» »

Družinski zakonik in referendum [ex: Homoseksualne poroke]

Družinski zakonik in referendum [ex: Homoseksualne poroke]

Temo vidijo: vsi
««
96 / 99
»»

mtosev ::

pred časom sn gledal eno oddajo na cnnu in so ženske same rekle da so si same krive, ker se sploh ne odločajo za nekatere karierne poti, kak si same ne upajo sploh boriti za CEO podjetja in podobno. in to so govorile ženske same katere so na visokih položajih v mednarodnih podjetjih in tudi same so rekle, da so si največ krat same ženske krive, da niso na top položajih in da ni problemov druge
oddaja je bla leading women
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Pithlit ::

Mipe je izjavil:

Zakaj naj bi bili enaki?

Enakost != enakopravnost.

mtosev: Poznam kar nekaj gej (pa lezbičnih) homofobov. Tako kot poznam kar nekaj mizogin(ij?) med ženskami. Pa ginofobi in androfobi tudi niso ravno redki čez cel spekter spolov.

Poznam pa ogromno žensk ki v svojem poklicu niso srečne izključno zato ker jim kolegi mečejo polena pod noge (razlog zakaj sem jaz zapustila IT, razlog zakaj sem jaz že v prvem letniku izgubila vse 3 sošolke...).

Ampak, truth be told, tudi nekateri moški se srečujejo z enakim (obratnim) problemom v nekaterih tradicionalno ženskih poklicih. Kar tudi ni prav. Je pa tega precej manj.

PaX_MaN je izjavil:

stanje pa vemo kakšno je.

Tako da Mipe zaradi tega tenko piska ker se mu krčijo pravice?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

jype ::

Vajenc> Govorili smo o vodstveni funkciji.

Ja, Miha Lobnik, na primer.

Lezbijke in feministke mu nič ne težijo, ker očitno razume njihova stališča in jih, čeprav se z njimi ne strinja vedno, spoštuje.

gendale ::

kdaj je kšna stvar škodljiva

takrat k maš posledice zarad nje

kako je lahko istospolnost škodljiva

ene par stvari tko

- izpostavljenost boleznim
- razvratni promiskuitetni način življenja - fukajo zarad veselja ne pa zato k bi moral

mogoče obstaja še kšn pomislk sam to je to

pol pa še ena bolj pomembna polemika


ali obstajajo ljudje, ki so bolj izpostavljeni ideji homoseksualnosti


js mislm da obstajajo



to so pomoje ljudje, ki se ubistvu h homoseksualnosti zatečejo

ker jim je bila odvzeta pravica do vpozstavitve zdravega odnosa do nasprotnega spola (zlorabljajočkre oče ali mati)
zarad česar so si bolj domači v istem spolu


in gre ubistvu za zelo šibke in dovzetne osebnosti


ki se pustijo NAGOVOROTI


ane lih po val202 je bla ena lezbika


k je povedala kako je odkrila lezbičnost


da je pršla v lift


in tam je stala starejša gospa


zrihtana (miša molk)


in jo je gledala globoko v oči


in ji rekla


lepših oči še nism videla


in takrat ji je kliknilo



čeprav fak ane


ta stara baba jo je sam zapeljala


ane vidla je priložnost


šibko nesamozavestno dekle

in ji je pihnla na dušo


in odpeljala v posteljo


AMPAK A SI ZARAD TEGA HOMO!??!?!?



ker postavlja se vprašanje, kako je homoseksualnost možna


za biseksualnost ne rečem

ampak koko je človk loh homo




pa ne mislm zdj kle nč slabga sam zanima me
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

mtosev> pred časom sn gledal eno oddajo na cnnu in so ženske same rekle da so si same krive

Da jih moški sem in tja posilijo? Vemo, ja.

Je kar grozno pogledat, kakšen kakec verska vzgoja naredi iz človeškega uma in morale.

gendale> ampak koko je človk loh homo

Homo @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

mtosev ::

jype ne rabiš se truditi z replye, ker si na moji ignore list
..

zanimivo kak lahko ženske gredo v pokoj prej kot moški. zakaj rabijo oški delati 2leti več kot ženske?

not fair if u ask me
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

PaX_MaN ::

Pithlit je izjavil:

PaX_MaN je izjavil:

stanje pa vemo kakšno je.

