» »

Rad bi domačo žival

Rad bi domačo žival

«
1
2

Tic ::

Zivjo,

Rad bi domaco zival. :) Psiček nažalost ne pride v poštev. Zajček grize kable, za to ga moram izklučiti. Ostriže že imam. Torej ne ribe :)

Kakšna ideja?
persona civitas ;>

Dr_M ::

pajk? kaca? kameleon? :)
želva? krokodil?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

LapD ::

mucaaa:D drgac mas pa se hrcek oz. water pig style sam je dost podobno zajcu tko da raj ne. ostane ti se kksn lusn papagajcek :))

OwcA ::

Hrčki (in njim podobna bitja) so srčkani.

Tudi kak maček tu in tam ni napačen.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Tic ::

Pajk: Not. Premajhno.
Kača: Not.
Kameleon: Mogoče. Verjetno predrag in premajhen.
Krokodil: Zahteva preveč prostora. And i dont feel like taling to him.
Muca: Hja, to bi mogoce slo. Sam edine muce, ki so mi všeč so perzijske. Te pa bojda puščajo veliko dlak.
Hrcek: Premajhen.
Papagaj: Baje se ti potem perje useda na pljučih in je problematično. Pa še ušel bi mi.

Help me? :\
persona civitas ;>

hruske ::

Mene je enkrat eno bližnje srečanje z mladim pitončkom zaznamovalo (mi je bil vsec), mojo punco je pa tudi zaznamoval ... :\

Pa čist srčkani so.
Rad imam tole državico. <3

hruske ::

Tic, mravlje nabav. ;)

Jz ti jih lahko izvozim, k jih imamo v študentskem več kot preveč. :)
Rad imam tole državico. <3

Tic ::

Za mravlje namažem malo meda po bajti pa jih samo oberem cez kaksen dan.

Prosim da tema ne zaide. Sem resničen človek z resničnimi težavami. :\
persona civitas ;>

Tic ::

A ma kdo izkušnje z perzijsko?
persona civitas ;>

LapD ::

resnicna tezava je da bi mogl zate novo vrsto domace zivalce sklonirat :D noces majhnega, kosmatega, dragega pa se kace ne ki bi se nekak ustrezala pogojem :))

Vesoljc ::

> Pajk: Not. Premajhno.

ziher?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Tic ::

Okej, pajekov se bojim. Malo.

Jaz rabim nekaj inteligentnega. Po možnosti sesalca. Toplokrvnost je pogoj. :)
persona civitas ;>

Dr_M ::

mejhnega pujsa :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tic ::

Pujsi niso srčkani. Pa kravce tudi nočem. Pa koze ne. Kmetijske živali odpadejo!
persona civitas ;>

LapD ::

jaa...spomladi ga kupi pa mas se klobase za pozimi ce bo prevec zrastu ker si omejen s prostorom :D nisi pa povedal zakaj ne najbolsega clovekovga prjatla :)

Dr_M ::

PONI!!! :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tic ::

Psa notri mi ne pustijo, ven ga nimam pa kam dat. Pa zdej bo še zima. Ne vem, mal se borim za psička še. Sam bo težek boj.

Doktor M: Prosim prenehajte z neuresličljivmi absurdi. :P
persona civitas ;>

LapD ::

kr bori se za njega ker je edini ki ustreza tvojim pogojem...se u enciklopediji nebos najdu take zivali :D

Dr_M ::

dobr...
ksni glodalci...al so mejhni...al so glih prov velki, ampak vsi grizejo kable.
zdej...pravis da more bit zival kosmata, ampak ne sme bit pajk. pol tut razne vodne zivali odpadejo...glede na to da mas ribe.

se prav...ps al pa mack.
jest bi definitivno uzel macka :)
najlepsi so vaski mesanci...tigrasti :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

R0K ::

Tut jest iščem neki za u mojo sobo.

Včasih mi prov dolgcajt rata, pa bi blo fajn za me kej, da bi jo dal ven iz kletke pol bi pa mela borbe po sobi >:D

Razmišljam o kakšnem skakaču?

