» »

FC Barcelona VS. Real Madrid

FC Barcelona VS. Real Madrid

djordjevic ::

Podplat zasuče dol, od Alvesa. Namerno, nagonsko, kakorkoli že. Če bi imel namen poškodovati Alvesa in res bil tak surovež, kot pravite, bi mu hladnokrvno razparal golen. Tako pa se je iz vsega izcimil samo imenitno odigran 'prekršek' z Alvesem v glavni vlogi. Nekoč sem mislil, da simuliranje trenirajo samo Italijani in Nemci - vidim, da jih Španci pridno posnemajo. Celo sveta Barca. >:D
No grave is deep enough to keep us in chains.

49106 ::

Pepe je žogo zadel!!! To kam se je noga odbila po mrtvi žogi pa nemore biti namera.

jrtjtejtt ::

pa kdo pravi da mu je hotel nogo polomit...tudi da Silvi verjetno on model ni hotel tega, kar se je zgodilo, ampak se je zgodilo, ker je neprevidno štartal. Če bi mel da Silva takrat to nogo v zraku ne bi blo nič, tako je bla pa stojna. a sedaj pa je treba čakat, da se nekomu noga polomi, da se da karta???

zadel žogo??? to velja za kak normalen drseči štart, kjer spodneseš igralca, ne pa za tole

logit ::

Včeraj sem stiskal palce za Real Madrid (sicer navijač Man. Utd.), ampak tale štart je, po mojem mnenju, za rdeči karton. Na žogo se nikoli ne gre s podplatom (sploh če je visoko nad tlemi), ne glede na to ali se je dotaknil Alvesa ali žoge. Nevarna igra s podplatom + agresivno utekanje = rdeči karton.

Drugače pa so ti "El Clasici" postali pravo leglo nešportnega obnašanja. Igralci se vedejo kot pobalini (pobalín -a m (i?) ekspr. razposajen, objesten nedorasel fant).

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jrtjtejtt ::

logit je izjavil:

Drugače pa so ti "El Clasici" postali pravo leglo nešportnega obnašanja. Igralci se vedejo kot pobalini (pobalín -a m (i?) ekspr. razposajen, objesten nedorasel fant).


se popolnoma strinjam...vsi derbiji so ratali nočne more za sodnike...počasi jih bo potrebno 10. Jaz bi tukaj krivdo zvalil na zvezo. Pravila niso dovolj striktna. Poglej rokomet...tikaš žogo po pisku, takoj dve minuti...ugovarjaš, dve minuti...da se sodnika dotakneš, ne vem, ker še nisem videl rokometne tekme na ravni lige prvakov, kjer bi kdo rinil v sodnika in bi se ta moral umikati.

Tako bi moralo biti v fusbalu. Tako pa vsak frajerček misli, da lahko po pisku za nasprotnika še pol ure drži žogo v roki, jo nese nekam, pa jo potem vrže v visokem loku, ali brca...pa ko sodnik piska nekaj, vsi rinejo v njega in se zdirajo. Verjetno je preveč dnarja že v tem fusbalu, da bi se red naredil.

@Tilen: OMG, še Tito Ortiz se neb sramoval tega O.o

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jrtjtejtt ()

Ejsi_Disi ::

Kaj mora res nekdo nekomu nogo zlomit, da bo rdeč karton? BTW že sama namera je karton rdeče barve.
Rock n' roll ain't noise pollution!

gruntfürmich ::

logit je izjavil:

Včeraj sem stiskal palce za Real Madrid (sicer navijač Man. Utd.), ampak tale štart je, po mojem mnenju, za rdeči karton. Na žogo se nikoli ne gre s podplatom (sploh če je visoko nad tlemi), ne glede na to ali se je dotaknil Alvesa ali žoge. Nevarna igra s podplatom + agresivno utekanje = rdeči karton.

lol? da je ta štart za rdeč karton reče fan epl? kjer so takšni štarti vsakodnevna rutina?

