» »

FC Barcelona VS. Real Madrid

FC Barcelona VS. Real Madrid

[Michael] ::

Danes bo spet!
Ve mogoče kdo kje bi se dalo to pogledat preko interneta?
Sem gledal na šport tv, sport klub, eusport, eusport2, š1 nikjer nič.

webstar ::

Tilen ::

Športklub+ ob 22:00.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

[Michael] ::

webstar je izjavil:

MyP2P

Hvala obema.
sportkluba+ programa nimamo.
Ampak a se bo dalo gledat, mislim, si že kdaj gledal kaj?
Ker jaz sem probal pa mi pokaze na katerih straneh si lahko ogledaš dogodek ampak, če bi gledal preko bet365, moram prej stavit, ena stran je samo za države beneluxa itd.
Upam, da bo no, će no bom šel slabe volje spat :)

webstar ::

Poglej si še Veetle.com

amigo_no1 ::

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

gruntfürmich ::

myp2p je osrednja in najglavnejša stran za gledanje športa. priporočam namestitev sopcasta, trenutno zame najboljši program (mislim da je celo p2p in da zato dosega visoke bitraže in kvaliteto). namestiš lahko tudi veetle, se kar dosti najde na njem pa morda se bo še streamtorrent prijel.

atdhe pa je za v skrajni sili:D

btw, upam da real zmaga:P
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Šele sedaj opazil, da je Športklub+ hrvaški program. :8)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Alexius Heristalski ::

To je tvoj operater nekaj zafrknil in nastavil na srbski avdio, saj so vsi Sportklubi lokalizirani.

Sicer je pa prenos tudi na Sport1 (bivši DSF), seveda z nemškim komentarjem.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

[Michael] ::

Alexius Heristalski je izjavil:


Sicer je pa prenos tudi na Sport1 (bivši DSF), seveda z nemškim komentarjem.


Ne bo držalo, vsaj po našem sporedu ne, 22:00 - 22:30 so novice potem pa bundest liga.

Hvala fantja, neki od tega bo zihr "prjel" :)

GOOOOOOOOOOOOOO Barca!

Tilen ::

Sedaj je pa prenos v slovenščini. Weird.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

[Michael] ::

Alexius Heristalski je izjavil:


Sicer je pa prenos tudi na Sport1 (bivši DSF), seveda z nemškim komentarjem.

Vzamem nazaj, imaš prav!
Na siolovem sporedu pa piše bundest liga ;(

Tilen ::

A so pri meni kakšne težave ali kaj se to dogaja. Pri prenosu na Športklubu (Telemach) se je zgodilo, da je komentator že rekel "gol" med tem ko žoga na ekranu še ni bila v mreži. 8-O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

TekO ::

Ne ne, nisi edini. Se kar redno dogaja da zvok prehiteva sliko.. pa ne samo na sport klubu. Šalabajzerji nesposobni. Sem že iskal kakšen pameten prenos prek interneta pa nisem našel :/
Ideas are bulletproof.

nuclear ::

Barcelona ima skill. V nogometnem znanju in simulantskem znanju. Ampak dobro.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Alexius Heristalski ::

TekO je izjavil:

Ne ne, nisi edini. Se kar redno dogaja da zvok prehiteva sliko.. pa ne samo na sport klubu. Šalabajzerji nesposobni. Sem že iskal kakšen pameten prenos prek interneta pa nisem našel :/

Na Sport1 zvok ni prehiteval, škoda, da nisi preklopil tja.

nuclear je izjavil:

Barcelona ima skill. V nogometnem znanju in simulantskem znanju. Ampak dobro.

Jaz bi tudi simuliral, če bi me kar naprej svinjsko klestili po nogah. Pa Mourinho je spet dokazal, da je gnoj od človeka.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Mehmed ::

Eni simulirajo, drugi so prevec brutalni.
Oboje je narobe, ampak samo eno od tega ima hujse posledice ane.