Tako da Mipe zaradi tega tenko piska ker se mu krčijo pravice?

Natanko tako.

jype ::

mtosev> jype ne rabiš se truditi z replye, ker si na moji ignore list

OK, sine.

mtosev> zanimivo kak lahko ženske gredo v pokoj prej kot moški. zakaj rabijo oški delati 2leti več kot ženske?

Kdaj si nazadnje rodil?

Mipe ::

A mi moški pa ne dobivamo polen pod noge? Svašta. Lej, vsi dobivamo polena pod noge, le eni znamo opraviti s tem (preskočimo jih ali kako drugače ukrepamo). Zakaj bi se morali omejevati zaradi jokic, ki se ne znajdejo?

Vsi imamo enake možnosti. V osnovni in srednji šoli je veliko odličnjakov in več odličnjakinj. Koliko žensk se odloči za ekonomijo, medicino, družbene in šolstvo? Koliko se jih odloči za dejansko deficirane poklice? Potem pa se jokajo, da zaradi šovinistov ne dobijo služb. Svašta.

Tudi v gospodarstvu imamo enake možnosti. Vsak moški in ženska lahko odpreta vsak svoje podjetje in postaneta direktor/direktorica. Dejansko je veliko uspešnih podjetnic. Poglej samo Petro Škarja. Se je ona jokala, češ kako ji mečejo polena pod noge? Seveda ne. Znašla se je po svoje in uspela. Ne potrebuje nobenega feminizma, da bi ji pihal na dušo.

V prvi vrsti si človek, Pithlit. Obnašaj se temu primerno in nehaj histerično iskat teorijo zarote v vsaki težavi. Deluješ mi kot globalna80.

TL;DR: Deal with it. (obvezna sončna očala)

Vajenc ::

Pithlit je izjavil:


Ampak, truth be told, tudi nekateri moški se srečujejo z enakim (obratnim) problemom v nekaterih tradicionalno ženskih poklicih. Kar tudi ni prav. Je pa tega precej manj.

No, to je že bolj odkrito. Vprašanje le, če se splača kakšne pozitivne diskriminacije uvajat samo za to, da bo enako moških pedikerjev in žensk varilk kot pri nasprotnem spolu.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

gendale ::

pomislite, kaj je boljšega kot da te privlači en orenk tip? zakaj bi nas tipe privlačile male tečne kurbice? moške morajo privlačiti drugi moški. v stari grčiji je bil glavni odnos med moškimi ženske pa so imeli samo zaaradi otrok. to bi moral biti tudi ideal sodobne družbe
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

para! ::

Ej tole s cerkvami pa njihovim zanemarjanjem žensk je vsekakor vredno obsojanja, ampak a ni včasih veljal, da če so nekje taki idioti, da tako ali tako nočeš bit med njimi in se posledično ne sekiraš za to kaj si idioti mislijo?

Ker se ne sekiraš ti, ti je vseeno in ker nočeš bit med njimi, se tudi njim ni treba sekirat in vsi ste srečni. Kje nastopi problem?
Death before dishonor!

Massacra ::

Če idioti svoje misli samo misljo, potem s tem nimam nobenih problemov. Če pa se s svojimi mislimi aktivno vključujejo v družbo in posledično kratijo človekove osnovne pravice, potem pa lahko, v skrajni konsekvenci, vzamem tudi puško v roke in stopim v bran tem pravicam!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Pithlit ::

gendale je izjavil:

- izpostavljenost boleznim

Nič bolj kot ti.

gendale je izjavil:

- razvratni promiskuitetni način življenja - fukajo zarad veselja ne pa zato k bi moral

Aha. Ti pa ne seksaš zaradi veselja ane? Čisto vsakič ko ga namočiš tudi fasaš posledice čez cca 9 mesecev, ane?

Mipe je izjavil:

A mi moški pa ne dobivamo polen pod noge?

Saj si prebral moj post? Nisi? Vajenc ga je...

