» »

Rezanje *.avi in *.mpeg

Rezanje *.avi in *.mpeg

Bellzmet ::

Zanima me s katerim programom se da najhitrej pa z najmanj problemi razrezat dolge *.avi ali *.mpeg v manjše kose. In sicer tko da direkt razreže - da ni treba se kej vmes na nov kodirat al pa kej.

maro ::

virtualdub, tmpgenc

Aspirinix ::

AviChop

Bellzmet ::

V kirmu programu se da pa tko nardit, da napises kolk Mb hoces iz enga fila avi al mpg pa program sam razdeli? Zato k mam file dolg 760Mb pa bi ga rabu sam 700Mb, da ga lohka zapecem.

Sem probu ze z Easy Splitter pa program štekne, tko da se ne da nc nardit. Mam Win XP.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

AlienGT ::

WinOnCd 6 ti to sam naredi, seveda lahko določiš velikost fajla sam tudi bolj natančno.

Penny ::

Njlažje z Mpeg toolsi v Tmpgenc-ju!!

Bellzmet ::

penny: hja sam ne mors določt velikosti datoteke k jo hočes, lohka sam režeš...jaz bi rabu neki k lohka velikost izhodne
datoteke določš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

Tr0n ::

Obstaja nekaj programov, kot ze omenjeno, ampak ne delajo vedno. Najboljse je se vedno, da se pred encodanjem razdelis film.

zile ::

VirtualDub Mod ma možnost rezanja na točno določen Mb. Opcija se pa imenuja Go to last Keyframe ali go to, če hočeš rezati na sekundo natančno. V programu vedno izberi opcijo direct stream copy za video, če boš file samo rezal ali skupaj dajal. Rezanje omogoča tudi Nandub, ki je v bistvu modana verzija originalnega VirtualDub-a. Več lahko prebereš na www.doom9.net, kjer imajo guide o rezanju filmov.

ALT ::

men se pr virtualdub pojavi problem pr drugem delu filma, ker zmer zvok zaostaja za filmom,ne glede na to kak nastavim nastavitve za zvok.. ve kdo kak program s kirim bi lahk na easy zapeku recmo 2urni film na 2 video cdja? da bi sam razdeliu film pa ga spremenu v videocd format?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VirtualDub za začetnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5814669 (8075) Revenant
»

montiranje podnapisov

Oddelek: Programska oprema
182302 (2097) Fr33man
»

VCD-podnapisi pomoč

Oddelek: Zvok in slika
61500 (1422) snoopy20
»

Kako convertirat DivX v VCD??

Oddelek: Zvok in slika
414373 (3009) jabe
»

kako narediti najbolši DivX?

Oddelek: Zvok in slika
241953 (1403) matevzm

Več podobnih tem