Nekako ima vec smisla se metat po tleh pa znizat prag kot cakat, da te konkretno zlomijo pa da jih potem izlocijo.

genesiss ::

Izgleda, da je Real s prihodom Murinha iz teh elKlasikov ustvaril neko umazano bojišče, ki iz igralcev potegne vse najslabše. Žal.

igor0203 ::

Res je, zdi se mi da močno pretiravajo z grobo igro. Bolj zgleda bojišče kot pa nogometno igrišče, nažalost. Sploh Pepe, njemu bi prepovedal vstop na igrišče. Verjetno mu manjka par koleščkov v glavi.
Namesto da bi uigravali ekipo in z lepo igro premagali Barco, potem delajo take. Vsako tekmo samo čakam, kdaj bo kakšna poškodba, na srečo je še ni bilo. Čudi me kako Messi prenese vse te udarce, ker po njemu še najbolj tolčejo z vseh strani.
Pri Real-u mi je najbolj žal Casillas-a, pomoje je edini, ki igra s srcem za klub.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

martincek1 ::

Ne vem kako lahko vodilni pri Realu trpijo Mourinha, po njegovi zaslugi se večini ljubiteljev nogometa ta klub gnusi. (tistim ki niso pristaši španskih velikanov, seveda)

genesiss ::

lol :)) v oko ga je pikno. 00:10 pa troll face :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

GammeR ::

Sem navijač Barce že dalj časa, ampak ne glede na to, tega Mourinha je treba ustavit, oz. celoten real je treba kaznovat.
Vedno na el clasicu realovi igralci simulirajo prekrške, spotikajo barcine igralce brez žoge, se tepejo, igrajo nefer igro, se obnašajo hujše kot ne vem kdo, zato pa na vsakem el clasicu dobijo najmanj en rdeč karton. Že neštetokrat je Barca dokazala da je za real nepremagljiva, ne vem zakaj se real sploh še trudi prihajat na Camp Nou :)

RockyS ::

GammerR potem pa ti povem iz stališča nevtralnega gledalca da Barca ni nič kaj drugačna, govorim o igralcih in simuliranju prekrškov.
In kaj zdaj če dobijo rdeč karton? Igrajo NOGOmet, kontaktno igro, ne pa golf! To velja za vse ekipe, ne samo ti dve.

Pa si slišal zadnjič vrednost obeh prvih enajsteric? Te ni sram oz. se ti ne gabi da navijaš za take klube?
Močno si želim da vsi taki klubi propadejo!

genesiss ::

Zakaj bi ga bilo sram? Xavi, Iniesta, Messi, Valdes, Pique, Busquets, Pedro... doma vzgojeni. Če imajo takšno vrednost jo pač imajo, zakaj bi se ti to gabilo?

igor0203 ::

Medtem ko je pri Realu samo Casillas doma vzgojen. :D Kot navijač Barce priznam, da je malenkost bolj zaščitena s strani sodnikov, ampak vsaj igrajo nogomet, Realovci se lahko komot preselijo v UFC(Ultimate Fighting Championship).

edit:

La Masia products in recent years

Season 2010/11: Valdés, Piqué, Puyol, Xavi, Iniesta, Bojan, Messi, Jeffren, Busquets and Pedro.
Season 2009/10: Valdés, Piqué, Puyol, Xavi, Iniesta, Messi, Bojan, Busquets and Pedro.
Season 2008/09: Valdés, Piqué, Puyol, Xavi, Iniesta, Messi, Bojan, Busquets and Jorquera.
Season 2007/08: Valdés, Puyol, Xavi, Iniesta, Giovanni, Messi, Oleguer, Bojan and Jorquera.
Season 2006/07: Valdés, Motta, Puyol, Xavi, Messi, Oleguer, Iniesta and Jorquera.
Season 2005/06: Valdés, Motta, Puyol, Xavi, Gabri, Oleguer, Iniesta and Jorquera.
Season 2004/05: Valdés, Motta, Puyol, Xavi, Gerard, Oleguer, Iniesta and Jorquera.
Season 2003/04: Valdés, Puyol, Xavi, Gerard, Gabri, Luis Garcia, Motta and Jorquera.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

RockyS ::

Zadnje upanje je še finančni fair play, ampak upam da nebo vse to samo na papirju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

gruntfürmich ::

in kaj je pravzaprav narobe z modernim fuzbalom?
večina jih gleda verjetno iz stališča ker so sami nesposobni da bi našli vlagatelje za svoje bedne lige, a vendarle bi radi del pogače, imho.
ti pa gledaš iz stališča primitivnega janeza, ki je na vse fovš.

