» »

MONITOR UTRIPA?

MONITOR UTRIPA?

scenic ::

aLI IMA KDO PODOBNE IZKUŠNJE IN SICER MI DANES MONITOR (LG Flatron775) vsake toliko časa trzne, kot bi se "razelektriv" ali ne vem kaj.
Stvar je moteča in prosim za nasvet kako jo odpraviti.

Hvala

(WIN 98 SE, EP BX7+, CII 633/850, 264 MB Ram, GF 2MX)

OldSkul ::

Mogoče je kaka nastavitev v monitorju ali pa na računalniku da ga jebe ali pa je lahko monitor defekten ne vem!!
Po testih ki sem jih ogledoval v revijah tega niso omenili tako da neki mora bit narobe.
Tega monitorja pa nimam tako da upam da se ti bo javil kdo ki ga ma!

Koci ::

možno je, da imaš preveč navito grafično al pa da kabel od monitorja nima dobrega stika v reži za priklop

su37 ::

Živjo!
Ja takole je, imam podoben problem z utripanjem slike, ko npr pišem v wordu, izbiram s kurzorjem datoteke v Raziskovalcu,...skratka ko se kaj premakne na sliki, se zatrese tudi slika. Dolgo časa že ugotavljam kaj je vzrok, tako da mislim da je kriva grafična, saj sem poskusil dve različni, eno na PCI eno na AGP pa se je izkazalo da potem je slika normalna. Sicer pa signal ki gre v monitor mora bit brezhiben, če hočeš da je slika tud taka kot se šika. Če ta pogoj ni izpolnjen začni iskati napako na AGP/PCI slotu, grafični, konektorju, kablu, ter jaz bi šele nato rekel monitorju. Res pa lahko poskušiš z resetom monitorja, če imaš omogočeno funkcijo. ampak dvomim da bo to pomagalo, saj monitor itak ugašaš (najbrž).
Tako da če imaš možnost preveri če ti dela isto z drugo grafično kartico.
Lep pozdrav!

8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318742 (12258) Ursus
»

Nujno - nova graficna GeForce 7300GT ima dalec slabso sliko kot 4leta stara GeForce

Oddelek: Pomoč in nasveti
322167 (470) Keyser Soze
»

Računalnik za šolo

Oddelek: Kaj kupiti
321437 (1146) T0RN4D0
»

Ko rač. starta iz hibernacije ni slike (Dual Monitor)

Oddelek: Pomoč in nasveti
412261 (1913) ali3n
»

2 monitorja...(2)

Oddelek: Zvok in slika
141057 (910) andrej

Več podobnih tem