» »

powerpoint mi noče odpreti datoteke *.pps

powerpoint mi noče odpreti datoteke *.pps

waters ::

Kot že rečeno po mailu dobim *.pps datoteko jo hočem odpreti in nič. V orodni vrstici mi sicer napiše Powerpoint, ampak z njim se ne da narediti nič- tudi desni klik ne naredi nič. Powerpoint lahko ugasnem samo s task managerjom. Predvidevam, da ga nekaj blokira. Ali windowsi ali NOD32. Kaj mislite vi?

LP

waters ::

Deinštaliral in ponovno sem namestil Office pa popolnoma isti problem.

LP

ToniT ::

Kaj pa, če je datoteka okvarjena?

waters ::

Ne sem poskušal več datotek in pri vseh je isto. V primeru, pa da prvo odprem PowerPoint in potem datoteko, pa se mi datoteka odpre. Da povzamem: iz outlook expresa mi datotek ne odpre. V spodnji orodni vrstici mi samo odpre okno PowerPoint projekcija s katero se neda nič.

Highlag ::

Verjetno kakšna super duper zaščita proti virusom, ki jo je M$ vgradil v Outlook Expressa
Malo poglej nastavitve v OE
Never trust a computer you can't throw out a window

boych ::

Zanimivo!

Mam čisto isti problem! Tudi , če si skopiram .pps na HDD ga ne more odpreti!
Sem že tudi parkrat deinstaliral office pa je isti sh**!
Moj AV je Panda!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boych ()

<OmaDawn> ::

A ni power point datoteka .ppt?
Ivy

ToniT ::

.pps se odpre zmeraj kot diaprojekcija in je seveda tudi PowerPoint-ova datoteka.

sloxl8 ::

Ta težava se pojavi v primeru, če pri grafični kartici uporabljaš dual-view funkcijo. Powerpoint v nastavitvah v tem primeru samodejno preklopi na drugi zaslon, ker očitno misli, da je na drugem zaslonu LCD projektor (naveza prenosnik+LCD projektor).

Rešitev ni v vnovični namestitvi Powerpointa, ampak v nastavitvah programa: Presentation (Diaprojekcija) -> Presentation Setup (Priprava diaprojekcije) -> Multi displays (Več monitorjev) -> Show presentation on (Prikaži diaprojekcijo na) -> Primary display (Primarni monitor).

Morda navodila za angleško različico niso povsem točna, saj sam uporabljam slovensko in sem izvirnike ugibal.

Upam, da bo to rešilo to težavo.

waters ::

Šel na namizje dal single in dela kot šus. Rekel bi samo hvala, hvala in še enkrat hvala

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ms office excel 2003, ctrl+s ne dela kot bi moral

Oddelek: Pomoč in nasveti
71064 (984) Duhec
»

Office 2007

Oddelek: Programska oprema
193710 (3058) javr
»

Izšel LibreOffice 3.3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
8422805 (18049) System
»

PowerPoint

Oddelek: Pomoč in nasveti
51085 (917) norcuron
»

Program za obdelavo fotografij!

Oddelek: Programska oprema
215252 (4823) ;-)

Več podobnih tem