» »

widcomm bluetooth & pošiljanje na telefon

widcomm bluetooth & pošiljanje na telefon

urosz ::

imam widcommov bluetooth usb adapter in telefon SE T610. Iz telefona na pc lahko brez problema pošiljam datoteke, v obratni smeri pa se pojavi težava. Za pošiljanje iz pc-ja z desno kliknem na datoteko (slika,...), pošlji--> bluetooth. pa izberem telefon, ki ga zazna, zatem pa pri pošiljanju na enkrat javi napako in sicer: error with T610. Rason: timeout occurred during pairing. :( v oknu za pošiljanje pa se izpiše FTP connection failed.couldn't connect to device.
in zdaj nevem kaj naj naredim... :(


začetek pošiljanja:
zacetek


čez kakšnih 15 sekund:
napaka


to je tale bluetooth:
widcomm


prosim vas, če mi pomagate, če se le da
lp
  • spremenil: urosz ()

Gwanaroth ::

Ko se ti pojavi tisti oblaček "Bluetooth PIN code required", klikni nanj in vnesi eno poljubno [vsaj] štirimestno številko. Zatem te bo tudi na GSMu vprašalo po PIN kodi. Vneseš isto cifro kot si si jo izbral na PCju in zadeva mora iti dalje.
Lights often keep secret hypnosis..

urosz ::

Thank you very much! :))
pa lep pozdrav še enkrat

c00L3r ::

Mam isti Bluetooth ključek in imam problem z povezovanjem aplikacije Bluetooth Remote Control z telefonom. Ta namreč omogoča krmiljenje winampa, bsplayera in drugih programov prek telefona. Težava je pa v tem da v WIN XP ne morem nastavit na katerem portu naj bodo dohodne povezave. Windowsi mi samo dajo COM 21 ali pa več. Aplikacija pa zahteva COM 1 do 16. Slikica:



Datoteke pa lahko normalno pošiljam na telefon. Prav tako brez težav deluje Nokia PC Suite.

Damjan Jagar ::

Če ne boš uspel rešiti problema in si lastnik SE telefona ti predlagam inštalacijo Float's Mobile Agent.

Več o njem sem napisal tu.
http://jagar.si

c00L3r ::

Sem lastnik Nokie 7610 in mam težave z bluetoothom in WIndowsi, ne z samim telefonom.

Zanima me kje lahko nastavim kateri COM port želim uporabljati za bluetooth?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP SP2 in bluetooth

Oddelek: Mobilne tehnologije
82358 (2017) harvey
»

Vsi, ki zelite met telefon povezan z PCjem si nalozite FMA program

Oddelek: Mobilne tehnologije
192503 (1815) 5er-->
»

BlueTooth težva

Oddelek: Pomoč in nasveti
9821 (738) [_MW_]
»

BL003T00TH - hekanje Bluetootha

Oddelek: Novice / Varnost
105224 (5224) Lee_Nover
»

Kateri mobitel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544020 (3457) Gandalfar

Več podobnih tem