Mipe je izjavil:

Ne potrebuje nobenega feminizma, da bi ji pihal na dušo.

Brez feminizma bi bila ona lepo doma za šporgetov v krinolini. In sanjala o volilni pravici.

Vajenc je izjavil:

Vprašanje le, če se splača kakšne pozitivne diskriminacije uvajat samo za to, da bo enako moških pedikerjev in žensk varilk kot pri nasprotnem spolu.

Ne, se ne splača. Ampak tega, razen nekih evro bleferjev (kot je una poslanka ki zahteva neke ženske kvote med menedžerji - ki sem jo jaz povsem javno na tem forumu tudi obsodila da govori in počne neumnosti), tega v resnici nihče noče. Kar mi hočemo je enakopravnost ne enakost.

mtosev je izjavil:

zanimivo kak lahko ženske gredo v pokoj prej kot moški. zakaj rabijo oški delati 2leti več kot ženske?

not fair if u ask me

Res ni fer. Zato pa je bil zakon popravljen. Še kak ugovor? Aja, nam še ostanejo bonusi. Par mesecev prej za vsakega otroka. Oh, pardon... jim ostanejo... jaz sem pa na istem kot ti ker se je slučajno tako zgodilo da ne morem roditi.
Life is as complicated as we make it...

mtosev ::

sn zgooglal women inequality in tole je podatek z Slo
http://www.oecdbetterlifeindex.org/coun...
Jobs
Job security

Gender Inequality
1.3
men
women
Rank:
30 / 31
Long-term unemployment rate
Gender Inequality
1.0
men
women
Rank:
4 / 34

Employment rate
Gender Inequality
1.1
men
women
Rank:
8 / 36
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

celada ::

jype je izjavil:

mtosev> zanimivo kak lahko ženske gredo v pokoj prej kot moški. zakaj rabijo oški delati 2leti več kot ženske?

Kdaj si nazadnje rodil?



No ja na to temo, ženske imajo porodniški dopust, ki traja leto dni? Sedaj če so za to strokovni argumenti zakaj šur naj ostane če jih pa ni pa naj se spremeni.

oemdzi ::

mtosev> zanimivo kak lahko ženske gredo v pokoj prej kot moški. zakaj rabijo oški delati 2leti več kot ženske?


Očitno jim podjetja štejejo v delovno dobo tudi čas pred in po službi, ki ga zabijejo na službenem parkirišču :))
Vglavnem če kaj, bi kvečjemu morale delati kakšno leto več kot moški ( imajo porodniški in hkrati živijo dlje), ampak najbolj pošteno bi bilo da je za oba spola enako in pika. Aja pa izgovori, da ženske rodijo pa doma delajo več kot moški je bedarija prve klase. Ni ji treba ne rodit niti ne delat, lahko se po šihtu direkt na kavć zakotali in odpre piksno pive in se s xbox kontrolerju čoha po riti če ji paše...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

[D]emon ::

Takega kupa misoginije na enem mestu pa ze dolgo ne. Go back to /b/
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Mipe ::

[D]emon je izjavil:

Takega kupa misoginije na enem mestu pa ze dolgo ne. Go back to /b/

Če veš zanj, potem očitno tudi sam spadaš vanj. Ajde.

[D]emon ::

Mipe je izjavil:

Če veš zanj, potem očitno tudi sam spadaš vanj.


Tudi za par dilerjev vem, kje in komu prodajajo travo, pa ne pomeni da sem eden od njih.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Aston_11 ::

Odjemalec torej in soodgovoren za stanje na trgu trave. Košnja bo kmalu!

reeves ::

Res ni fer. Zato pa je bil zakon popravljen. Še kak ugovor? Aja, nam še ostanejo bonusi. Par mesecev prej za vsakega otroka. Oh, pardon... jim ostanejo... jaz sem pa na istem kot ti ker se je slučajno tako zgodilo da ne morem roditi.

Sorry to hear that:(

jype ::

celada> Sedaj če so za to strokovni argumenti zakaj

Porodniški dopust ni od ženske, ampak od otroka.

celada ::

jype je izjavil:

celada> Sedaj če so za to strokovni argumenti zakaj

Porodniški dopust ni od ženske, ampak od otroka.


