Likalnik je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Mene je zadnjic frizer, ko sem vstopil v salon, vprasal, ce sem se prisel strizt... Pa sem mu rekel, da bi rad kilo kruha in dve zemljici... Me je malo cudno gledal... :P


očitno še ni bilo potrebe po striženju in frizerju pač ni bilo jasno po kaj si prišel...v mojem primeru se kej takega ne more zgoditi...ker, ko pridem do frizerja je vsem kristalno jasno po kaj sem prišel...ker sem ves zarašen....lahko se mi celo zgodi, da ko pridem v trgovino po kruh, da mi ponudi frizerske storitve:)

Haha, lepa. Te povsem razumem.

Sicer odgvarjaš na skoraj 18 let star post, ampak vseeno dober odgovor.

starfotr ::

To samo dokazuje, da bo klasična prodaja še vedno prisotna in da je splet ne bo povozil kar tako.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moški frizer v LJ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5413410 (3670) kuglvinkl

Absurdne cene frizerskih storitev za ženske (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16323489 (18349) BigWhale
»

Testna vožnja

Oddelek: Na cesti
397604 (5317) balluf
»

kje v lj je najcenejši frizer (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6528877 (10009) Alamar
»

Gel/žele za lase (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411130 (8583) roccat

Več podobnih tem