štart je bil za rumeni karton, ne za rdeči. bila je nevarna igra potrebna sankcije, nikakor pa ni bila namerna. če pogledaš v kakšnem efektu borbe je bil takrat pepe in da je bil takrat v zraku, kjer je podplat že sam po sebi dvignjen od površine, ne moreš reči o nikakšni nameri poškodovati igralca. nevarna igra za rum. karton z opozorilom da za naslednji grob foul sledi rdeč, da, takojšnji rdeč pa sigurno ne.
se vidi da je barca zopet podkupila sodnike, kot jih je 2006 & 2009...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Ejsi_Disi ::

@gruntfurmich
preberi moj prejsnji post. samo en stavek je. al bo treba pravila iz knjigce prepisat?
Rock n' roll ain't noise pollution!

TOP ::

Po nekterih komentarjih sodeč,nekteri nimaste pojma od nogometa,ker ga niste še nikoli igrali ali pa ste ga mal tako sam za foro,na kakem pikniku.Sojenje je blo pravično in Pepe si je zaslužu,kot že toliko krat rdeči karton.Sam fora je ker je sedaj sodu Nemec,če bi španec bi dobu rumenega,kar se že ve.Mislim da bi morali Pepeta in Gatuzota že pred tekmo opozoriti,ker tako kot ta dva igrasta,bi bilo bolje da gresta hokej špilat.Barca je zasluženo zmagala.Sam ta drugi gol od Messija je bil pa v slogu Maradone.Sej če bi Pepe špilal bi ga ziher vrgel po tleh.:D

jazbec ::

top
+1

eden, ki ne klati neumnosti

Jebac18 ::

tisti,ki ste za barco ste seveda veseli tega rdečega vendar tukaj ni za rdeči karton, koliko podobnih štartov je recimo v angleški ligi pa tudi drugod pa so taki starti rumeni karton toliko o tem

jazbec ::

bilo kdo bi igral bi bil vesel, da da pepe-ju rdečega
ta človek je idiot in en dan bo enega pohabu tako ko igra
in šou je z stopalom na igralca in ne na žogo
to je rdeč karton brez pomisleka

smash ::

glede na youtube video, ki ga je dau Tilen nekaj postov višje, se sprašujem, kako to, da ta Pepe sploh še igra :|....saj to je žival

jazbec ::

problem je v tem, da je imel več podobnih izpadov kot je tisti v tilnovem videu

TekO ::

Za sam tak štart defenitivno rumen karton, pač brezobzirna igra. Za rdečega? Stvar sodniške presoje in njegovega kriterija. Če ima blag kriterij, ok rdeči karton. Vendar bi v tem primeru moral potalati tudi več rumenih (predvsem nad barcinimi nogometaši, ki so kontinuirano delali prekrške) in na strani Reala Lassu Diaraju. Tudi igra je bila v tistem trenutku, ko se je prekršek zgodil dokaj umirjena, za razliko od nekaj prejšnjih prekrškov, ko je zavrelo na obeh straneh. Takrat bi sodnik MORAL takoj potalati rumene (na obeh straneh) in BASTA! In Pepe je NA TEJ tekmi, roko na srce, igral zelo mirno, ne vem če je naredil 2 prekrška do takrat. Tako da za govorit, da je dobil zaradi tega rdečega, ker je bil pregrob/je bila njegova namera poškodovati igralca in ga je zato potrebno umiriti, je nerealno govoriti. Za razliko od njega je npr njegov "krvnik" Alves, igral zelo umazano (pa ne mislim samo simuliranja). Samo nad Di Mario naredil od oka 6-7 prekrškov, kar poglejte si. Dani Alvesa sem zelo cenil kot nogometaša (razmišljal sem celo o nakupu njegovega dresa:) ), vse do včeraj...