Torej jih ni ali kako?

jype ::

celada> Torej jih ni ali kako?

Seveda so - otroci, katerih starši si ne morejo privoščiti časa, da bi skrbeli zanje (glej npr. države tretjega sveta kot so ZDA ali Zimbabve) imajo znatno višji delež motenj v telesnem in duševnem razvoju.

celada ::

Fair enough. (čeprav za to se lahko najame tudi ustrezno izobraženo negovalko, če že hočemo biti pedantni)

Pithlit ::

oemdzi je izjavil:

Ni ji treba ne rodit

Boš ti namesto nje, ane?
Life is as complicated as we make it...

jype ::

celada> čeprav za to se lahko najame tudi ustrezno izobraženo negovalko, če že hočemo biti pedantni

Absolutno, ampak potem tudi ni razloga, da ne bi negovalka tudi rodila.

oemdzi ::

Pithlit je izjavil:

oemdzi je izjavil:

Ni ji treba ne rodit

Boš ti namesto nje, ane?

Ja kdo jo sili ? Jaz je ne... Nekateri pa to predstavljate kot neizbežno dejstvo, kot je eno izmed njih recimo tudi zagotova smrt.

Isto kot Jureta noben ne sili vozit kolo, samo da on ne zahteva nekaj let krajšo delovno dobo, ker je pač tolk časa zabil na kolesu ...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

jype ::

oemdzi> samo da on ne zahteva nekaj let krajšo delovno dobo

Saj ženske ne zahtevajo krajše delovne dobe.

oemdzi ::

Jim ni treba, ker jo imajo ;)
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Pithlit ::

oemdzi je izjavil:

Nekateri pa to predstavljate kot neizbežno dejstvo

Ja ne vem no. Dejstvo je da ženski spol rojeva. Dejstvo je da moški spol ne rojeva. Za tiste vmes pa še ni dorečeno... eni ja, drugi ne... pa to nima veze.

oemdzi je izjavil:

Jim ni treba, ker jo imajo ;)

Jaz ne. Pa kar nekaj žensk starejših od mene tudi ne. In čisto nobena mlajša. Nehajte se šlepat na to... ste smešni.

Beri... če še ne štekaš beri ponovno. Rinse and repeat.
Če bi pa rad kakšen bonus (tko kot ženske ki so in bodo rodile) pejd pa v vojsko. Jaz sem šla.
Life is as complicated as we make it...

oemdzi ::

Če bi pa rad kakšen bonus (tko kot ženske ki so in bodo rodile) pejd pa v vojsko. Jaz sem šla.


Si povedala vse... Če bi rad... Kaj če bi rad ? Isto kot, da rečem, če bi gejvski pari radi pravice enake mešanim naj postanejo straight ...

Si bila v vojski no in to gre lahko vsaka ženska v vojsko in iz tega naslova dobi bonus, medtem ko moški za bonus iz naslova poroda nima šans in mu presotane SAMO vojska. Jaz pa vem da v vojsko nebi šel nikoli, celo raje dezertiram obvezni rok, ker se mi naravnost gabijo in vse kar je povezano z njimi ... Ti še vedno ne vidiš nobenega problema ?
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Pithlit ::

Moški pa za porod naredite kaj? Prodate dušo? Ne se hecat no... frdamane zlate ribice.

oemdzi je izjavil:

Si povedala vse... Če bi rad... Kaj če bi rad ? Isto kot, da rečem, če bi gejvski pari radi pravice enake mešanim naj postanejo straight ...

Tko kot "saj ji ni treba rodit" ane?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

oemdzi ::

Moški pa za porod naredite kaj? Prodate dušo? Ne se hecat no... frdamane zlate ribice.


