» »

Bluetooth usb za nokio 6600

Bluetooth usb za nokio 6600

smajli ::

Pozdravljeni!

Mene zanima naslednje: Za telefon Nokia 6600 sem hotel kupiti Bluetooth usb napravico za computer seveda. In ko sem jo že hotu kupt je prodajalec reku, da dela napravica-mislim da od proizvajalca Dongle zelo dobro na vse modele razen na enega ne: Nokio 6600.

Mene zanima, če kdo ve od katerega proizvajalca in kje v ljubljani bi kupu to bluetooth napravico in bi delovala tudi za mojo Nokio 6600???

Hvala za odgovor in lep pozdrav!

Smajli

divx man ::

jest tud uporabljam nokio 6600 in uporablam usb napravo proizvajalca JAHT. in dela tko kot treba! prvo sem neki cajta rabo da sem zgrunto kak stvar deluje ker je zelo slabo oskrbljena z navodili ampak ko sem skužu dela brez težav. Drgač pa mi ni jasno, da če podpira druge nokie zaka ne bi podpiru 6600 tist usb ki si ga hotu kupt. ne rečem če sploh ne podpira nokie sej po mojem uporablja nokia isti bluetooth za vse modele. no se ni važn ta usb si kup ki sem ti ga napisu pa bo vse dobr delal.

LP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zasavje ::

Jaz uporabljem USB Belkin - ne vem če je neka huda kvaliteta sam men dela brez problema. Doseg ima dobrih 10 metrov, prenos je pa zelo hiter.

Jst sem zadovljen.

LP,
Borut

Goldee ::

Da ne odpiram nove teme:
jaz mam isto USB adapter BELKIN pa Nokio 6600, sam mi jih ne uspe povezat oz. mi v 6600 PC suitu ne najde telefona. Kaj naj nardim? Je mel kdo podobne tezave?

Pa se slikca:
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Goldee ::

Ce pa mi nekako uspe povezat dobim pa tole:



Connected - disconnected?!
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nokia 6600

Oddelek: Mobilne tehnologije
111938 (1455) Goldee
»

Bluetooth povezava z PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
52287 (2237) trpo
»

MSI Bluetooth Dongle - nemogoče povezat se preko serial porta

Oddelek: Pomoč in nasveti
91195 (1133) |C-erd-o|
»

Kateri BLUETOOTH usb adapter

Oddelek: Mobilne tehnologije
61233 (1153) |C-erd-o|
»

Kateri mobitel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544022 (3459) Gandalfar

Več podobnih tem