» »

Program za obdelavo fotografij!

Program za obdelavo fotografij!

ALIen23 ::

Pozdrav!!

Zanima me kateri program je najboljši oz. katerega uporabljate za obdelovanje fotografij in sicer me bolj konkretno zanima dodajanje v slideshow,dodajanje effektov,predvajanje glasbe.....


LP
LP

MihaFirst ::

Obdelovanje fotografij... zraven pa predvajanje muske??? :\

PowerPoint :D

Za ostalo pa Photoshop, Photo Filtre itd.
www.gamma.si

jype ::

iPhoto je še kar OK za take reči.

Za bolj resno delo pa Keynote.

PowerPoint je tolk lesen, da človek težko verjame, da stane več kot Keynote.

Po drugi strani to kar opisuješ ni "obdelava fotografij". Za tisto se uporablja photoshop (oz. gimp na Linuxu), praviloma pa prej še kakšen program za obdelavo RAW posnetkov.

ALIen23 ::

Res da sem malce nerodno napisal kaj bi sploh rad....pa še enkrat ...rad bi obdelal album z rojstnega dne dodal efekte med preklapljanjem slik, dodal kakšen mp3 štikl, mogočew še kaj atraktivnega...potem pa vse skupaj spekel na cd in zavrtel na dvd playerju!!Za tole pa bi rabil................?
LP

germo ::

ACD see je zelo enostaven in vse to ima.

opeter ::

Adobe Photoshop Elements, Corel Photo Album, Corel Paint Shop Pro ipd.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

veteran ::

IrfanView

Martin Krpan ::

Eden bolj enostavnih je Google Picassa. Pa še brezplačen je in tudi v slovenskem jeziku.

Freezy ::

Neki ste čist zabluzil z Irfanviewom ali Picasso ne moreš nobenih mp3 skladb pa posebnih efektov dodajat da bi to vse skupi predvajal na DVD playerju.

#000000 ::

Za slike definitvno Photoshop in shift+ctrl+L , alt+shift+ctrl+L , shift+ctrl+B

Ali zezanje v drugih programih !

Nam reku da bejš od brezplačnih wanabee photohshop približkov, ampak oceni sam. Ima pa Photoshop malo morje šans da ti porihta fotko, ki je temna v lepo cool fotko za objavo. Ostala jajca tega nimajo, razen GIMP-a pa bila še tako zastonj. LP

Martin Krpan ::

#000000 :imaš prav Photoshop je daleč najboljši program za obdelavo slik , saj je profesionalni program. Temu primerna je tudi cen. Z ceno okrog 220. 000 sit ni ravno poceni ,ali ne? Pa tudi uporaba je vse prej kot preprosta ! Priročnik za uporabo je že kar konkretna knjiga saj ima mislim da več kot 300 strani.Tako, da za amaterja, za obdelavo par slik je Picassa ali pa IrfanWiev več kot dovolj.

MihaFirst ::

oprostite mi za neokusno pripombo ampak....

IMHO tretjina ljudi tule ma Photoshop... kolk od teh ljudi ga je pa zares kupl? :\
www.gamma.si

Jan987 ::

No jest bi pa žele naredid predstavitev na tak način kot avtor teme. Zamislil pa sem si nekako takole: ko vse skupaj vstaviš v dvd in daš play (kot film) se ti lepo prikaže meni kot pri dvd-ju. Tam recimo lahko izbereš med štirimi albumi slik. Ko izbereš enega pa se začneta glasba in slike vrteti kot film, tako da se hitrost vrtenja slik prilagodi dolžini komada da se vse skupaj lepo izide po dolžini. Videl sem že take predstavitve narejene z enim roxio-vim programom, samo ne vem katerega naj za to izberem in pa kakšen je postopek izdelave.

Looney ::

Windows Movie Maker?:D In vsako kot svoj filmček.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

ALIen23 ::

Omenjali ste program Google Picassa 2, vendar pa nikjer ne danjdem kjer bi lahko dodal mp3 k diaprojekciji?Ali ima sploh to možnost?
LP

Freezy ::

Ne, uporabi Movie maker, kot je rekla Looney

Brainstorm ::

Tale se dobro obnese Ulead Dvd Movie Factory

Looney ::

Ki je seveda plačljiv in zato dokaj neprimeren za popolnoma amatersko in občasno rabo.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

darkolord ::

Looney ::

Trial verzijo lahko dobiš pa za karkoli. Brezveze za 30 dni imet kakršenkoli program. Osebno se jim izogibam v velikem loku.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

opeter ::

IMHO tretjina ljudi tule ma Photoshop... kolk od teh ljudi ga je pa zares kupl?


Recimo jaz. Sicer ne direktno samo Photoshopa, ampak zbirko Creative Suite 1. Se tako bolj izplača. Ni poceni, vendar če dobro delaš so ti stroški povrnjeni najkasneje v treh mesecih.

LP
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

;-) ::

IMHO tretjina ljudi tule ma Photoshop... kolk od teh ljudi ga je pa zares kupl?


Nisem ga kupil, priznam. Zakaj bi ga če lahk na firmo pišeš od programske opreme do vsega boga:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kaj točno pomeni "skrekat"?

Oddelek: Pomoč in nasveti
245989 (5083) Lonsarg
»

Urejevalnik slik / kot je photoshop

Oddelek: Zvok in slika
77445 (7374) qwdl
»

Naštejte programe za urejanje filmov?

Oddelek: Programska oprema
71925 (1846) Freezy
»

Katera je malo lažja alternativa Photoshopu

Oddelek: Programska oprema
192146 (1881) opeter
»

Kamera Panasonic NV-A1 (analogna) na PC - KAKO?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61087 (1038) SimplTech

Več podobnih tem