» »

Izplačilo štipendij????

Izplačilo štipendij????

MasterChief ::

zanima me če kdo ve kdaj bo izplačilo republiških štipendij za leto 2004/2005???


Lp

Matek ::

Ne razumem te točno, ampak če te zanima zakaj ta mesec še nisi dobil štipendije, je to najbrž zato, ker je treba rešit vse papirje. Kolk vem vsi štipendisti (tako zoisovi kot navadni) oddajo do začetka septembra vlogo, potem pa se stvari urejajo nekje do novembra, ko dobiš štipendijo za 2 mesca (sep in okt) za nazaj. Če si mislil kaj drugega, pa se opravičujem za neumesten post. ;)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Stampl ::

stipendije saj zoisove naj bi dobili po desetem ali pa nasleden teden
saj kuker je men znano

Jackal ::

Se pa štipendije izplačujejo za pretekli mesec, tako da če si študent, lahko privo pričakuješ šele nekje oktobra (redno 10. v mesecu, le prvi mesec se zavleče zaradi papirjev).

MasterChief ::

dijak, in ka pol naj bi nekje ta al pa nasledn tedn dobil izplačilo?

Mavrik ::

Če maš Zoisovo boš najprej dobil domov eno odločbo v keri pišejo pogoji/višina štipendije za to leto/itn.

Samo še ni prišla kar mi da misliti da verjetno ta mesec ne bomo videli štipendije.
The truth is rarely pure and never simple.

Matek ::

Jackal, nisi čisto prav povedal, štipendije se vedno izplačujejo za nazaj, to je res, ampak prav zato oktobrske ni. Septembra jo še normalno dobiš, ker je to avgustovska od prejšnjega leta. Potem pa se začne novo leto in septemberske (ki pride oktobra) ne dobiš takoj ampak šele konec mesca oz. začetek novembra. Ostalo pa teče normalno dalje.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Mirč ::

10.11.04

Ziga Dolhar ::

MMMato: Ja, ampak samo če si študent 1. letnika, potem ne dobiš oktobra štipendije, sicer dobiš takrat še septembrsko. :))
https://dolhar.si/

flipflop ::

In če si študent prvega letnika, lahko prvo štipendijo pričakujem kdaj? (republiška) Ker zdaj sem jo nazadnje dobil julija, avgusta je že ni bilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

Smorny ::

8.10. sem dobil septembersko štipendijo. Naslednja bo komaj okoli 25. 11., ker pač zadeve obdelujejo dooolgo. Treba si je med počitnicami napšarat za to obdobje. Letos bo za mene vredu $$ leto, ker sem mel vredu povprečje :D
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

McHusch ::

Po končani SŠ pred prvim letnikom fakultete (julij, avgust, september) ni štipendije. ;)

ddeben ::

Men so rekli da bodo nakazilo stipendijo okoli 20. tega meseca...Imam pa zoisovo.

Matek ::

Ziggga, se opravičujem, govoril sem z vidika dijaka. Študentje imate seveda vse premaknjeno 1 mesec naprej.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Štipendija (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Šola
1917483575 (23303) History
»

Je treba podaljšat štipendijo

Oddelek: Šola
5899 (799) St235
»

Zoisova štipendija

Oddelek: Šola
459605 (7431) Steinkauz
»

Obdržim štipendijo?

Oddelek: Šola
374042 (3100) Invictus
»

Štipendija

Oddelek: Loža
181448 (1112) Tomi

Več podobnih tem