» »

modem 56...povezava 28..

modem 56...povezava 28..

pulsar ::

Kako to da mi se mi z 56 modemom, povezava vedno vzpostavi največ na 28kbps. A je možno da je tolk slaba linija. Živim pa na lavrici 2 km vn iz LJ.

harvey ::

Če Telekom spelje linije preko dodatnih analogno-digitalnih pretvornikov, to onemogoči 56K povezave. Najhujši primer so PCM adapterji, ki včasih omejijo hitrost celo na 9600, to bi bil verjetno vzrok tvoji težavi.

Tudi pri modemu, kjer je deklarirana hitrosr 56K ne bomo doseglji max. Tako da če bodo povezave več kot 44k so to solidne povezave.

kopriwa ::

si preveril kok ti prenaša v praksi? Probi neki prenest z neta pa poglej kok ti prenaša. Če maš 4-5KB potem je to že zelo dobro za modem

Longbow123 ::

hehe, jst mam tud s tem probleme... najprej sm mel na dial-up povezavi connection speed 56.0 kbps, pol sm pa kr naenkrat srečen, če se mi poveže s "celimi" 32 kbps. ne vem točn, v čem je fora, ampak zdi se mi, da ma Telekom prste zravn ;(( se pa počutm najsrečnejšega, če se transfer rate prenosa povzpne nad 2KB/s :P

Spajky ::

preveri vse kable in vtičnice, izklopi vse telefone, ki so na tej liniji in probaj spet. če ne bo bolje, je pa res TK kriv ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Mavrik ::

Moj se je povezoval pri 16.800, tako da nisi na najslabšem.

Lahko pa probaš zagnjaviti Telekomu.
The truth is rarely pure and never simple.

R33D3M33R ::

No, še en tukaj s počasno povezavo, poveže se mi max 31,2 kbps. Sem pa z menjavo modema (notranjega sem menjal za zunanjega) pridobil na speedu tako da mam prenos sedaj ponavadi 3,6 KB/s kar sploh ni slabo, prej 3,2 max. Odvisno od serverja je pa včasih tudi 5 KB/s...
Sem pa jaz precej oddaljen od centrale :D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simobil-Gprs (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11412526 (7288) [_MW_]
»

Podrazanje inpulzov in alternativa!

Oddelek: Omrežja in internet
211848 (1492) Mitch
»

Nemo vs. DOCSIS

Oddelek: Omrežja in internet
232015 (1530) undefined
»

115 k

Oddelek: Omrežja in internet
141211 (992) Boky
»

Telefonska linija

Oddelek: Pomoč in nasveti
191247 (948) tejo

Več podobnih tem