Jah nekateri skorajda res :)) Sicer pa kaj hočeš rečt da tistih 9 mescev in en porod je vse kar otrok rabi(pa še tam mora moški za njo skrbeti in jo prenašat) ?!? Potem je tukaj še fotr po porodu, če noče bit pa plačuje in to samo zato da ima ženska bonus on pa nič ? Če se tebi zdi to popolnoma pošteno potem pa res nimaš tudi nič za jokat o vaših LGBT pravicah... Pa ravno ironija je, ker ti o rojstvu otroka govoriš skoraj kot o čudežu in tako pomembni stvari, da se zaradi nje lahko kar delovna doba odbija po drugi strani pa ravno vi LGBT nimate možnosti imeti svojega otroka, a pravice bi pa iste kot mešani pari. Saj ne da je s tem kaj narobe, ampak tko malo za v razmislek... Ker meni deluješ totalno feministično naravnana.


oemdzi je danes ob 15:19:45 izjavil:
Si povedala vse... Če bi rad... Kaj če bi rad ? Isto kot, da rečem, če bi gejvski pari radi pravice enake mešanim naj postanejo straight ...

Tko kot "saj ji ni treba rodit" ane?


Ne razumem povezave med tvojo izjavo in tistem kar si citirala od mene. Hočeš rečt, da mi ni treba v vojsko ? Ja imaš prav, ampak medtem ko ženska za olajšave izbira med bom :
a) rodila, b) šla v vojsko , moški izbira med: a) šel v vojsko b) šel v vojsko
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Pithlit ::

oemdzi je izjavil:

Sicer pa kaj hočeš rečt da tistih 9 mescev in en porod je vse kar otrok rabi(pa še tam mora moški za njo skrbeti in jo prenašat) ?!?

Kar koplji si mizoginistično luknjo, ja.

oemdzi je izjavil:

Potem je tukaj še fotr po porodu

Aha, ker matere pa ni.

oemdzi je izjavil:

če noče bit pa plačuje

Če noče sprejeti odgovornosti očetovstva pa naj plačuje, ja.

oemdzi je izjavil:

Pa ravno ironija je, ker ti o rojstvu otroka govoriš skoraj kot o čudežu in tako pomembni stvari, da se zaradi nje lahko kar delovna doba odbija po drugi strani pa ravno vi LGBT nimate možnosti imeti svojega otroka, a pravice bi pa iste kot mešani pari. Saj ne da je s tem kaj narobe, ampak tko malo za v razmislek...

Ja a ni logično da bi blo fajn spoštovat ustavo pa zagotavljat enakopravnost? Sej LGBT skupnost ne zahteva predčasnega upokojevanja zato ket to _možnost_ (nekatere) ženske imajo.

oemdzi je izjavil:

Ker meni deluješ totalno feministično naravnana.

Ja, tebi in vsem ostalim mizoginom ki pojma nimajo kaj feminizem sploh je.

Če ti pa še vedno ni jasno... jaz in ti sva čisto na istem kar se upokojevanja tiče. Ti in tvoja (potencialna) partnerka ter (potencialni) otrok pa imate več pravic kot jih imamo mi trije. Če se tebi to zdi fer...

oemdzi je izjavil:

Ne razumem

Ja. Nam je jasno da ne razumeš.

oemdzi je izjavil:

Ja imaš prav, ampak medtem ko ženska za olajšave izbira med bom :
a) rodila, b) šla v vojsko , moški izbira med: a) šel v vojsko b) šel v vojsko

A jaz imam kakšno drugo izbiro? Ne? Oki doki... STFU. Fer?
Life is as complicated as we make it...

oemdzi ::

Lol kaj je smisel tvojega pisanja ?

recimo kaj je smisel sledečega ?
oemdzi je danes ob 15:30:02 izjavil:
Potem je tukaj še fotr po porodu

Aha, ker matere pa ni.


Ker matere ni ? Ja seveda je, ampak bolj pomembno dejstvo je da je tukaj TUDI oče, bonus pa kasira samo mati. Torej še 1x zakaj si to citirala ? Ti debatiraš ali ti je važno, da samo nazaj zabijaš, pa četudi vmes take pokaš ? Torej kaj je smisel tega citata in "aha,ker matere pa ni" ?

oemdzi je danes ob 15:30:02 izjavil:
Ne razumem

Ja. Nam je jasno da ne razumeš.


