» »

Daljinski upravljalnik na mobitelu?

Daljinski upravljalnik na mobitelu?

Ćefur ::

Moj kolega ma na nokiji 7650 daljinski upravljalnik za TV. Zdej mene zanima če obstaja daljinec za Motorolo V525 in kje se ga dobi?

Hvala
AMD Duron 1800@2000, 1024MB RAM DDR, Hitachi 160GB, GF 6600 128MB

jRk0 ::

Ta upravljalnik je samo za symbian OS, tako da mislim da bos ti pri tem ostal z dolgim nosom. :)
You fuck up once, you loose two teeth.

Caligula ::

Obstaja se en simpaticen software za Ericssone-tudi starejse-Od T39 naprej z Bluetoothom.
Rece se mu baracoda, z njim pa lahko preko bluetootha krmilis kurzor na racunalniku. Skratka mas telefon oz njegov joystick ali smerne tipke kot zamenjavo za misko.

jRk0 ::

Caligula, ce bi ti malo bolje bral in nasploh vedel za kateri program gre, ne bi dajal taksnih odgovorov. Clovek sprasuje o daljincu za TV in vse druge aparate preko IR-ja na telefonu.

Res, obstajajo tudi programi za krmiljenje PC-ja preko BT-ja, ampak to ni v domeni tega threada. :\
You fuck up once, you loose two teeth.

Caligula ::

JR0K, na forumu je navada, da se za vsak drek ne odpira nove teme. In tista zadeva je pac daljinec za PC preko Bluetootha. Temo bere tudi folk, ki ma povsem druge telefone. :|

jRk0 ::

No ja, po eni strani mas prav:) Po eni strani pa bi moral malo v kaksno Spell knjigo pogledat;)
You fuck up once, you loose two teeth.

jstrna1 ::

Mene pa zanima ce kod ve kako se lahko namesti upravljanik za tv na nokio 7650???
Če kod to ve bi ga prosil če mi lahko napiše zasebno sporočilo...
Prosim hvala!
:D

LP
JANI
Amd Athlon 2500+ & Ati radeon 9... !!!!

smrkecXY ::

Je kdo za N73 izbrskal kak uporaben programček?
če ne najdeš, še ne pomeni, da ne obstaja

V-i-p ::

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

smrkecXY ::

thx, vendar se nisva razumela, sem mislil kak programček, s katerim bi preko bluetootha upravljal pc.

tega ko si ti predlagal pa poznam in na začetku ko je prišel sem ga testiral vendar me je razočaral, ker skoraj nič ni delovalo. morda so sedaj kaj popravli.
če ne najdeš, še ne pomeni, da ne obstaja

iskra ::

Jaz za upravljanje PC-ja preko BT uporabljam Puppet Master. Na PC namestiš Puppet Master programčič, poleg tega pa dobiš še Java klienta za vse mogoče telefone, ki ga namestiš na ... Telefon pač :) Nato se preko BT povežeš (malo čuden postopek) in stvar špila. Tudi če izgubiš signal, se poveže nazaj z enim samim pritiskom tipke na telefonu.

S tem programom imaš nadzor nad:
- Winamp-om (play/pause, ffw, rwd, glasnost, naslednji/prejšnji komad, vidiš podatke iz IDv2/3 tagov na zaslonu in progress bar, ... skratka zelo pregleden vmesnik, lahko celo brskaš po albumih, izvajalcih itd. Žal samo znotraj pesmi, ki jih imaš na seznamu predvajanja)
- BS-Player (play/pause, ffw, rwd, full screen ...)
- Miška (na zaslonu telefona se ti celo izriše ekran in ti ni potrebno buliti v monitor - potrebuješ malo novejši telefon. Meni je Nokio 6230 kar resetiralo, 6300 pa požre vse)
- Sistemski nadzor (master volume, restart, shut-down, ...)
- Obilica ostalih programov, ki jih preprosto dodajaš.
- Lahko tudi sam narediš "skripto" (zelo zelo enostaven proces), v kateri preprosto določiš kateri program naj zažene (jaz sem konkretno sestavil skupaj komande za TV na PC-ju) in tipke, ki se uporabljajo v programu za izvedbo želenih funkcij.

Toplo priporočam!
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

smrkecXY ::

pa je res cool programček!
tiste osnovne funkcije play, pausa... delujejo super!!
če ne najdeš, še ne pomeni, da ne obstaja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Daljinec na volanu

Oddelek: Na cesti
71929 (1607) Nummy
»

USB-PC Daljinec

Oddelek: Strojna oprema
71917 (1757) zavajon
»

Daljinski upravljalnik za PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
375548 (4209) Bramac ^^
»

NOKIA 7650

Oddelek: Mobilne tehnologije
222040 (1780) MadMicka
»

PDA daljinc

Oddelek: Zvok in slika
101348 (1274) alesrosina

Več podobnih tem