Ve kdo, če je sploh katira od teh živalic kej 'inteligentna' oz. če se jo da kaj naučit? Vem da lih ko pes oz mačka ne more bit, ampak osnovne stvari, pa da se zadeve lohk naveže na človeka? Lih en pajek se ne bo - čeprov nikol ne veš :D

maQmIgh ::

Skakaci?
Seveda, kar poglej Britto Bilach kako se je naucila slovensko! ;)

frenk ::

Kva pa činčila?:)...al pa veverca, al pa polh?

dëych ::

Slon?:D

Kengeru bi tut bil pojava, bi ti tm okul bajte skakal.:D

Aja, jst sm za mačka. Mora bit pa mladič, da se mal nasmeješ.:D

Lp

Daliborg ::

hmmmmmmmmmm...
cincila - prevec zivcna
polha - prevec ...hmmm nc ni od nega....slb

ce ti pa mami pusti met plazilca pa ce se res rad ukvarjas z zvalmi pa da jih ne zapuscas...potem bi ti rekel da si kupi Legvana zivijo po 25 let in se na lastnika kar navezejo, se radi crkljajo cez cas ratajo kot psicki, ki te budijo zjutraj za hrano in ti tezijo za igrat. Lahko ga bos tudi sprehajal na povodcu!
Imam ze 2 kolega ki ga imata eden od njiju ga ima ze celih 14let ...se pravi res starina ze po svoje...je pa pogoj da ima dost velik svoj prostor (terarij) ter da se z njim ukvarja se kdo poleg tebe! Men so prow face k ga das na hrbt pa ti skoz lupcke talajo:D :D ...
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

SodVina ::

Kaj pa kaksnega povodnega konja? sicer je na nek nacin vodna zival, ampak vsake tolk casa ga pa tud lahko peljes na sprehod:)

Keyser Soze ::

Pa misliš, da si primeren za skrbnika ene živali, če pa še tega ne veš kaj hočeš? To je ponavadi živa in nepredvidljiva zadeva. Ki je ne boš mogel kar tako zamenjat, če ti ne bo več všeč.

Enih te je strah, drugi se ti usedejo na pljuča, tretji so premajhni, četrti preveliki, peti predragi...

Eh umisli si enega tamagočija pa bo problem rešen.

Lucas ::

Glej, če živiš kje izven mesta, v hiši, potem si nabavi mačka. Ne mačko, ampak mačka. Je bistveno manj težav z njim. Vendar vzemi v obzir, da bo vsaj dvakrat letno imel določeno obdobje :D , ko bo bolj malo doma. (Iskreno upam da ne razmišljaš o kastraciji, ker se mi zdi to nečloveško.)
Če pa si kje v mestu, v kakem stanovanju potem pozabi na vse kar diši po mačkah, ker te zveri rabijo prostor, samostojnost, nego, predvsem pa svobodo. Bistveno več kot psi.
I was here...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lucas ()

Jst ::

> Pajk: Not. Premajhno.

A tale moj bi bil tudi premajhen zate?

http://freeweb.siol.net/jst7/Mojca.jpg

Velika je kot dlan roke.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Caligula ::

Tronyx zelva-une z spicasto glavo pa dolgim vratom pa mejhnim oklepom....

Kere ostriznike pa mas?

dëych ::

Lahko si pa omisliš kakšnga japonca:D...na baterije.

http://www.sony.net/Products/aibo/



Lp

Phoebus ::

Kaj pa če si omisliš babo? >:D

OrkAA ::

Tic eno mačko si kupi. :) Jst jo mam zdej kšn mesc pa sm se prov navezov nanjo :)

zlabo ::

Ej Tic, nekako skombiniraj da boš lahko psa vzel.
Res ne bo ti žal, kakšnega zlatga prinašalca al pa kej tazga. Sam mam irskega setra in res nisem nikol mislu da se bom tok navezu nanj.

Prve dva tedna je bil noter, potem pa sva s fotrom naredila kočo ki ima dva prostora, izolirana pa je okoli z 5cm, streha in podena pa 10cm izolacije, streha pa je na pantih da se jo da odpret, na vhodu je zavesica da mu ne piha noter. Enkrat ko je blo zuni -10°C sem odprl kotčo in noter je blo sigurn +15 do +20°C. Pa ne ga v pesjak zapirat al pa na ketno dajat. Če si v hiši, mu zunaj ogradi en večji prostor, naš ima cca 15x30m travnik.
Tako da če boš dobro zanga poskrbel te nima kaj skrbet.

Je pa to tud neka odgovornost...