In na splošno tako podle igre Barce jaz nisem vajen in se mi je včeraj do konca zamerila. Toliko simuliranja, provociranja.. enostavno od nje nisem pričakoval. Dobil sem občutek, kot da jim je bilo naročeno naj sprovocirajo Realove nogometaše z raznimi simuliranji (mislim da Pedro, ki je zaglumil proti Arbeloi, in še nekaj takih "držanj za glavo", ko očitno ni bilo niti kontakta v višini glave), metanjem... saj so vedeli da bodo Realovci "trzali" na take provokacije.

Lepiti linke iz tekem z nekaj let nazaj je pa tudi čisto mimo, vsi vemo da je Pepe zelo grob igralec. To je skoraj da dejstvo. Ampak kot sem rekel, včeraj do prekrška je bil meni presenetljivo miren.

Sodniku v končni fazi ni nič za zamerit. Opravil je svojo nalogo korektno. Za zamerit je IMO določenim igralcem (sami presodite katerim), ki so glumili, in s tem dajejo slab zgled mladim. Predvsem tu, bi jaz uvedel večje sankcije proti igralcem, ki simulirajo. Vsakemu, ki očitno simulira, bi po tekmi naložil denarno kazen, ter vsaj tekmo prepovedi. Pa bi potem videli kdo bi imel ob toliko kamerah "jajca" da bi simuliral.
Ideas are bulletproof.

jazbec ::

realovi pa niso glumli
glavni seveda kod drugi kot di maria

BALAST ::

Vsakemu, ki očitno simulira

Kako pa veš da simulira? Niso vsa področja poškodbe enako občutljiva, pa tudi če bi jim dali čip na hrbtenjačo, ki bi sprejemala dražljaje, ne bi dosegli nič več.

TekO ::

jazbec, a sem to rekel? Ampak če ne priznaš, da so barcelonini nogometaši včeraj daleč prednjačili v tej kategoriji, potem si očitno zatiskaš oči.

BALAST, da OČITNO simulira. Vem da niso enako občutljiva, ampak če do kontakta sploh ne pride, ali pa pride do njega v predelu prsi, človek se pa drži za glavo.. potem je to IMO očitno simuliranje, oziroma takšno simuliranje, ki bi si zaslužilo sankcioniranje.
Ideas are bulletproof.

gruntfürmich ::

Ejsi_Disi je izjavil:

@gruntfurmich
preberi moj prejsnji post. samo en stavek je. al bo treba pravila iz knjigce prepisat?

glej, čisto VSAK drseči štart je MOŽNOST da komu gleženj zlomiš, pa so vseeno dovoljeni in niso sankcionirani.
tko da se zgovarjat na nevarno igro in če je treba komu zlomiti nogo je brez veze. ker kot sem že povedal, čisto VSAK drseči štart je možnost poškodbe. ker ničkolikokrat je napadalec v prednosti pred branilcem in bi si lahko frcnil žogo naprej ko se mu branilec zažene pod noge, pa jo ne frcne ker ve, da bi namesto žoge zadel njegov gleženj.
toliko o nevarni igri...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Bellatrix ::

A ima kdo posnetke Mourinhota ko le ta ugovarja sodnikom od včeraj ?
Tip je bil zelo smešen :D
People are quick to judge and slow to correct themselves.

djordjevic ::

Četrtemu sodniku je pokazal palec gor in rekel: Well done. Po eni strani podla, po drugi strani pa priceless poteza.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Evil mind ::



Tipični Mourinho :D

Bellatrix ::

Evil mind je izjavil:



Tipični Mourinho :D


To sem iskal, hvala :).
People are quick to judge and slow to correct themselves.

kmetek ::

Voila

source:

UEFA CL10-11 270411 SF 1st Leg Real Madrid v Barcelona 720p50 HDTV x264-CtrlHD

naložil sem vam:

preriravanje med polčasom



rdeči pepe + jose mourinho palci "well done" :fu:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

49106 ::

To še pri baletu ne rdeči karton

Tilen ::

Drugi video ni dosegljiv.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kmetek ::

kako ne če dela normalno?

