Forum » Programska oprema » Language pack
Language pack
teac ::
Rabim language pack za FP2000(nemščina!!!). Sem že gledal na Microsoftu, pa majo samo neke servis packe.
LP
LP
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Kateri operacijski sistem mi priporočate?Oddelek: Pomoč in nasveti | 5784 (5284) | solatko |
| » | 250Gb ATA na stari platiOddelek: Strojna oprema | 1533 (1435) | _Sajmon_ |
| » | USB mass storage problemiOddelek: Strojna oprema | 3160 (2874) | energetik |
| » | Windows 2000?Oddelek: Operacijski sistemi | 1202 (1040) | BaRtMaN |
| » | PROSIM ZA POMOČ - NIKAKOR NE MOREM INŠTALIRATI DRIVERJEVOddelek: Pomoč in nasveti | 1740 (1479) | MaD_Mavr0 |