» »

maček

maček

gendale ::


a ni lep :))
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

gendale ::

seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

mtosev ::

In?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

keworkian ::

ne.

gendale ::

a imate raje mačke ali pse?

jaz imam rad mačke in sovražim pse

seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Bellatrix ::

Psi so zakon!
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Bias ::

jaz sem tud ljubitelj mačk. Psov sicer ne sovražim, ga pa nebi imel...no ga ma punca, pa mij dovolj.

Moj Muc. je pred tremi tedni se zatekel k meni, pa sem jo peljal sterilizirat in opravit potrebna cepljenja, zdej je pa član familije.

Tko da ja, mački so mi dbest zarad njihovga "mensejebe" karakterja.

sicer se pa psa in mačka ne more primerjat. Ok sta dlakava in oba sesalca, toj-pa-to. Kot bi primerjal hrčka in ptiča v kletki...

Tko da Muc vs. Pes ni primerna primerjava oz. čemu primerjati ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bias ()

gendale ::

primerjam ju zato, ker sta to nekako najbolj popularni domači živali :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Bias ::

ja sej vem ;) sam vedno ratajo nasprotja, k so mi čist mem, ponavadi smo karakterno ljubitelji mačk čist svoja vrsta :D

mtosev ::

BTW Psi so pametnejši od mačk:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

gendale ::

>ponavadi smo karakterno ljubitelji mačk čist svoja vrsta
to je pa res :))

seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

def0r ::

The dog is described as believing, "You pet me, You feed me, You shelter me, and You love me. You must be God."
Whereas the cat's intrinsic belief is described as, "you pet Me, you feed Me, you shelter Me, and you love Me. I must be God."

D3m ::

Im a cat person :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Izi ::

Dobro povedano, def966.
Mačka si nikoli ne moreš lastiti tako kot psa. Maček je tisti, ki tebe izkorišča in se te drži dokler ima od tebe kakšne koristi. Pes pa ostane ob tebi četudi ga stradaš in pretepaš.
Na vidim od kje nekaterim ideja, da je pes pametnejši od mačka. Pes je ena najbolj neumnih živali, da se pusti takole izkoriščati. Psi po pameti sodijo tam nekam ob konje in ovce.

Maček po drugi strani se mi zdi precej pametna žival, ker zna človeka, ki se ima za najpametnejšo žival, vedno prinesti okrog.
Maček trpi človeka samo zato, ker je majhen in ima od nas koristi. Po naravi pa gre za zelo pametno divjo zver, ki edina poleg človeka ubija samo iz zabave. Tisti hip, ko bi imel maček priložnost ubiti človeka bi ga z užitkom ubil, ampak je na našo srečo premajhen in nas zato samo izkorišča kolikor se da.

D3m ::

Aneda. Ta prokleta mala luškana kepa dlak :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Izi ::

Tiger in domača mačka sodita v isto družino. In vsi dobro vemo kako se konča prav vsakršno srečanje človeka in Tigra. Četudi je popolnoma sit te bo z užitkom ubil, prav tako kot ti ubiješ mravljo, ki ti prileze v posteljo.

Double_J ::

Samo mački imajo različne značaje. Eden pobija vse živo, drugi pa čisto nič. Še ko je ptica zraven nič ne trzne.
Dve šivanki...

Izi ::

Tisti, ki so kastrirani, stari, debeli prek vseh mer in naveličani življenja, res ne trzajo več tudi če se mu pred gobcem sprehaja kanarček.
Prav vsakemu bitju se da z dolgoletnim psihičnim trpinčenjem in kastracijo ubiti voljo in ga spremeniti v rastlinico :P
Ampak tisti psihični razvalini jaz ne bi več rekel maček.

Blinder ::

Kašno večjo mačko se da imet doma udomačeno pa da ni nevarna za ostale živali na podeželju(kokoši, mačke, psi)?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Double_J ::

Ampak tisti psihični razvalini jaz ne bi več rekel maček.


Pa ni res... ni bil kastriran ampak mlad ter živahen. Pa nisem videl, da bi karkokoli lovil.

Žal je umrl, potem smo dobili neko sterelizirano muco. Ta pa lovi vse, miši, kuščarje, muhe, ptiče.

Tisti prejšni mi je bil sicer dosti bolj všeč.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

BALAST ::

Tako prijazne muce pa še ne.

CallMeAl ::

"Dogs have Owners, Cats have Staff."

gendale ::

seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

blackbfm ::

Pes vs maček..sploh ni primerjave. Mački so bedni, ravno zarad tega ker se jim jebe za vse dejansko sploh ne vidim pointa da si ga lastiš, medtem ko znajo bit psi precej zabavni. Pa da kao niso inteligenti, ma ja seveda, obrne te z lahkoto:D s tem da se prvi moment niti ne zavedaš..pri mačku pa itak skos veš da se mu jebe:P

D3m ::

Smo imeli psa. Ampak zdaj, ko imamo mačka je veliko boljše.
|HP EliteBook|R5 6650U|

gruntfürmich ::

maček >>> pes
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Good Guy ::

Imam mačka... vsako soboto in nedeljo zjutraj!

gendale ::

seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Spajky ::

Moja "Minnie Zwerina" , ni glih čistokrvna.
 Russian Blue mix

Russian Blue mix

Rešil sem jo s ceste sestradano petmesečno pred letom dni in "vzgojil" 8-), pridna ko bubica, nežno zamjavkala samo enih trikrat do zdej ... prva "psihološko" uravnovešena in socializirana muca pri meni po dveh desetletjih, brihtna žvau ..
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spajky ()

jest10 ::

Blinder je izjavil:

Kašno večjo mačko se da imet doma udomačeno pa da ni nevarna za ostale živali na podeželju(kokoši, mačke, psi)?