LINK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Tilen ::

Videoposnetek vsebuje vsebino partnerja UEFA, ki jo je blokiral na podlagi avtorskih pravic.

Očitno imaš še v cache.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kmetek ::

karneki .....kaj še 1x dam gor?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

galu ::

Nope, ne dela.
Tako to gre.

djordjevic ::

Gledam Ligo Evropa, in sicer dvoboj Villareala in Porta - isti nalet kot Pepe/Alves, s tem da se tu 'tarča' ni svinjsko pretvarjala. Rezultat? Navaden prekršek. Brez kartona.
No grave is deep enough to keep us in chains.

matija14 ::

Ja, sem videl, v 1. polčasu ko je eden od Villareala mislim da štartal tako, mimo noge torej, ampak s podplatom. Pač za Barco se itak ve kako je z njo in sodniki....po vseh teh letih bi že lahko bilo vsakemu jasno kako je, mene bi bilo kot navijača Barca v teh dneh SRAM.

djordjevic ::

No grave is deep enough to keep us in chains.

Tilen ::



Obrez nima za burek!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Evil mind ::

Simuliranje Barce.

Pa še dretje Obreza ob njegovi Barci
link

Zgodovina sprememb…

Shegevara ::

Tisti videji o Pepeju, ki naj ne bi nič naredil alvesu.

Montaža.

Good Guy ::

Si pa naiven^^

če bi nekoga kdo res tkole skršu nebi čez minuto šprintov kot nov..

smash ::

Shegevara je izjavil:

Tisti videji o Pepeju, ki naj ne bi nič naredil alvesu.

Montaža.



montaža gor ali dol, vidi se da je šel na nogo - rdeč karton, najmanj

gruntfürmich ::

smash je izjavil:

montaža gor ali dol, vidi se da je šel na nogo - rdeč karton, najmanj


si ti bolan ali kaj? oglej si cel posnetek. najprej štart v žogo. ko sta skupaj pepe in alves odbila žogo in je žoga padla, je šele nato pepejev kopačk nadaljeval pot proti alveševi nogi...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

Sej pravim. Ko ruši kdorkoli drug, Porto, Villareal, konec koncev tudi sama Barca, je vse AOK. Ko pa pade njihov (pa še to dokazano simulirano), pa je treba piskat za rdeči karton. Jasno, ne? Po mojem najbolje, da se da naslednjič Barceloni možnost določiti, kateri igralci smejo igrati proti njenim. Tako, za vsak slučaj. Da ne bi imel kak igralec Barcelone slučajno modrice po tekmi. Ker to pa res ne sodi v tak babji šport ... ;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

errhec ::

Barca je trenutno najboljša, edini način da jo ustavijo je da jih rušijo.
Btw posest žoge je bila 71/29.

@djordjevic modrice ? :) Poglej kako je Pepe ustavljal Messi-ja pa ti bo vse jasno.
dd

smash ::

nimam kaj gledati, saj si sam vse povedal...

gruntfürmich je izjavil:

smash je izjavil:

montaža gor ali dol, vidi se da je šel na nogo - rdeč karton, najmanj


... je šele nato pepejev kopačk nadaljeval pot proti alveševi nogi...


rdeč karton

biokill ::

šernk ::

smash je izjavil:

nimam kaj gledati, saj si sam vse povedal...

gruntfürmich je izjavil:

smash je izjavil:

montaža gor ali dol, vidi se da je šel na nogo - rdeč karton, najmanj


... je šele nato pepejev kopačk nadaljeval pot proti alveševi nogi...


rdeč karton


ko se štarta proti barceloni ja, drugače ne. tudi podobne štarte na glavo, so kaznovali v večini primerov le z rumenim kartonom. pravila so sicer jasna, vendar očitno se jih potem sodniki proti drugim klubom ne držijo, ker bi morali vsakič izključiti vsaj 2 igralca.

