» »

Postelja na kolesih

Postelja na kolesih

Neon Dei ::

Živjo!

Na plan prihajam z eno malce bizarno željo - Želim posteljo na kolesih!

Tako kot to npr.:
http://www.spalnice.com/predstavitev/do...

Problem je v tem, da taka kot je ta je res samo taka, kot je zgoraj navedena. Nikjer nisem našel nobene druge postelje na kolesih, kaj šele po kvaliteti in izgledu podobne. (Aja saj res - zgoraj navedeno bi nabavil pa je zadeva moji denarnici skrajno neokusna.)

Ali ima kdo kakšno idejo, kje bi lahko v Sloveniji ali pa v Avstriji (Gradec) dobil posteljo zgrajeno na tem principu?

Ali pa morda kakšni DIY (Do it yourself) nasveti?

Najlepša hvala v naprej!

Lep pozdrav, Jure
"Honest disagreement is often a good sign of progress." -Mahatma Gandhi

SnakeBite ::

Kva si že uprašu kšnga privatnika? Zihr bi ti kšn naredu kej tazga. Moj bratranc je mizar pa majo duma tut tapetništvo, pa zihr zna kej tazga narest

Tody ::

ja jest tud mislim da nebi smelo bit problem nabit namesto noh (plastične zadeve ki držijo vsaj mojo poslo 5 cm od tal) odstranit tisto in nabit notr neka kolesa.

SkIDiver ::

V merkurju, obiju in bauhausu imajo nenormalno veliko izbiro takih in drugačnih koleščk, ki si jih lahko nabiješ kamor ti paše. Stvar te stane maksimalno 10 tisočakov za tvojo že obstoječo posteljo.

STASI ::

Probi IKEA.AT
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Keyser Soze ::

To pa res. Če maš posteljo s coklom se da to še lepše izvest. Pa še kakšno neonko lahko spodaj butneš. StreetGlow all da way.:D

Rabiš samo ena kolesca, ki so dizajnirana za kakšno večjo obremenitev. kolesca za transportne vozičke ali kaj podobnega. Tam jurja po komadu. Gumasti so boljši od plastičnih in manj poškodujejo podn.

P.S.: Ne vem če bi bila zame postelja na kolescih. Bi se lahko čez kakšno steno zapeljala, ko ne bi bil sam v njej.>:D

madmitch ::

Keyser Soze, to pa res ni problem, narediš še "kajle" za pod kolesa, pa je. Kot kamioni in letala :). Lahko pa si kreativen in daš kolesa na malo daljšo os in dodaš disk in čeljusti, ob robu postelje pa ročno zavoro. Bodimo še bolj bizarni (ustvarjalni): na odpadu poišči podvozje kakšnega starega hrošča, spačka ali podobne kreature, malo rezanja, varjenja (da spraviš na pravo velikost), peskanja, barvanja... dodaš amortizerje, zavore, nore gume. Postelja bo ulikatna. In na kolesih :D
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Avenger ::

:D
Pa še kakšno neonko lahko spodaj butneš


OK, vem da je blo tole bolj za hec napisano ampak sem glih bral v ŽIT o elektromagnetnem sevanju, ki nekako ne vpliva najbolj blagodejno na spanje (poleg še česa drugega) in občutek mi pravi, da bi napeljava neonk pod posteljo khm... naredila štalo.


Madmitch, pozabil si še na power amortizerje, sej veš, une bling bling ki si jih nigri montirajo v kadilake...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avenger ()

iskra ::

Če greš na DIY varianto ti svetujem da vzameš kolesca da vsako zdrži tvojo težo. Za vsak primer pa še ene 20% več ;) Pa naredi vse kar se da močno, da ne začne vse skupaj škirpat čez čas >:D

V bistvu rabiš kolesca s fiksno osjo, ker boš verjetno damo gor in dol vozu posteljo. Boš naredil tako varianto, kot je v tvojem linku? Pokrbi še za možnost hitre spojitve postelj z vijakom ali dvema. :)
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8142587 (20185) matobeli
»

Vsakdanja rutina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8111746 (9873) branimirII
»

Vprašanje ozemljitveni kabel

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
299783 (8704) negotiator
»

Postelja s predali

Oddelek: Loža
52650 (2465) Ajrina
»

postelje in vzmetnice

Oddelek: Loža
3511122 (9095) t1grica

Več podobnih tem