Težka bo. Že divja mačka(če kje stakneš mladiča ali mešanca z domačo)zna biti zelo problematična. Iz svojega teritorija zna spoditi tudi marsikaterega psa, pa to ne mislim tistih baterijskih primerkov>:D

DuleKrtola ::

Smo imeli psa. Ampak zdaj, ko imamo mačka je veliko boljše.


Lepo slišat. ;((

;-) ::

Tisti hip, ko bi imel maček priložnost ubiti človeka bi ga z užitkom ubil, ampak je na našo srečo premajhen in nas zato samo izkorišča kolikor se da.


kak veš to ? :|

Rippy ::

Imamo mačka, psa in dva zajcka in maček je daleč najbolj zlobno bitje. Skoz smeti po stanovanju in trolla :). Polek tega je en papež (malo pred črno kugo) izjavil, da so vsi mački zlobni in delo hudiča. In vemo, da so papeži nezmotljivi :D.

s1m0n ::

Mah mačke so res pametne pa izbirčne :) Posebaj pri hrani. Povoha če ni ok gre vstran pa se te hrane nikoli več ne dotakne :)
Vedno te zbudi ob enaki uri, vedno se skrije, da popeniš ker ga ne najdeš in misliš, da je pobegnil...
Žal našega več ni je že odšel v drug svet je pa bilo kar fajn se igrat z njim (perzijski, bel) le dlake so bile vseposod.

Sem pa ga enkrat preveč razjezil in je postal tak napadalen, da je tudi za mano letel in me napadal :)

Lukzii ::

@Spajky
jaz sem tudi pred leti rešil enega Rusa (ruska modra da ne bo pomote) s ceste, ampak je bil pa totalna pošast ;)...res pa je da v tistem času ni bilo nobeniz pajkov, muh ipd. po stanovanju, je pa očitno staknil tudi hepatitis od te svinjarije in je po 5 letih poginil.

lp

neki4 ::

ja, mački so super zadeva, so pa res izbirčni. Dokler vidi da nekaj držiš v rokah je zainteresiran do amena, šele ko mu ponudiš vidiš ali bo sploh jedel ali ne. je pa tudi odvisno kako ga navadiš, če mu daješ domačo hrano in kupljeno, vsega po malo, bo seveda vedno raje izbral kupljeno. Razliko odtehta le če ulovi miš, voluharja ali sklati kakšnega ptiča.

gruntfürmich ::

naša je že polovila 2 mali kači. tko da ja, je fino da je en tak troll okoli bajte:D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Ramon dekers ::

ce je katera zival butasta je macek. Sploh domaci. Za nobeno korist. Psi pa po drugi strani resujejo zivljenja. Npr resevalni psi. Uporablja jih tudi vojska in policija. Kje lahko uporabimo macka? Nikjer.

jype ::

Ramon dekers> Kje lahko uporabimo macka?



Ramon dekers> Psi pa po drugi strani resujejo zivljenja.

Sploh bulmastifi, ane.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: jype ()

mtosev ::

Nekaj se jih le da naučiti

jype je izjavil:

Ramon dekers> Kje lahko uporabimo macka?



Ramon dekers> Psi pa po drugi strani resujejo zivljenja.

Sploh bulmastifi, ane.

Lastnik je bil za odstel.Taki ljudje ne smejo imeti živali
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

blackbfm ::

jype je izjavil:

Ramon dekers> Kje lahko uporabimo macka?





Jah tole ni lih kul. Moja psica tut uživa ko lovi miši, nevem zakaj ima to veselje ampak rezultat je bila trakulja, ki jo je verjetno dobila ravno na ta način. Plus še nekaj drugih bolezni je, ki jih glodalci prenašajo.

jype ::

blackclw> Jah tole ni lih kul.

Seveda je kul. A naj mamo na kmetiji mačke zaprte v akvarij, da se slučajno ne bodo česa nalezle?

dronyx ::

Jaz imam rad vse, kar se da pojest.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše živali, vreme in temperatura

Oddelek: Loža
182305 (1416) AnjaNja
»

Mačke, tiste kosmate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13223024 (18530) Kenpachi
»

Letošnje miši - že mački obupujejo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12222665 (16718) zuz3k
»

Resen problem s psičkom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812324 (10437) koyotee
»

Hišni ljubljenčki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
556555 (5888) BigWhale

Več podobnih tem