ne me narobe razumet, klubi se ne bi smeli zadolževati; če ni denarja ne bi smeli na puf kupovati. tako se samo lahko sesujejo klubi in vse povezano z njimi. pa še velik del lige po vrhu.
vendar če ima folk denar in ga želi zapravljat, ga pa naj. narobe je če imajo šejki veliko denarja, še bolj narobe pa je če ga želijo razmetavat za brezvezne igralce... meni to ne gre v glavo. ravno mali klubi bi lahko videli v tem priložnost za zaslužek, ne pa da se bunijo proti temu.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

GammeR ::

RockyS, a ti sploh veš kaj govoriš?..veš kakšna sramota je to, kar delajo realovi igralci na vsaki tekmi, še večja sramota pa je to, da ima real dražjo zasedbo od barcine, kljub temu pa barca vedno zmaga na el clasicu:)..
Pa rdeč karton vedno dobivajo ker igrajo nefer igro.Že res da to ni golf, ampak ni stvar v nogometu to, da delaš zahrbtne prekrške in pa drugim igralcem dobesedno "lomiš" noge. S tem real dokazuje da ker ne more premagat barce, začne z nečim kar edino lahko, in sicer dela to kar je včeraj ;)
Realovi igralci so totalno neprofesionalni in če bi blo po mojem, bi ta klub tako kaznoval, da se ne bi nikoli več delali tak neumne, še posebej tisti "trener" mourinho.
On je zame nula, kar je včeraj tudi dokazal. In ničkolikokrat je barca premagala real, in vedno mourinho najde kak izgovor in pljuva po barci. Sramota da ni večje.

RockyS ::

Kaj te govoriš ti? O kakem vlaganju v ligo? Zato mislijo štrajkat v španiji, ker Barca in Real tak lepo vlagata v ligo al kak? Ne ga lomit. Enako se vlaga v francosko in angleško ligo? Ne, vlaga se v PSG in City oz. v reklamo njihovih več ali manj letalskih in nepremičninskih družb.

Zakaj bi bil fovš? Potem takem sem fovš tudi Bavčaru,Šrotu,Hildi pa še kateremu tajkunu. Če ti tako praviš...

Pa ti veš da so vsi velikani v pufih in da brez njih ne morejo preživet? In ravno te pufe želi uefa/fifa regulirat, da klubi ne bodo zapravljali več kot zaslužijo, ampak kaj ti to pomaga če pa potem bereš o prodaji imena stadiona, kjer igra City, za 400 milijonov funtov/10 let. Upam, da bodo pisci "zakona" o finančnem fair playu takšne luknje zakrpali.
Eto gre v rusijo še letos, samo da se klub izogne tem zakonom in bodo lepo potegnili €.

Ko omenjaš priložnosti za male klube, verjetno spremljaš samo barco, ker drugače bi vedel, da s tem ko v klub pripelješ denar, se mora klub marsičemu odpovedat, recimo klubskim barvam
http://www.footballfairground.com/2011/...

Če bi se denar razporedil med vse klube v ligi oz. med vse lige bi bilo boljše, saj bi vsi klubi imeli pravo infrastrukturo in podobno, tako pa se denar samo vrača v iste žepe.
SP 2022 je v Katarju, obljubljali so klimatizirane stadione, sedaj pa so si premislili in klime nebo. Kaj če kateri igralec ali navijač umre? Bo udeležitev takih prireditev na lastno odgovornost? Seveda FIFO to gladko ne briga, glavno da se služi. Fifa je z zadnjim SP zaslužila xyz €, kaj pa se sedaj dogaja v JAR z vsemi njihovimi klubi in stadioni? Propadajo, ampak važno, da je krovna organizacija potegnila xyz denarja.

In nogomet že dolgo ni to kar je bil. Vse kar rabiš, da postaneš najboljši med najbogatejšimi je to, da postaneš bogatejši od njih in vse pokupiš potem pa se bahaš kak super duper klub imaš.

S tem real dokazuje da ker ne more premagat barce, začne z nečim kar edino lahko, in sicer dela to kar je včeraj ;)


Zakaj pa barca toliko simulira in zahteva kartone? Brez tega ne morejo zmagat?

O trenerjih nebom govoril, ker sta oba karakterja, niti me njihov način pridobivanja pozornosti ne zanima.