Tipično otroško izvzeto iz konteksta, še dobro da mi nisi posamezne besede ali celo črke ven rezala in sestavljala stavke po tvojem okusu:))

oemdzi je danes ob 15:30:02 izjavil:
Ja imaš prav, ampak medtem ko ženska za olajšave izbira med bom :
a) rodila, b) šla v vojsko , moški izbira med: a) šel v vojsko b) šel v vojsko

A jaz imam kakšno drugo izbiro? Ne? Oki doki... STFU. Fer?


Če tebe ne moti ok, ne pa zato posploševat da je fer... Ker če enga črnca ne moti da ne more dobiti službe, pa je bolj kvalificiran kot nek belc to še ne pomeni, da je zadeva fer.


oemdzi je danes ob 15:30:02 izjavil:
če noče bit pa plačuje

Če noče sprejeti odgovornosti očetovstva pa naj plačuje, ja.


Sem kaj drugega napisal ? Je popolnoma okej zadeva, da plačuje. Še1x ne razumem namena večine tvojih citato, sploh ta zadnji je naravnost ... nepotreben ?
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

jype ::

oemdzi> bolj pomembno dejstvo je da je tukaj TUDI oče, bonus pa kasira samo mati.

Tukaj so tudi naključni mimoidoči, bonus pa kasira samo mati.

Čudaško, ane?

oemdzi ::

Definitivno v skoraj vseh pogledih
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Pithlit ::

OK. Še enkrat... za vse podobno počasne (ampak pol bo pa dovolj).

oemdzi je izjavil:

Torej kaj je smisel tega citata in "aha,ker matere pa ni" ?

Ti se pritožuješ da moški ne dobijo bonusa četudi so po porodu... očetje. Kot da mater ni. Razumeš sedaj?

Jeb ane, ker smo si biološko tako različni da matere, polege tega da so matere, tudi rojevajo. Z vsemi posledicami... za katere pa ti, in tebi podobni, še slišati nočete. Če pa že slišite zanje so pa, seveda, nepomembne v stilu "deal with it".

oemdzi je izjavil:

Če tebe ne moti ok, ne pa zato posploševat da je fer... Ker če enga črnca ne moti da ne more dobiti službe, pa je bolj kvalificiran kot nek belc to še ne pomeni, da je zadeva fer.

Jaz posplošujem? Zakaj že? Zato ker sem ženska pa vseeno nimam tistega bonusa ki gre tebi tako zelo v nos? Aja, točno... sem edina, ane? Ti šment.

Sam za razliko od tebe vem kaj porod, ter vse s tem povezano, pomeni za mater. In me prav nič ne moti tistih ušivih 8 mesecev ki jih ženska s tem 'prišpara'.

oemdzi je izjavil:

Je popolnoma okej zadeva, da plačuje.

Potem se pač ne pritožuj da mora foter, ki noče bit foter (in se temu na 'ajnfoh' izogne), plačat za ta privilegij.

Pa, mimogrede, noben ti ne brani zanositi in roditi. In tako 'pokasirat' tistih 8 mesecev.
Life is as complicated as we make it...

oemdzi ::

Lol ti si v nekem svojem svetu s svojo resnico, ki se ukrivlja tako kot se tebi zahoče. Pogovor s tabo je pa boj z mlini na veter, ker v vsakem citatu se samo še oddaljuješ od bistva (recimo spet tvoj zadnji citat, katerega vsebino citiraš še drugič, pa sploh nevem zakaj)...

Nekako v stilu -->
Pithlit :: danes, 16:59:12

ta citat je vsebinsko glede na temo oz. moj "problem" tako polen kot ta tvoj zadnji o očetih in preživnini. Sploh ne vem kaj se obešeš na tisto, bistvo pa ignoriraš ali pa ukivljaš po svoje.

Pa, mimogrede, noben ti ne brani zanositi in roditi. In tako 'pokasirat' tistih 8 mesecev.

Pa tebi tudi nihče ne brani biti straight in imeti vse pravice, ki jih mešani pari imajo kajneda ? Dohhh...

