» »

WINDOWS XP

WINDOWS XP

EvilK|NG ::

Če ima kdo kkšen link za zdownlodat windows xp (ne demo al pa beto) celo verzijo naj mi prosm sporoči! THNX:D
Play your Cards Right !
  • spremenil: EvilK|NG ()

blue96 ::

ce najdes povej.
.

Administrator ::

Ce bo kdo najdu mi nej posle link na e-mail airqler@hotmail.com.>:D

andrej ::

1. ta post je v nasportju s pravili igre na forumu.
2. "cele verzije" kot jo imenujes ti ne bos dobil nikjer, ker zaenkrat so XP v beta stadiju, kar pomeni, da vse verzije, ki jih je mozno dobit so beta in omejene na 180 dni.

Koci ::

ok. A ko bo prišla ven popolna verzija, se bo dal sedanjo enostavno nadgradit ali jo bo treba kupit?

kronik ::

Ja pravi si ti ja.. kdaj si pa že videl da bi bile nadgradnje oz. verzije ki niso beta pri microsoftu zastonh??:D

CyberPuppy ::

>:D

Ej, ljudje, jst mam Beta 2 verzijo, ki naj bi bila omejena na 180 dni, pa sem jo brez težav skrekal na neomejeno verzijo. Par posegov v register, pa je blo. Hehehe...
Maži

DeViCeD ::

Hehe, limewire je resitev...vse najdes :=)
poiscte ga na www.download.com
Orng zadevca :=)

Lp,
Dejan
So, if I press C, E and G I play C?

andrej ::

ma beta verzije so omejene z razlogom. Daj povej mi zakaj bi nekdo uporabljal beto 2 vec kot 180 dni?:\ To je 6 meseces. Cez 6 mesecev bo final verzija ze zdavnaj odzunaj...:D

Uriel ::

Jest sm dobu windows xp že pred kakšnim mesecom pa pol.Seveda govorim o beta različici.Sam mi ni bla preveč všeč,sem jo že dol vrgu.Raj ostanem pr svojih winME!!

Uriel8-O
peace

andrej ::

1. vse je odvisno od tega kateri build si dobil. Velikokrat je kaksen build, se posebej ce je iz piratskih virov popolnoma neuporaben. Pri MS-ju jih imenujejo "bad buildi"... Mozno, da si naletel na enega izmed taksnih buildov...

Meni so do sedaj cisto vsi buildi delali zelo solidno - to pomeni, da sem jih lahko uporabil za vsakdanje delo. Seveda so odstopanja, vendar je to tudi odvisno od tvojega hardvera. Na mojih masinah so vsi delali brez problemov...

Drugace pa so Windows XP najboljsi MS sistem. Ce je kdo prej pogresal igre v w2k in je zato uporabljal Win ME bo v XP nasel idealni OS.

G[e]c ::

Andrej a dela ISDN adapter AsusCOM PCI v Win XP nekje sm enkrat zasledu da ne dela.
Mas kkasno inf o tem?

andrej ::

O tocno tem nimam podatkov, lahko pa pogledas Hardware compatibility list za XP-je -> www.microsoft.com/hcl.

CyberPuppy ::

Ti kar ostani pri WinMe, samo, ko ti bo kdo vdrl v sistem, ne javkaj!:\
Maži

TheHijacker ::

Eno vprašanje... Kako delujejo igre pod WinXP. Ali so počasnejše kot v Win98 ali ME. V Win2k vem da delujejo porazno, kaj pa v WinXP?

Mogoče je andrej to že stestiral?
http://www.google.si

kockish ::

Z updejtanimi drajverji in nekaj nastavitvami igre v win2k delujejo vsaj tako dobro kot v win98/me...

sasox ::

Pri kolegu delajo špili lepše in hitreje kot v win2k......predvsem jih pa več dela!

andrej ::

igre delajo v XP malo pocasneje kot v ME. ma odvisno je tudi od hardvera in driverjev, do koncne verzije pa se tudi lahko dosti spremeni. Tak je recimo v prejsnjem buildu NFS Porsche laufal tak gladko kot v ME, v zadnjem buildu pa je nekaj narobe in se stvar malo vlece... Drugace pa zelo veliko iger (tudi takih ki so pisane exclusivno za DOS ali win9x) dela zelo dobro. Sam sem spilas zelo stari spil iz 80-ih -> Stree Rod ce se kdo spomni - v bistvu vozis avte in tekmujes, prodajas, nadgrajujes, itd...

Zelo veliko je odvisno od gonilnikov - tukaj bo znova treba gnjavit proivzajalcem, upam pa da bodo tokrat malo hitrejsi. obcutek imam da bodo...

No, ce vas zanima kaj se dogaja odzadaj... MS je nabavit cel kup iger (res je, uslozbenci so lahko sli v lokalne trgovine in pokupli vse spile, da so jih lahko stestirali. cool a ne). No, v XP-jih je vgrajena baza teh iger, ki potrebujejo razne modifikacije. Ko sistem zazene kaksno izmed teh iger, se naredijo modifikacije potem pa igra laufa. Te modifikacije so recimo pretvarnjanje verzij (recimo da dela pod win98) ali pa razne finte in bugi (da!) na katere se zanasajo igre... Ce koga zanima katere seznam iger naj malo pogleda na CD...

Skratka, Windows XP bodo sistem, ki bo zdruzil Windows 2000 in Windows 9x linijo - torej zmogljivost in zanesljivost s kompatibilnostjo...

TheHijacker ::

To, tooooo, andrej. Takšen odgovor sem pričakoval... Komaj čakam na Final verzijo. Moj No. 1 OS bi takoj postal Win2k samo kaj ko toliko iger ne deluje oz. delujejo počasi... Tako mi preostane samo še BlueScreen Win98(WinME je še slabši)...
http://www.google.si

EvilK|NG ::

To Windows XP Rullz:D
Play your Cards Right !

andrej ::

Tocno tako - Windows XP rulajo!

Ne samo to, pricakuje se, da bodo Windows XP znova dvignili prodajo racunalnikov, ker je cela industrija v krizi...

blue96 ::

da ne bom kej reku o slo krizi, na gospodarstvu, prodaji...
.

EvilK|NG ::

Ne moreš kej naši pač ne znajo z windowsi, swj vidš slo so en kurac angleški so full bl stabilni pa slovenski so kr mal slovenski pa pol angleški malo tako!!8-)
Play your Cards Right !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XP in igre

Oddelek: Programska oprema
411464 (1067) andrej
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
584996 (4138) andrej
»

windows whistler

Oddelek: Pomoč in nasveti
442127 (1645) andrej
»

Windows ME (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
774931 (4050) Simko
»

windows me

Oddelek: Programska oprema
481848 (1371) JLP

Več podobnih tem