Res kup si psa, vsaj ni tak prliznjenc kt mačk:D

LP, zlabo

Tic ::

Sošolec mi je svetoval bulldoga. Baje so taki majhni pa leni. Pa ne rabjo ne vem koliko sprehodov. Sam to bi pol mogu bit samo indoor. Ali pač...
persona civitas ;>

mmmato ::

tic ce ti je dougcajt lahko prideš mau mojga mačka počohat :P

flipflop ::

Kokeršpanjel je zakon. Oziroma kokeršpanjelka:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

zlabo ::

Ja kokršpanjeli so tud men zakon, sam baje znajo bit kr mal hudi...

Drgač pa irskega setra si ubod;) Verjem s takim lovskim psom boš mel kmal zajčji golaž:D >:D Sam k pes res rab gibanje, pa eno gmajno da lohk za zajci leta. Pa ta pes je ful prjazn do ljudi in drugih psov. Pa crklav bi se skos:)
Evo še LINK sem najdu:P Sam moj je lepši kt un na slik:P

LP, zlabo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlabo ()

Tic ::

Pofehtat bom probu za psa no. Pa še to bi kr buldoga pomoje. Mi je pisan na kožo. ;))

Če ne pa mačko. Kej drugega mi vejretno ne ostane.
persona civitas ;>

Stampl ::

jaz imam perzisko macko in mi ne pusca velik dlak razen ko jo zacnes intezivno cohat(po vec 10min pred tv) jih imas malo po majci pa hlacas....sm so precej tecne, še posebej ko si kremple brusjo>:D
buldog pa je precej drag k morjo delat carske reze pr psicah k majo preveliko glavo in rabjo posebno nego(hrano)
pa se leni so, sm so pa lusn:D

lp

zlobcek ::

Zakaj si ne umisles babe? Če jo že maš pa rabiš še eno po moje.

borinho ::

Tut jest mislm da je najbolš da si babo omisliš, glih zate, nobenmu ne bo nič všeč in bosta nonstop komplicirala pa se zmišljevala.
if you miss your ex reload and try again

Keyser Soze ::

Ah, bog ne daj. Naj prvo proba s kakšno domačo živalco. Kakšno nevarno, nepredvidljivo, zvito,... ipd.:\ Potem pa boš videl, če je že čas za tapravo deklico.

Upam da ženske ne berejo tega

frenk ::

tic nabav si dogo...boš vsaj loh reku da maš psa>:D

Tic ::

Naj vas ne skrbi moje spolno življenje, saj mu je zadoščeno. >:D

Doga je prehuda. :P Še vedno se s fotrom pregovarjam...


Kaj pa lenivec?
persona civitas ;>

madviper ::

Lahk probaš z legvanom, sam, da se ga ne boš pol po parih mescih naveličal. Je pa res, da ga lahk braz nevarnosti čohaš celo večer, pa zato ne bo začel puščat dlak :D !

Mislim, da je to kar dobra izbira. Jes bi si ga tud vzel. Ne morem pa sam skrbet med študijem zanj, ker nisem doma, v študentu pa ga tud ne morem met. Tak, da mislim, da je legvan najprimernejši, pa še vode mu ne rabiš menjavat (ver je ne pije), sam svežo zelenjvao moram met. Najboljš če je domača, z kakega domačga vrta, ki ni špricana ipd.

LP, madviper
I'd like to do something crazy!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madviper ()

Moonman ::

Če maš plac, ti zrihtam bernardinca.:D Ko bo seveda pravo obdobje.
Sam imam(o) 2. Oče in njegov sin. Rečem lahko le še, da tako zvestih psov še nisem videl.


pingec ::

Mačka je dost bolša izbira, za psa morš skrbet mačka pa se že znajde, sam futraš jo. Pa a si res želiš neko leno stvar ki samo leži po stanovanju in ni nič od nje :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Tic ::

pingec: Moj alter-ego :D
persona civitas ;>

jeryslo ::

kaj pa bullterrier? tako vsaj ne boš mel problemov z roparji:))

opp_us ::

kot je rekel Lucas, mačka si nabav. je izredno kjut živalca, tak da se lahko takoj privadiš nanjga, čeprav on ne jebe ježa in mu je bolj malo mar zate; včasih mu grem celo na živce:) edina slaba stvar je, ko ti označuje teritorije, ampak to se da uredit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opp_us ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako začeti živeti z mačko? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5012478 (11385) Pithlit
»

maček

Oddelek: Loža
435270 (4166) dronyx
»

Ustreljan mucek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10310163 (7625) enkratzoja
»

Hišni ljubljenčki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
556503 (5836) BigWhale
»

Domača žival - ne lih standardna

Oddelek: Loža
312579 (2008) frenk

Več podobnih tem