» »

finale lige prvakov

finale lige prvakov

gzibret ::

Glih gledam finale. Kdo bo zmagal. Upam da Arsenal :D Ronaldihno pa danes malce škili >:D
Vse je za neki dobr!

sid911 ::

arsenal sicer vodi ima pa igralca manj...bomo vidli...
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

7h3_1 ::

barca barca barca upam da bo barca zmagala. Sej drgač ne sprelmam preveč. Sam akcija barce v podalšku 1.ga povčasa (k so dal štango) je bla pa lepa sam škoda k ni bil gol;((

Damjan Jagar ::

Se da to kje na netu gledat? TV je predaleč in še zaseden. Sicer ne spremljam, sam bi pa oko od časa do časa vrgel...
http://jagar.si

BladE_ ::

Barca more zmagat :D
Akcija - Reakcija

BladE_ ::

Evo se reku nism je bil ze gol :D :D :D
Akcija - Reakcija

Razerzone ::

jebes barco sranje od sranja:D

BladE_ ::

Se edn hahahah pWned :D :D :D :D :D :D :D
Akcija - Reakcija

Razerzone ::

ZEGN:D

BladE_ ::

Lepa zmaga ni kej :D
Akcija - Reakcija

sid911 ::

malo mi je žal za arsenal...prej pa mi je za barco bilo žal...mah tak je to če ne navijam za nobenga od njiju.
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sid911 ()

Razerzone ::

BUUUU:D

steev ::

Barca zmagala. Sem mislu da bo Arsenal, ker se tok govori o tej Barci: Barca gor, Braca dol ...
:|

gzibret ::

Jeb** ga. Barcelona je prvak.

Samo Brane Oblak je po tekmi take oslarije streljal v studiu, da kar ni res.
Vse je za neki dobr!

muzičar ::

Prav je angležom. Če bi imel Arsenal dejansko angleže za igralce bi lahko bili prvaki tako so pa pozerji in jih ne prenesem. Noja sej barce tut ne. Sm upu da bo Arsenal ker se je tok govoril o barci. Skratka... LIVERPOOL

Hammer123 ::

Arsenal!

Sreča naju je zapustila,
ko sva poraz doživela,...
:'( :'( :'(

metalc ::

Barça ni zmagala ampak ZMAGAL. Menda je ta beseda v katalonščini moškega spola, medtem ko je Barcelona res ženskega.

perci ::

Je pa res, da mi govorimo slovensko in v slovenščini je Barca pač ženskega spola.

Alexius Heristalski ::

Prav je angležom. Če bi imel Arsenal dejansko angleže za igralce bi lahko bili prvaki tako so pa pozerji

Bedarija. Še en, ki spremlja zgolj finale, potem je pa ves oh in sploh pameten. Za Arsenal je letos, ponavljam: letos!!, ogromen uspeh že uvrstitev v finale. Nobeden ni pričakoval, da bodo izločili Real Madrid in Juventus in vendar jim je uspelo. Presenečenje je zato, ker imajo mlado moštvo, za povrh pa še obilico težav s poškodbami. Ravno zaradi tega so bili v domačem prvenstvu šele četrti in še to za las (v zadnjem krogu so napredovali s petega mesta in si tako priborili kvalifikacije za LP v naslednji sezoni).
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

muzičar ::

Hm fantek spremljam nogomet že od malega in sicer slovensko, hrvaško, špansko,italijansko, francosko, škotsko in angleško ligo + UEFA in Champions League. Liverpool, Arsenal sta tonila v ligi zato ker sta vse moči dajala v Champions league - dejstvo. In daj prosim te naštej mi vse angleže v Arsenalu. Hvala. Poglej Real zakaj ni več to kar je bil - zato ker so vzemali super zvezde ampak z različnih držav torej različni jeziki in stil igranja = slaba komunikacija na igrišču.

Sicer sem pa bivši nogometaš tako da nekaj pa bojda vem o dotičnem športu.

LapD ::

A mislš da en igralc iz Toga govori svahili ko se pogovarja z Wengerjem? Sj niso zgubil zato ker en ni zastopu kaj pomen run back :\ Vem kaj hočeš povedat s komunikacijo ampak dejstvo je, da se lahko razumejo igralci iz različnih držav, drgač nebi noben kupoval tujcev. Sta pa Henry in Ronnie razočarala včeraj vsaj mene. Mislm, da je tekmo obrnu Larsson z dvema fantastičnima podajama in igro nasploh. Škoda k gre stran :)

Alexius Heristalski ::

muzičar:
Tukaj so napisani, pa si jih preštej.
Primerjati Arsenal in Real se mi ne zdi najbolj umestno. Arsenal že nekaj časa gradi moštvo iz mladih nadarjenih igralcev, Real pa kupuje zvezde za težke milijone. Kdo je bil bolj uspešen, smo videli. Da ne govorim o tem, kaj še bo iz teh mladeničev čez nekaj sezon. Nasploh mislim, da je Wenger iztisnil maksimum iz te ekipe, tako da govoriti o pozerjih je skrajno nepošteno in to me je najbolj zbodlo pri tvojem prispevku.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

muzičar ::

Čakaj čakaj čakaj. Pokaži mi del ko sem rekel da so pozerji!

@LapD: ne ne saj se ne gre za izključno jezik ampak komunikacija, sepravi ti tam jaz tu jaz tebi tam ti tu meni blablablabla. Je pa res da bi lahko Arsenal igral bolje glede na to kaj so pokazali. Mogoče so jih pa živci? Slabost mladih igralcev. Sicer igralca, ki sta najbolj razočarala nista več tako mlada ampak vseeno saj nista edina.

steev ::

In kaj ima veze, al so angleži al niso ... Igrajo za Arsenal, tko kot za slovenski klube igra veliko balkancev ... Kaj je tukaj narobe, to je pač fuzbal.
:|

muzičar ::

Hja vsak klub predstavlja svojo državo. Res dober klub kot klub je tisti klub ki zmaguje na račun svojih sepravi igralcev ki jih je sam "vzgojil". Poglej naprimer Chelsea - zakaj so dobri? Zato ker imajo denar in lahko kupijo skoraj katerega koli igralca. Seveda se "super zvedzniki" ne uprejo denarcem. Medtem ko pravi nogometaši sedijo na klopi ker niso koštali kluba tolko zelencev. Sem se pogovarjal kako leto nazaj z angležom mi je povedal kako pa kaj. Edini ki še "vzgajajo" svoje igralce (angleške) so Tottenham Hotspurs. Ostali kupujejo tam od 19 let naprej in prilagajajo klubu ne pa vzgajajo.

Alexius Heristalski ::

Če bi imel Arsenal dejansko angleže za igralce bi lahko bili prvaki tako so pa pozerji in jih ne prenesem.

To je to. ;)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

muzičar ::

Hmm priznam napako. Se oproščam malo pretirano hja ob takih urah malo čudno razmišlam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Manchester United vs FC Barcelona

Oddelek: Loža
234519 (3614) Aramis
»

Liga Prvakov 2006/2007

Oddelek: Loža
101870 (1751) SmeskoSnezak
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314069 (3582) monster-x
»

liga vseh lig

Oddelek: Loža
202463 (2060) MMore

Več podobnih tem