Drugače pa moški imajo z otrokom isto dela, kot ženske če odmislimo nosečnost in porod. Če pa je to tak big deal, pa naj vsem, ki so imeli težje operacija podelijo popolnoma enak oziroma še bolj ugoden bonus... Najlažje je ženski biti biti pametena, kako hudo težko je otroka rodit, ker itak ve da moški nima možnosti izvedet (pa ne mi lepit tiste simulatorje). Sploh kake nore bolečine morejo prenašat, pa dej no 80% žensk je takih jokic, da jim je že težko verjeti, ko govorijo o kaki bolečini...

Sicer pa je debata glupa, ker iz muhe že delamo slona. No jaz nimam probleme z egotom pa sem zaključil (če ti bo kaj pomagalo, potem ni zakaj, rad ustrežem)
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

jype ::

oemdzi> Drugače pa moški imajo z otrokom isto dela, kot ženske če odmislimo nosečnost in porod.

Zato tudi lahko uveljavljajo vse enake pravice kot ženske.

Pithlit ::

oemdzi je izjavil:

Pa tebi tudi nihče ne brani biti straight in imeti vse pravice, ki jih mešani pari imajo kajneda ? Dohhh...

Točno tako.

Ampak to je bil tvoj originalni argument, ne moj. Lepo ko prideš žejen čez vodo?
Life is as complicated as we make it...

jype ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

jype ::

Končno se končuje ta bedasta era smešnih omejitev: http://www.bbc.co.uk/news/world-africa-...

Vajenc ::

jype je izjavil:

Končno se končuje ta bedasta era smešnih omejitev: http://www.bbc.co.uk/news/world-africa-...

Bedasti ste tisti, ki se vam zdi, da ima tak odnos kakšno prihodnost v naši družbi. Ženske so lahko trajno zadovoljne v poligamiji le v družbah, kjer imajo po defoltu slabši status od moških (razni mormoni, muslimani, plemena...). Moški pa srečo najdejo v paliandriji le v primerih, ko resnično ni druge izbire (eskimi in podobni, kjer daleč naokoli ni druge izbire kot tiste, ki je pri roki). Tole kar si ti zvohal, je samoreklama ali pa demo igra, ki lahko traja le do konca prvega levela. Ker ljudje od dolgčasa in predrznosti pogosto zblaznijo, je potrebno takšne reči kar zakonsko prepovedat.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

jype ::

Vajenc> Bedasti ste tisti, ki se vam zdi

Ne projiciraj. Nobody cares. Pomembno je le, da se nihče ne vsaja.

Vajenc> Ženske so lahko trajno zadovoljne

Ne seri.

Vajenc> Ker ljudje od dolgčasa in predrznosti pogosto zblaznijo, je potrebno takšne reči kar zakonsko prepovedat.

Mhm, isto kot je treba zakonsko prepovedat alkohol, ker se ljudje včasih napijejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vajenc ::

Pomembno je le, da se nihče ne vsaja.

Do kam pa gre to nevsajanje? Do drugih zakonsko (še) prepovedanih seksualnih fetišev ali kar do totalne anarhije?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

para! ::

Če se vsi strinjajo, no. Hočjo bit v troje.
Death before dishonor!

Vajenc ::

jype je izjavil:


Vajenc> Ker ljudje od dolgčasa in predrznosti pogosto zblaznijo, je potrebno takšne reči kar zakonsko prepovedat.

Mhm, isto kot je treba zakonsko prepovedat alkohol, ker se ljudje včasih napijejo.

Bi bilo za razmislit, ampak ponavadi si želimo, zaradi povsem drugih razlogov (gospodarstvo in kriminal), prej legalizacije kot prepovedi droge. Določeno zakonsko prepoved alkohola poznamo pri nas že sedaj (Kebrov zakon, alkohol v prometu...)

jype je izjavil:


Vajenc> Ženske so lahko trajno zadovoljne

Ne seri.

Če nisi slučajno prebral "zadovoljene" mi prosim najdi en srečen primerek, ki ne izhaja iz prepričanj, da je ženska manj vredna.

para! je izjavil:

Če se vsi strinjajo, no. Hočjo bit v troje.

Velika večina ljudi jim tega ne branimo.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()
««
96 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Sovražni govor" oziroma cenzura (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27315400 (6223) riba43

Več podobnih tem