Se spomnim, ko je lani Mourinho zahteval, da nek igralec naredi prekršek za karton tako, da bo počival na eni tekmi, potem pa na naslednji igral. In to je bil neki škandal. Zakaj že? Pač je prekršek, je pa še zmeraj po pravilih oz. nikjer ne piše da se to ne sme dogajat. Fair play? Tega že dolgo ni, in to vemo vsi.

e res da to ni golf, ampak ni stvar v nogometu to, da delaš zahrbtne prekrške in pa drugim igralcem dobesedno "lomiš" noge. S tem real dokazuje da ker ne more premagat barce, začne z nečim kar edino lahko, in sicer dela to kar je včeraj ;)


Ni več Fair Playa, preveč je na kocki, da bi si klubi lahko privoščli poraze. Simple as that.
Recimo da bi se včeraj zlomila noga, vsi bi naslednje 3 mesece pisali kako velik udarec je to za klub ker ne more igrat bla bla... nihče pa nebi omenjal da igralec morda več nebi mogel hodit ali se gibat, ampak kako je bil klub oškodovan.
Igralci so predragi in nikoli nebodo toliko vredni kot se prodajajo.

Ker če bi taki ljudje kot si ti, upoštevali FAIR PLAY tudi kje drugje kot na zelenici (recimo v real life situacijah kar se tiče denarja) potem nebi podpirali takih klubov oz. vodstev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

koyotee ::

malo si zabluzil, realovc;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

RockyS ::

Nisem za nobenega od teh dveh, sem nepristranski glede tega.

Sedaj boš rekel, da barcini igralci ne simulirajo po nepotrebnem? To je tak kot da bi rekel da real ne igra grobo...

DarwiN ::

@Rocky: Kako se pa naj odzove barca? Ralovi igralci ustavjajo igro za vsako ceno.. Na nasprotnika štartajo z namenom "ali žoga ali pač noga" in tu mnogokrat igralec barcelone ne more nič, ali pade ob prvem kontaktu, ali pa obstane na nogah in prejme udarec in/ali izgubi žogo, če sodnik ne piska...

Barcina igra je le logičen odgovor na umazano igro reala, in to edini možen odgovor, v katerega so dejansko prisiljeni, ker edina preostala alternativa se glasi "good guys finish last"..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

gruntfürmich ::

RockyS je izjavil:

Kaj te govoriš ti? O kakem vlaganju v ligo? Zato mislijo štrajkat v španiji, ker Barca in Real tak lepo vlagata v ligo al kak? Ne ga lomit. Enako se vlaga v francosko in angleško ligo? Ne, vlaga se v PSG in City oz. v reklamo njihovih več ali manj letalskih in nepremičninskih družb.

Zakaj bi bil fovš? Potem takem sem fovš tudi Bavčaru,Šrotu,Hildi pa še kateremu tajkunu. Če ti tako praviš...

Pa ti veš da so vsi velikani v pufih in da brez njih ne morejo preživet? In ravno te pufe želi uefa/fifa regulirat, da klubi ne bodo zapravljali več kot zaslužijo, ampak kaj ti to pomaga če pa potem bereš o prodaji imena stadiona, kjer igra City, za 400 milijonov funtov/10 let. Upam, da bodo pisci "zakona" o finančnem fair playu takšne luknje zakrpali.
Eto gre v rusijo še letos, samo da se klub izogne tem zakonom in bodo lepo potegnili €.

Ko omenjaš priložnosti za male klube, verjetno spremljaš samo barco, ker drugače bi vedel, da s tem ko v klub pripelješ denar, se mora klub marsičemu odpovedat, recimo klubskim barvam...


zakaj nek bogat lastnik ne bi smel SVOJEGA denarja trošit za neke glupe igralce? daj mi povej EDEN pameten razlog?
zakaj bi preko nekega brezveznega marketinga moral prikazovati prihodke in dobiček, če pa ima denar na banki in čaka na investicije? in kaj je pravzaprav 'ta pravi' prihodek?? vstopnice? sendviči prodani? dresi? in zakaj ne prodaja nekega imena stadiona??? kje je meja med 'dobrimi' prihodki in 'slabimi'... to je BEDARIJA!!!! če ima lastnik denar ga pač ima. in PIKA!
da bi pufe regulirali? mislim da malo morgen. bolj želijo sam klub zregulirat na balans prihodki = odhodki, kar pa je čista bedarija zaradi točke 1.
se pa strinjam da na koncu leta pufov ne bi smelo biti. klubski balans na +0. ne s tujim, sposojenim, nikoli vrnjenim denarjem trofeje cepat.

