» »

ISO file - Kako zapect na CD

ISO file - Kako zapect na CD

krucymucy ::

Z neta pobran RH linux je v formatu *.iso!

Kako zdaj to zapect na CD?

Hvala vsem ze vnaprej!

frudi ::

.iso fajle bi moral znat zapečt praktično vsak program za peko. nero, easy cd creator, winoncd... uporabi tistega, ki ga pač redno uporabljaš. nekje v menijih najdi opcijo 'burn image' al kaj podobnega.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

MTB ::

Uporabi program CDRWin ali pa Fireburner. Lahko pa uporabiš kak konverter.

RS

krucymucy ::

No, a se sam men zdi al pa nero 5 nima te funkcije (nero ma za image koncnice *.nrg)

lordgreg ::

tudi NERO, čeprav z končnico nrg prepozna iso fajle (preverjeno na ver 4.0 in 5.0>!). tudi sam sem si v nerotu posnel img fajl redhat 7.1 in ne boš verjel... DELA ;)

krucymucy ::

No en CD sem ze skuru! Bom probu!

roscha ::

Čist enostavno. Odpreš Nero-ta. Ko reče New compilation rečeš cancel. Greš File-> Burn Image. Ko ti ponudi fajle z končnico *.nrg izbereš opcijo *.*. Odpreš *.iso fajl. Na vprašanje pri:Foreign image settings nastaviš (če ni default) naslednje. Data mode 1, Block size 2048, Image header 0, Image trailer 0, vsi check boxi NISO obkljukani. That's it. Enjoy!

lp!

dizel ::

Aha, še mene neki zanima, če se da na Nero-tu tud image fajle s končnico *.bin na ta način zakurt.

lordgreg ::

dizel: če je to res iso file, potem ni problema. nero ima pač po privzetem naštelane iso fajle kot nrg (njihova zadeva), samo spremeni lepo ko odpiraš fajl da ne bo *.nrg ampak *.*, potem poišči file.. zadeva rešena

frudi ::

dizel, baje da zna nero tud .bin fajle zapečt. tak sem slišal, ampak sam še nisem sprobal, ker .bin fajle pečem s cdrwin.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako posneti BIN & CUE datotek ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
274559 (3865) shemenko
»

ISO datoteka

Oddelek: Programska oprema
71416 (1314) darkolord
»

Image če imaš na voljo samo *.BIN datoteko, brez *.cue

Oddelek: Programska oprema
252106 (1939) Venturer
»

.iso - s katerim programom

Oddelek: Pomoč in nasveti
71001 (906) Ribicija
»

x.bin -> x.neki uporabneha :)

Oddelek: Programska oprema
61201 (1086) frudi

Več podobnih tem