» »

pošiljanje anomimnega/prikritega maila.

pošiljanje anomimnega/prikritega maila.

Doman ::

Že dalj časa iščem odgovor na sledeče vprašanje vendar mi ga ni uspelo najdti, in upam da mi bo kdo od vas lahko pomagal.
Stvar je sledeča, zanima me če je na določen email naslov možno poslati mail v katerem bi pod naslov pošiljatelja pisal čisto nek drugi mail kot je v resnici.... vendar da si ga sam izmislim naprimer: info@pirat.com

lp
  • zaklenil: CaqKa ()

Loki ::

Da se nastaviti v vseh postnih odjemalcih pod Account Settings.
isto velja za tvoj omiljeni skriptni jezik.

ce bos hotel RESNICNO anonimnost, bos moral se spoofati IP/ usposobiti kaksno skripto, da ti bo posiljala.

Doman ::

pa ima kdo kako delujočo skripto? Na google sem našel nekaj skript vendar nobena ne dela...




Sp: če ima kdo naj pošlje na pirat@hitri.com zelo bi mu bil hvaležen :))

Loki ::

ABX ::

Ja dej, gremo pomagat idiotom delat zgago po netu.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

WarpedGone ::

>> Ja dej, gremo pomagat idiotom delat zgago po netu.

Security through obscurity ne pali. Komot je najdit vse potrebne informacije da lahko lepo iz domačga naslonjača pošiljaš anonimke po svet.

Več ljudi ki bo vedlo kako borkjen je smtp protokol prej se bo najdl neki bol robustnega in malo manj problematičnega.
Zbogom in hvala za vse ribe

Doman ::

ABX, kako lahko rečeš da sem idiot, če me niti ne poznaš in ne veš zakaj bom rabil to,
zakaj vas večina tukaj misli da če iščeš informacije za nekaj kar bi se dalo iskoristiti tudi v zlonamerne zadeve, da boš to tudi uporabil za to.
ABX, ker si zelo star član slo-techa bi moral biti vsaj ti malo bolj pameten, nepa da napadaš ljudi.

LP.

ABX ::

zanima me če je na določen email naslov možno poslati mail v katerem bi pod naslov pošiljatelja pisal čisto nek drugi mail kot je v resnici....



Dej ti meni razloži zakaj to rabiš?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Ziga Dolhar ::

Beri prvi Lokijev odgovor.
https://dolhar.si/

BigWhale ::

Naj ze en zaklene tole... Brainless spammers.. geez,...

EMET ::

zakaj vas večina tukaj misli da če iščeš informacije za nekaj kar bi se dalo iskoristiti tudi v zlonamerne zadeve, da boš to tudi uporabil za to.


kakšno vprašanje!?!?

če nekdo kupi računalnik ... a je razlog to, da ga bo imel v garaži ali pa da bo delal družbo kokošim?

če nekdo kupi orožje ... a je razlog to, da se bo igral indijance in kavboje?

sklepanje je sestavni del našega obstoja, ne glede na to, da se v določenih odstotkih izkaže za nepravilno ... kakšen je ta odstotek, je pa individualno ...
EMET is the truth ...

CaqKa ::

nekdo ki bi želel takšno stvar uporabljat bi moral znat sam programčke in informacije o tem poiskat.
kako se taka zadeva čisto od začetka naredi je blesavo imet tukaj ker potem bo mimogrede kak mimoidoči poskusil stvar v zle namene.

tema je tako offtopic že postala da je zrela za odklep ali pa premik v probleme človeštva.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

E-prijavnica

Oddelek: Izdelava spletišč
172302 (1798) bluefish
»

Po menjavi ponudnika problem s pošiljanjem pošte

Oddelek: Omrežja in internet
425383 (4772) Matko
»

Varnost v HTML form

Oddelek: Izdelava spletišč
111494 (1372) mare_
»

Zaščita e-mail naslova

Oddelek: Izdelava spletišč
221517 (1131) darh
»

Kje spamerji dobijo elektronske naslove

Oddelek: Novice / Zasebnost
234641 (4641) Bakunin

Več podobnih tem