in ne, ne spremljam barce, spremljam serio a. ki pa je poden postala zaradi same sebe. zaradi debilnih makaronarjev, ki so skorumpirani in nesposobni. zato pa forsirajo finančni fer.play in salary cap, ker bi radi s praktično nič dela izničili vse prednosti, ki so si jih naredile tuje lige v obliki modernih štadionov, ugodnih davkov, renomeja...
in to mi ni ušeč. z nekim brezveznim pravilom, ki je v nasprotju s pametjo, se dvignit iz dreka in trud drugih v koš zmetat...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

GammeR ::

Strinjam se z Darwinom..Sem tudi prebral kaj je rekel mourinho po tekmi, in sicer:

"To, kar je osvojila Barcelona, je le mala trofeja. Nič več od tega. Zadovoljen sem z napredkom ekipe, ki je obe tekmi odigrala odlično,“ je dejal The Special One in nadaljeval v svojem provokativnem stilu, ko je zaščitil pordečelega Marcela: "Barcelona je mala ekipa, saj male ekipe s težavo delajo stvari, kot so 'skrivanje' žoge fantom ob strani. Vsi vemo, kako izgledajo prekrški mojih izbrancev na določenih delih igrišča.“

Po pravici povedano, moje osebno mnenje je da je ta človek retardiran. Barca trenutno igra najboljši nogomet na svetu, real pa se s tem nikakor ne more sprijaznit, namesto tega non stop pljuvajo in žalijo barcelono.
In če ne more zmagat, lahko dela tisto kar je včeraj in to je vse :)

nuclear ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Pa Mourinho je spet dokazal, da je gnoj od človeka.


Eh ma ni, poglej kaj je naredu Villa Mesutu, pa je Vilanova bil zraven pa nič sam žoku noter. Maš posnetke na netu poglej si jih.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

igor0203 ::

TekO ::

Bwah, tako zanimiva tekma, pa potem pokvarjena s takim grdimi potezami enih in drugih.

Real res igra grobo, ampak tudi to je nogomet. Ustavljati nasprotnika s prekrški je del igre in če le te niso preostri (štarti od zadaj, s podplati..) je tudi to eden od načinov za zaustavljanje nasprotnika (lep primer angleška liga, sploh kakšen stoke city). Problem je, ko potem te prekrški prerastejo v "umazane" udarce s komolci in prekrške tipa Pepe in Marcelo, pa tudi Khedira. To je seveda nesprejemljivo in potrebno sankcij. Samo reči da barca simulira zaradi grobe igre reala je pa tudi malo mimo. Kaj ima veze če dobi barcelonin nogometaš udarec v nogo, drži se pa za glavo, z grobo igro reala? Mascherano dober primer agresivneža v preteklosti, ki se je po tem ko je prišel v barco spremenil v simulanta. Zmagovalec v tem je pa itak pedro.

Žalostno je tudi to, da nekateri realovi nogometaši ne prenesejo poraza in izražajo te frustracije na igriščih, v kolikor bi se skoncentrirali izključno na igro verjamem da bi bili uspešnejši. Mourinho tudi zgodba zase. V kolikor ga spoštujem zaradi njegovega nogometnega znanja, se mi je karakterno totalno zameril, obnašanje na nivoju šimpanza.

GammeR, barca vedno zmaga na el clasicu? Kakšne bedarije pa ti govoriš.
El Cl%C3%A1sico @ Wikipedia
Real Madrid wins 86
FC Barcelona wins 84

Oziroma lani da ti osvežim spomin: 2x zmaga barce, 2x neodločeno, 1x zmaga reala. Vse super če favoriziraš svoj klub, samo neresnice pa tudi ni treba govorit in malo več objektivnosti ne bi škodilo.
Ideas are bulletproof.

GammeR ::

Dobro, jaz nisem štel tekme iz 1935. leta xD, ampak tekme v zadnjem času oz. odkar je ta retardirani trener (mourinho) prišel na realovo klop.
Real je ok klub, ampak njihov odnos in obnašanje pokvari vse. Ne pomnim kdaj sem nazadnje gledal el clasico da ni bilo kakšnih izgredov, kar je sramota...