in čas bi bil da se vključi tehniko v nogomet, če je v hokeju, košarki in kje vem kaj povsod, bi lahko bila tudi tu, recimo da bi imela vsaka ekipa 3x na tekmo možnost ogleda posnetka, ter sodnik po lastni presoji, s tem bi se marsikateri po krivici razveljavljen gol priznal, simuliranja bi odpadla, itd. simuliranja prekrškov je ogromno, včasih uspe včasih ne, vendar da človeku zdravijo udarec v glavo 2min, na posnetku se pa jasno vidi, da je lahko dobil udarec v glavo, le če je bila tam nevidna ovira, to bi morale ogromne kazni padat, in še to...bolj pomembna kot je tekma, večja bi morala biti kazen za simuliranje.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Shegevara ::

in čas bi bil da se vključi tehniko v nogomet, če je v hokeju, košarki in kje vem kaj povsod, bi lahko bila tudi tu, recimo da bi imela vsaka ekipa 3x na tekmo možnost ogleda posnetka, ter sodnik po lastni presoji, s tem bi se marsikateri po krivici razveljavljen gol priznal, simuliranja bi odpadla, itd. simuliranja prekrškov je ogromno, včasih uspe včasih ne, vendar da človeku zdravijo udarec v glavo 2min, na posnetku se pa jasno vidi, da je lahko dobil udarec v glavo, le če je bila tam nevidna ovira, to bi morale ogromne kazni padat, in še to...bolj pomembna kot je tekma, večja bi morala biti kazen za simuliranje.


+1

Dosti že imam, da po vsaki tekmi poraženci krivijo sodnike (nimam v mislih classica)

Ejsi_Disi ::

Nekaj pozabljate! Treba je gledat celotno situacijo, ne pa pocasne posnetke iz 100 razlicnih kotov. In v tem primeru je Pepe letel s podplatom prevec nevarno oz. ogrozeno je bilo Alvesovo zdravje (sodniske propozicije). Pravila so jasna, drugo pa je koliko ima sodnik jajc pokazat rdecega. Stark jih je ocitno imel, marsikdo ne. Aha, se nekaj. Pepe je znan drvar-mesar. In sodnik je to dobro vedel. Verjetno se je tudi pripravil na to drvarjenje. Sej ce bi kaksen drug igralec, ki ni znan po drvarjenju, takole uletel, bi verjetno dobil samo rumenega.
Rock n' roll ain't noise pollution!

gruntfürmich ::

Ejsi_Disi je izjavil:

Nekaj pozabljate! Treba je gledat celotno situacijo, ne pa pocasne posnetke iz 100 razlicnih kotov.


sj v tem je hec. večina ko je gledala tekmo si je mislila: pač navaden prekršek, malce groba igra in to je to. morda za mesarja pepeja rumen karton kot opozorilo pa basta. visoke noge sploh ni bilo; bila je samo na spol dvignjena...
šele na posnetku so fani barce videli, da je želel pepe ne samo odtrgati nogo daniju, ampak ga celega zmulčati tko da bi od njega špricala kri...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Ejsi_Disi ::

Ah, dej no dej. Me prav zanima kaj bi si mislil, ko bi ti nekdo tkole uletel. Bi si mislil, da je hotel samo žogo zadet? Malo morgen.
Lahko pa probava. Samo verjetno bi me potem imel za fuknjenega.
Rock n' roll ain't noise pollution!

Jebac18 ::

joj ste usi pametni znano je da barca igra dobr nogomet, znano pa je tudi to, da slej ko prej pridš do gola z mancanjem žoge,pa še to barcini nogometaši čedalje bolj simulirajo na tekmah sploh na tej tekmi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Liga prvakov

Oddelek: Loža
293408 (2139) Zelnick
»

finale lige prvakov

Oddelek: Loža
262032 (1666) muzičar
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314069 (3582) monster-x
»

liga vseh lig

Oddelek: Loža
202463 (2060) MMore

Več podobnih tem