Edit: Pa te prekrški reala o katerih ti govoriš so pretirani. Če si včeraj gledal tekmo, potem veš o čem govorim. Npr. Marcelo, ko je namerno udaril barcinega igralca z nogo kot da bi bili na nekem karateju ne pa na tekmi. A da o drugih realovcih in Mourinhu ne govorim...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GammeR ()

Tilen ::

Fabregas jim gre v nos. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Super Sonic ::

"Real je ok klub, ampak njihov odnos in obnašanje pokvari vse. Ne pomnim kdaj sem nazadnje gledal el clasico da ni bilo kakšnih izgredov, kar je sramota..."

To nikakor ni sramota, je pa praktično edini način, da Barcelono ustaviš. Trenutno nihče nima ekipe, ki bi se lahko zapodila z Barco v dir, ker bodo vse ekipe na svetu zgubile vsaj za dva gola.

In on ve, da je edini način, da se Barcelono uniči; provokacija, igranje na sami meji prekrška, verbalnih napadov, ipd. Spada v igro, že od nekdaj. Čiste igre v nogometu ni bilo nikoli in nikjer.

Tako da govoriti, da je to sramota ni namestu, gre enostavno za dva različna načina igranja nogometa, športa, kjer se obračajo miljarde. Pol pa kar ti je všeč. Tega prerekanja je pa toliko, da je to vedno na meji smeha (ali pa žalosti).

Še dobro da mi za ta nogomet popolnoma vseeno... ;)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

TekO ::

GammeR je izjavil:

Dobro, jaz nisem štel tekme iz 1935. leta xD, ampak tekme v zadnjem času oz. odkar je ta retardirani trener (mourinho) prišel na realovo klop.

Sem vedel da se bo nekdo ob to spotaknil, zato sem dal še rezultate prejšnje sezone, kjer se vidi da real ni izgubil vse tekme. Zgubil je v bistvu samo 2 tekmi od 5ih. Barca je lani bila nedvomno boljši tekmec, samo pretiravati pa spet ni treba:)

GammeR je izjavil:


Edit: Pa te prekrški reala o katerih ti govoriš so pretirani. Če si včeraj gledal tekmo, potem veš o čem govorim. Npr. Marcelo, ko je namerno udaril barcinega igralca z nogo kot da bi bili na nekem karateju ne pa na tekmi. A da o drugih realovcih in Mourinhu ne govorim...

Saj sem tudi sam rekel da so pretirani oziroma nesprejemljivi in da jih je potrebno sankcionirati, tako da ne vem kaj te tu moti. :)
Po drugi strani pa bi bil že skrajni čas, da se uvedejo sankcije za simuliranje. Pa ne ciljam tu samo na barco ali real, ampak na splošno. Tisti, ki ste gledali npr Newcastle:Arsenal veste o čem govorim.
Ideas are bulletproof.

gruntfürmich ::

eh. barca še zdaleč ni nepremagljiva tudi z igro. le igralce ima real zanič. pa trenerja ki ne ve ali bi napadal, ali bi se branil, ali pa provociral vse po vrsti...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

igor0203 ::

Real zna dobro igrati in so lahko celo boljši od Barce, kar so lansko leto in letos že dokazali. Ampak nažalost jih Mourinho vodi v napačno smer, namesto da bi ves čas igrali dobro, začnejo z umazano igro.

49106 ::

Sami taktični guruji, ki so ligo prvakov že osvojili.

Tilen ::





http://ow.ly/i/q7cF

Čestitke Barceloni za novo zmago v gosteh, pri Realu.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

djordjevic ::

Pepe je res en uber-gnoj. Upam, da faše kako orenk kazen za današnjo 'predstavo'. ;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

Tilen ::

Še dol je pogledal, da ja ne bi mimo stopil.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

bond007 ::

Eh ta Pepe že od prej vemo, kam spada...


... med mesarje :)

Tilen ::

Ni nobenih kazni (poleg kartonov) za takšne igralce?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Liga prvakov

Oddelek: Loža
293419 (2150) Zelnick
»

finale lige prvakov

Oddelek: Loža
262037 (1671) muzičar
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314076 (3589) monster-x
»

liga vseh lig

Oddelek: Loža
202470 (2067) MMore

Več podobnih tem